English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
ARİF MALEK
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
LEFKOŞA
Doğum Tarihi
:
20/03/1994
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
MEHMET
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10594
Klasman
:
B
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20487
Çetinkaya TSK
1 - 4
Cihangir GSK
25.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
2)
20551
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Binatlı YSK
24.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
24. Hafta
A TAKIM
3)
20395
Mehmetçik TÇBSK
4 - 1
Zella Estate Yenierenköy
17.03.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
17. Hafta
BTM
4)
20398
Northernland Dipkarpaz SK
2 - 0
Türkmenköy ASK
17.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
17. Hafta
BTM
5)
20473
Mağusa Türk Gücü
2 - 1
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
15.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
6)
20589
Doğan Türk Birliği
1 - 3
Mağusa Türk Gücü
06.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 1. Maç
A TAKIM
7)
20386
İncirli SK
1 - 3
Tuzlaspor
03.03.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
15. Hafta
BTM
8)
20456
Yenicami AK
0 - 3
Miracle Karşıyaka ASK
01.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
21. Hafta
A TAKIM
9)
20376
Pile TSK
0 - 0
German Gold Akova Vuda
25.02.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
14. Hafta
BTM
10)
20424
Lefke TSK
1 - 1
Mesarya SK
23.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
20. Hafta
A TAKIM
11)
20315
Girne Halk Evi
1 - 0
Hamitköy ŞHSK
18.02.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
12)
20359
Karaoğlanoğlu SK
4 - 0
Demirhan SK
18.02.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
13. Hafta
BTM
13)
20286
Çetinkaya TSK
1 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
09.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
18. Hafta
A TAKIM
14)
20211
Gönyeli SK
2 - 1
Düzkaya KOSK
04.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
17. Hafta
A TAKIM
15)
20265
Gülgün Süt Düzova GSK
4 - 4
Mevlevi SK
04.02.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
11. Hafta
BTM
16)
20188
Pera L. Gençler Birliği SK
4 - 2
Yenicami AK
28.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
16. Hafta
A TAKIM
17)
19825
Düzkaya KOSK
6 - 0
Baf Ülkü Yurdu
07.01.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
15. Hafta
A2
18)
20088
Alsancak Yeşilova SK
1 - 0
Doğan Türk Birliği
07.01.2024
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
10. Hafta
U16
19)
19472
Cihangir GSK
1 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
29.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
15. Hafta
A TAKIM
20)
19578
Ünimar Maraş GSK
2 - 2
Düzkaya KOSK
24.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
21)
19455
Doğan Türk Birliği
2 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
17.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
13. Hafta
A TAKIM
22)
19450
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
0 - 3
Cihangir GSK
11.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
12. Hafta
A TAKIM
23)
19446
Çetinkaya TSK
2 - 3
Alsancak Yeşilova SK
09.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
12. Hafta
A TAKIM
24)
19549
Girne Halk Evi
1 - 5
Gönyeli SK
03.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
11. Hafta
A TAKIM
25)
19977
Karaoğlanoğlu SK
1 - 1
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
03.12.2023
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
3. Hafta
BTM
26)
19970
Denizli SK
2 - 1
Ortaköy SK
26.11.2023
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
2. Hafta
BTM
27)
19431
Çetinkaya TSK
1 - 1
Göçmenköy İYSK
24.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
10. Hafta
A TAKIM
28)
19422
Alsancak Yeşilova SK
2 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
19.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
9. Hafta
A TAKIM
29)
19412
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 3
Mağusa Türk Gücü
13.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
8. Hafta
A TAKIM
30)
19764
Geçitkale GSK
0 - 3
Mormenekşe GBSK
12.11.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
31)
19410
Doğan Türk Birliği
0 - 2
Cihangir GSK
03.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
7. Hafta
A TAKIM
32)
19396
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 5
Mağusa Türk Gücü
29.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
6. Hafta
A TAKIM
33)
19393
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 2
Türk Ocağı Limasol
22.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
5. Hafta
A TAKIM
34)
19504
Gönyeli SK
3 - 1
Ünimar Maraş GSK
21.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
5. Hafta
A TAKIM
35)
19612
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 3
Alsancak Yeşilova SK
15.10.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
4. Hafta
A2
36)
19611
Mağusa Türk Gücü
3 - 1
Doğan Türk Birliği
08.10.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
3. Hafta
A2
37)
19373
Yenicami AK
4 - 3
Yeniboğaziçi DSK
06.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
3. Hafta
A TAKIM
38)
19370
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
3 - 1
Türk Ocağı Limasol
01.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
39)
19628
Hamitköy ŞHSK
1 - 1
Esentepe KKSK
30.09.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
40)
19350
Türk Ocağı Limasol
0 - 0
Miracle Karşıyaka ASK
25.09.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
1. Hafta
A TAKIM
41)
19592
Yenicami AK
4 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
24.09.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
1. Hafta
A2
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması