ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig'de haftanın programı (6-7 Temmuz 2024) 04/07/2024

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig'de 1. Grup'ta 12. hafta, 2. Grup, 3. Grup, 4. Grup, 5. Grup, 6. Grup ve 7. Grup'ta ise 9.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;




Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
06.07.2024
18:00
Gaziveren Hüseyin Özkorkut Stadı
Amaara Gaziveren SK
2 - 0
Detaylar

Doğancı SK
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) ABDULKADİR KARADAĞ
(Y) BARAN MARANGOZ
06.07.2024
18:00
Zümrütköy Stadı
Zümrütköy SK
4 - 0
Detaylar

Gayretköy GSK
(H) MUSTAFA TORUN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) YUSUF MENEKŞE
06.07.2024
18:00
Doğancı Emek Stadı
Yedidalga SK
0 - 3
Detaylar

Serhatköy SK


Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
06.07.2024
18:00
Girne Pia Bella Sahası
Göksu Spor Derneği
0 - 6
Detaylar

Eurocoast Sadrazam Kayalar SK
(H) İBRAHİM KATMER
(Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
(Y) MERVE MELTEM KOYUNCU
06.07.2024
18:00
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Akdeniz KSD
1 - 3
Detaylar

Tatlısu HOBSK
(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) YALÇIN KABACIKLI
(Y) NEDİME SUNGUR
06.07.2024
18:00
Kozanköy Raif Rauf Denktaş Stadı
T. Ersalıcı Tepebaşı SK
1 - 3
Detaylar

Çamlıbel SKD
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) EMİRHAN YILMAZ
(Y) NEHİR ATAKAN


Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
06.07.2024
18:00
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı
Taşkent TSK
5 - 1
Detaylar

Yenikent Perçinci SK
(H) BURAK MANDIRALI
(Y) FURKAN TÜRK
(Y) KURTULUŞ SÖZMEN
06.07.2024
18:00
Gayretköy Sahası
Dağyolu SK
1 - 3
Detaylar

Bahçeli SK
(H) EMİR TURALI
(Y) GÜNEŞ DEMİR
(Y) AHMET YENİLMEZ
06.07.2024
18:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Ağırdağ Boğaz TSK
6 - 0
Detaylar

Alayköy SKKD
(H) ŞAHİN COŞKUN
(Y) HAKTAN AFYON
(Y) MAEDEH SOLTANİ


Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
07.07.2024
18:00
Kırıkkale Stadı
Kırıkkale TSK
0 - 5
Detaylar

Aslanköy GSD
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) MERTCAN YAPRAK
(Y) MUHAMMAD KAHRİZİ
07.07.2024
18:00
Gaziköy Şenol Stadı
Gaziköy SK
0 - 2
Detaylar

Dilekkaya ASK
(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) YALÇIN KABACIKLI
(Y) ÖZDE ÖZDEMİR
07.07.2024
18:00
Paşaköy Hasan Onalt Stadı
Akıncılar GSK
5 - 3
Detaylar

Doğukent SK
(H) YUSUF ATLAR
(Y) İBRAHİM OĞAN
(Y) SİBEL YEŞİLIRMAK


Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
06.07.2024
18:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK
6 - 1
Detaylar

Alaniçi YSK
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) TALHA EMRE
(Y) ARDA BİLGİMER
06.07.2024
18:00
Dörtyol Adem Nural Stadı
Korkuteli GD
1 - 4
Detaylar

Akdoğan SK
(H) SERKAN ÖZDENKCİ
(Y) İRFAN ALICI
(Y) MERVE ATEŞ
07.07.2024
18:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Mutluyaka HSK
1 - 2
Detaylar

Pergama SD
(H) AHMET GENÇ
(Y) YUNUS ÇAĞLAR
(Y) EYLEM YEŞİLIRMAK


Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
07.07.2024
18:00
Akova Eray Vudalı Stadı
Boğaziçi SK
1 - 3
Detaylar

Serdarlı GB
(H) ARİF MALEK
(Y) MERVE ATEŞ
(Y) YUSUF MENEKŞE


Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
06.07.2024
18:00
Mehmetçik Stadı
Büyükkonuk SKD
1 - 8
Detaylar

Ergazi GSK
(H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) OSMAN KARAYAKA
(Y) MERTCAN YAPRAK
06.07.2024
18:00
Akova Eray Vudalı Stadı
Sun Republic Yarköy PGSK
10 - 0
Detaylar

Bafra SK
(H) MEHMETCAN ERLİ
(Y) HASAN BALDAN
(Y) AYŞE LORD
06.07.2024
18:00
Kumyalı Şht. Süleyman Gül Stadı
Halil Falyalı Kumyalı SK
0 - 4
Detaylar

Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) ÖZDE ÖZDEMİR
Site İçi Arama