ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

MEHMETCAN ERLİ  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : İZMİT
Doğum Tarihi : 02/07/1997
Uyruk : TC
Baba Adı : HAKAN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10645
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20552 Girne Halk Evi 1 - 2 Miracle Değirmenlik SK 02.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 21. Hafta A2
2) 20445 Miracle Karşıyaka ASK 2 - 2 Alsancak Yeşilova SK 25.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
3) 20375 Türkmenköy ASK 0 - 1 İncirli SK 24.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 14. Hafta BTM
4) 20347 Girne Halk Evi 0 - 2 Hamitköy ŞHSK 18.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
5) 20372 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 0 Yenicami AK 16.02.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi Yarı Final 2. Maç U16
6) 20276 Alsancak Yeşilova SK 0 - 2 Miracle Değirmenlik SK 14.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
7) 20290 Doğan Türk Birliği 1 - 2 Mağusa Türk Gücü 10.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
8) 20322 Doğan Türk Birliği 0 - 1 Mağusa Türk Gücü 10.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 18. Hafta A2
9) 20196 Türk Ocağı Limasol 2 - 11 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 04.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
10) 20206 Girne Halk Evi 1 - 2 Binatlı YSK 03.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
11) 20168 Düzkaya KOSK 2 - 2 Mesarya SK 21.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
12) 20156 Hamitköy ŞHSK 1 - 3 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 20.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
13) 19963 Pile TSK 4 - 1 Tuzlaspor 14.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 9. Hafta BTM
14) 19735 Yeniboğaziçi DSK 2 - 1 Mesarya SK 07.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
15) 20097 Mormenekşe GBSK 0 - 7 Pera L. Gençler Birliği SK 07.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 10. Hafta U16
16) 20098 1461 İskele Trabzonspor 5 - 2 Sipahi TSK 07.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 10. Hafta U16
17) 19733 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 1 Alsancak Yeşilova SK 06.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
18) 19951 Northernland Dipkarpaz SK 3 - 1 Zella Estate Yenierenköy 30.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta BTM
19) 19468 Mağusa Türk Gücü 1 - 3 Yenicami AK 29.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
20) 19475 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 3 - 1 Çetinkaya TSK 28.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
21) 19729 Türk Ocağı Limasol 2 - 1 Cihangir GSK 24.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
22) 20049 Ozanköy SK 0 - 4 Alsancak Yeşilova SK 24.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 8. Hafta U16
23) 19460 Alsancak Yeşilova SK 0 - 2 Mağusa Türk Gücü 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
24) 19716 Mağusa Türk Gücü 7 - 0 Göçmenköy İYSK 17.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
25) 19723 Miracle Karşıyaka ASK 7 - 0 Çetinkaya TSK 16.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
26) 19709 Göçmenköy İYSK 0 - 1 Yenicami AK 10.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
27) 20011 Ortaköy SK 1 - 4 Binatlı YSK 10.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 6. Hafta U16
28) 19704 Doğan Türk Birliği 2 - 2 Lefke TSK 02.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
29) 19873 Doğan Türk Birliği 3 - 0 Alsancak Yeşilova SK 02.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 5. Hafta U16
30) 19970 Denizli SK 2 - 1 Ortaköy SK 26.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 2. Hafta BTM
31) 19693 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 0 Yenicami AK 25.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 10. Hafta A2
32) 19533 Girne Halk Evi 1 - 1 Baf Ülkü Yurdu 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
33) 19968 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 3 Vadili TÇBSK 19.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 1. Hafta BTM
34) 19414 Türk Ocağı Limasol 1 - 2 Alsancak Yeşilova SK 12.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
35) 19771 Hamitköy ŞHSK 3 - 2 M. Hacıali Yılmazköy SK 11.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
36) 19881 Cihangir GSK 1 - 5 Düzkaya KOSK 11.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 3. Hafta U16
37) 19665 Çetinkaya TSK 0 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 29.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
38) 19383 Miracle Karşıyaka ASK 0 - 0 Göçmenköy İYSK 15.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
39) 19486 Yalova SK 3 - 1 Hamitköy ŞHSK 08.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
40) 19483 Ozanköy SK 2 - 1 Ünimar Maraş GSK 01.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
41) 19593 Alsancak Yeşilova SK 1 - 1 Doğan Türk Birliği 24.09.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
42) 19349 Lefke TSK 0 - 1 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 22.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması