ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

MEHMETCAN ERLİ  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : İZMİT
Doğum Tarihi : 02/07/1997
Uyruk : TC
Baba Adı : HAKAN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10645
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21206 Sun Republic Yarköy PGSK 10 - 0 Bafra SK 06.07.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 9. Hafta BTM
2) 21173 Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK 9 - 0 Mutluyaka HSK 30.06.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 8. Hafta BTM
3) 21216 Serhatköy SK 1 - 8 Doğancı SK 23.06.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 9. Hafta BTM
4) 21241 Mağusa Türk Gücü 1 - 5 Çetinkaya TSK 22.06.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi Çeyrek Final 1. Maç U14
5) 21138 Taşkent TSK 4 - 1 Dağyolu SK 15.06.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 6. Hafta BTM
6) 21096 Halil Falyalı Kumyalı SK 2 - 1 Bafra SK 09.06.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 5. Hafta BTM
7) 21018 Çamlıbel SKD 1 - 4 T. Ersalıcı Tepebaşı SK 01.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 4. Hafta BTM
8) 21016 Tatlısu HOBSK 4 - 4 Çamlıbel SKD 26.05.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 3. Hafta BTM
9) 21105 Lapta TBSK 1 - 1 Ozanköy SK 19.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig Play-Out 3. Hafta A TAKIM
10) 21028 Ağırdağ Boğaz TSK 7 - 0 Dağyolu SK 18.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 2. Hafta BTM
11) 21010 Tatlısu HOBSK 0 - 1 Eurocoast Sadrazam Kayalar SK 11.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 1. Hafta BTM
12) 20976 Baf Ülkü Yurdu 0 - 1 Düzkaya KOSK 05.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 30. Hafta A TAKIM
13) 20655 Yenicami AK 0 - 2 Göçmenköy İYSK 28.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 6. Hafta U14
14) 20924 Yenicami AK 3 - 0 Çetinkaya TSK 28.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 29. Hafta A2
15) 20950 Küçük Kaymaklı TSK 6 - 3 Vadili TÇBSK 20.04.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi Çeyrek Final KADIN
16) 20804 Çetinkaya TSK 3 - 2 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 06.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
17) 20644 Göçmenköy İYSK 0 - 3 Gönyeli SK 06.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 3. Hafta U14
18) 20815 Esentepe KKSK 2 - 2 Ozanköy SK 31.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
19) 20515 Türk Ocağı Limasol 0 - 2 Yenicami AK 24.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
20) 20673 Türk Ocağı Limasol 4 - 3 Ozanköy SK 24.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 2. Hafta U14
21) 20545 Lapta TBSK 2 - 3 Yalova SK 23.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
22) 20471 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 1 Yenicami AK 10.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
23) 20563 Düzkaya KOSK 1 - 0 Dem s Cons. Çanakkale TSK 09.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
24) 20495 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 1 Çetinkaya TSK 03.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
25) 20552 Girne Halk Evi 1 - 2 Miracle Değirmenlik SK 02.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 21. Hafta A2
26) 20445 Karşıyaka SK 2 - 2 Alsancak Yeşilova SK 25.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
27) 20375 Türkmenköy ASK 0 - 1 İncirli SK 24.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 14. Hafta BTM
28) 20347 Girne Halk Evi 0 - 2 Hamitköy ŞHSK 18.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
29) 20372 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 0 Yenicami AK 16.02.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi Yarı Final 2. Maç U16
30) 20276 Alsancak Yeşilova SK 0 - 2 Miracle Değirmenlik SK 14.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
31) 20290 Doğan Türk Birliği 1 - 2 Mağusa Türk Gücü 10.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
32) 20322 Doğan Türk Birliği 0 - 1 Mağusa Türk Gücü 10.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 18. Hafta A2
33) 20196 Türk Ocağı Limasol 2 - 11 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 04.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
34) 20206 Girne Halk Evi 1 - 2 Binatlı YSK 03.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
35) 20168 Düzkaya KOSK 2 - 2 Mesarya SK 21.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
36) 20156 Hamitköy ŞHSK 1 - 3 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 20.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
37) 19963 Pile TSK 4 - 1 Tuzlaspor 14.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 9. Hafta BTM
38) 19735 Yeniboğaziçi DSK 2 - 1 Mesarya SK 07.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
39) 20097 Mormenekşe GBSK 0 - 7 Pera L. Gençler Birliği SK 07.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 10. Hafta U16
40) 20098 1461 İskele Trabzonspor 5 - 2 Sipahi TSK 07.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 10. Hafta U16
41) 19733 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 1 Alsancak Yeşilova SK 06.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
42) 19951 Northernland Dipkarpaz SK 3 - 1 Zella Estate Yenierenköy 30.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta BTM
43) 19468 Mağusa Türk Gücü 1 - 3 Yenicami AK 29.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
44) 19475 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 3 - 1 Çetinkaya TSK 28.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
45) 19729 Türk Ocağı Limasol 2 - 1 Cihangir GSK 24.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
46) 20049 Ozanköy SK 0 - 4 Alsancak Yeşilova SK 24.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 8. Hafta U16
47) 19460 Alsancak Yeşilova SK 0 - 2 Mağusa Türk Gücü 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
48) 19716 Mağusa Türk Gücü 7 - 0 Göçmenköy İYSK 17.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
49) 19723 Karşıyaka SK 7 - 0 Çetinkaya TSK 16.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
50) 19709 Göçmenköy İYSK 0 - 1 Yenicami AK 10.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
51) 20011 Ortaköy SK 1 - 4 Binatlı YSK 10.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 6. Hafta U16
52) 19704 Doğan Türk Birliği 2 - 2 Lefke TSK 02.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
53) 19873 Doğan Türk Birliği 3 - 0 Alsancak Yeşilova SK 02.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 5. Hafta U16
54) 19970 Denizli SK 2 - 1 Ortaköy SK 26.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 2. Hafta BTM
55) 19693 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 0 Yenicami AK 25.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 10. Hafta A2
56) 19533 Girne Halk Evi 1 - 1 Baf Ülkü Yurdu 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
57) 19968 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 3 Vadili TÇBSK 19.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 1. Hafta BTM
58) 19414 Türk Ocağı Limasol 1 - 2 Alsancak Yeşilova SK 12.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
59) 19771 Hamitköy ŞHSK 3 - 2 M. Hacıali Yılmazköy SK 11.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
60) 19881 Cihangir GSK 1 - 5 Düzkaya KOSK 11.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 3. Hafta U16
61) 19665 Çetinkaya TSK 0 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 29.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
62) 19383 Karşıyaka SK 0 - 0 Göçmenköy İYSK 15.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
63) 19486 Yalova SK 3 - 1 Hamitköy ŞHSK 08.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
64) 19483 Ozanköy SK 2 - 1 Ünimar Maraş GSK 01.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
65) 19593 Alsancak Yeşilova SK 1 - 1 Doğan Türk Birliği 24.09.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
66) 19349 Lefke TSK 0 - 1 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 22.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması