ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

BURAK MANDIRALI  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : GAZİMAĞUSA
Doğum Tarihi : 15/11/1990
Uyruk : KKTC
Baba Adı : AHMET
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10552
Klasman : B
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 17548 Kaplıca Karadeniz 61 SK 1 - 1 SFC Boğaziçi SK 07.08.2022 4. HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig Play-Off Final BTM
2) 17540 Ağırdağ Boğaz TSK 2 - 0 Ergazi GSK 03.08.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig Play-Off 2. Tur BTM
3) 17537 Ardahan SD 1 - 8 Kaplıca Karadeniz 61 SK 30.07.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 10. Hafta BTM
4) 17513 SFC Boğaziçi SK 1 - 1 Ötüken TKOSK 28.07.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup 9. Hafta BTM
5) 17508 Pergama SD 1 - 3 Kırıkkale TSK 26.07.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 4.Grup 9. Hafta BTM
6) 17413 Yarköy PGSK 3 - 1 Bafra SK 23.07.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 8. Hafta BTM
7) 17437 Yeniceköy ZSK 0 - 3 Aslanköy GSD 17.07.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 4.Grup 7. Hafta BTM
8) 17407 Ergazi GSK 7 - 1 Yarköy PGSK 01.07.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 6. Hafta BTM
9) 17374 Yenişehir SK 1 - 1 Çayönü SK 17.06.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup 5. Hafta BTM
10) 17388 Mutluyaka HSK 2 - 2 Autorite Civisil SK 12.06.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup 4. Hafta BTM
11) 17399 Bafra SK 1 - 2 Yarköy PGSK 07.06.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 3. Hafta BTM
12) 17379 Tatlısu Seracılar GSK 1 - 1 SFC Boğaziçi SK 29.05.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup 1. Hafta BTM
13) 17393 Bafra SK 3 - 1 Ardahan SD 28.05.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 1. Hafta BTM
14) 17288 L. Gençler Birliği SK 2 - 3 Esentepe KKSK 14.05.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig Play-Off 1. Hafta A TAKIM
15) 16687 Küçük Kaymaklı TSK 4 - 0 Merit Alsancak Yeşilova SK 07.05.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
16) 16766 Yeniboğaziçi DSK 1 - 0 Mormenekşe GBSK 30.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
17) 16764 Görneç KSK 3 - 6 Düzkaya KOSK 29.04.2022 HAKEM AKSA 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
18) 16748 Çanakkale TSK 2 - 4 Düzkaya KOSK 17.04.2022 4. HAKEM AKSA 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
19) 16662 Hamitköy ŞHSK 2 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 16.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
20) 16744 Yalova SK 1 - 0 Karşıyaka ASK 10.04.2022 4. HAKEM AKSA 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
21) 17204 Doğancı SK 2 - 1 Dikmen Gücü SK 10.04.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 18. Hafta BTM
22) 17205 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 0 Doğan Türk Birliği 05.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası YARI FİNAL 1. MAÇ A TAKIM
23) 17177 Yenierenköy TSK 5 - 3 Gülgün Süt Düzova GSK 03.04.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 17. Hafta BTM
24) 16733 Çetinkaya TSK 5 - 1 Mormenekşe GBSK 02.04.2022 4. HAKEM AKSA 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
25) 17195 Yılmazköy SK 3 - 0 Tatlısu HOBSK 02.04.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 17. Hafta BTM
26) 16639 Yenicami AK 8 - 0 Binatlı YSK 27.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
27) 17174 Vadili TÇBSK 0 - 1 Demirerler Cons. Demirhan SK 26.03.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 16. Hafta BTM
28) 16630 Cihangir GSK 4 - 2 Baf Ülkü Yurdu 20.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
29) 16718 Miracle Değirmenlik SK 0 - 3 L. Gençler Birliği SK 19.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
30) 17189 Ozanköy SK 2 - 2 Denizli SK 19.03.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 15. Hafta BTM
31) 17098 Tatlısu HOBSK 2 - 0 Doğancı SK 13.03.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 14. Hafta BTM
32) 16623 Küçük Kaymaklı TSK 4 - 1 Girne Halk Evi 12.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
33) 16613 Doğan Türk Birliği 0 - 0 Baf Ülkü Yurdu 06.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
34) 17111 Akova Vuda TÇB 2 - 2 Türkmenköy ASK 05.03.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 12. Hafta BTM
35) 16704 Yeniboğaziçi DSK 1 - 0 Görneç KSK 05.03.2022 4. HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
36) 16696 L. Gençler Birliği SK 0 - 1 İncirli SK 27.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
37) 17108 Gülgün Süt Düzova GSK 2 - 2 Vadili TÇBSK 27.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 11. Hafta BTM
38) 17105 Mehmetçik TÇBSK 3 - 2 Serdarlı GB 26.02.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 11. Hafta BTM
39) 16600 L. Gençler Birliği SK 2 - 2 Mormenekşe GBSK 20.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
40) 17100 Demirerler Cons. Demirhan SK 0 - 1 Geçitkale GSK 19.02.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta BTM
41) 17075 Tüfekçi Ortaköy SK 1 - 2 Dikmen Gücü SK 19.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 10. Hafta BTM
42) 16594 Görneç KSK 1 - 1 Maraş GSK 13.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
43) 16557 Merit Alsancak Yeşilova SK 4 - 1 Girne Halk Evi 12.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
44) 16586 Yeniboğaziçi DSK 1 - 1 Karşıyaka ASK 06.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
45) 16547 Mesarya SK 5 - 1 Türk Ocağı Limasol 05.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
46) 16471 Mehmetçik TÇBSK 2 - 2 Demirerler Cons. Demirhan SK 30.01.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 8. Hafta BTM
47) 16539 Cihangir GSK 1 - 2 Doğan Türk Birliği 29.01.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
48) 16462 Akova Vuda TÇB 1 - 3 Demirerler Cons. Demirhan SK 22.01.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 6. Hafta BTM
49) 16456 Yenierenköy TSK 2 - 0 Akova Vuda TÇB 15.01.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta BTM
50) 16449 Vadili TÇBSK 5 - 0 Türkmenköy ASK 08.01.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 4. Hafta BTM
51) 16443 SFC 1461 İskele Trabzon 1 - 1 Demirerler Cons. Demirhan SK 02.01.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 3. Hafta BTM
52) 16484 Yılmazköy SK 3 - 0 Doğancı SK 26.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 2. Hafta BTM
53) 16185 Bostancı Bağcıl SK 0 - 1 Miracle Değirmenlik SK 26.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
54) 16190 Görneç KSK 1 - 1 Yalova SK 25.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
55) 16440 Akova Vuda TÇB 2 - 0 Geçitkale GSK 25.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta BTM
56) 16434 Türkmenköy ASK 2 - 3 Yenierenköy TSK 19.12.2021 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 1. Hafta BTM
57) 16436 Gülgün Süt Düzova GSK 1 - 2 Akova Vuda TÇB 19.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 1. Hafta BTM
58) 16062 Mesarya SK 1 - 1 Merit Alsancak Yeşilova SK 18.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
59) 16169 Yeniboğaziçi DSK 2 - 1 Miracle Değirmenlik SK 12.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
60) 16049 Doğan Türk Birliği 2 - 1 Binatlı YSK 11.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
61) 16163 L. Gençler Birliği SK 1 - 0 Karşıyaka ASK 04.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
62) 16157 SFC Dörtyol SK 1 - 1 Düzkaya KOSK 28.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
63) 16032 Gönyeli SK 0 - 3 Yenicami AK 27.11.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
64) 16028 Mesarya SK 2 - 1 Cihangir GSK 20.11.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
65) 16151 L. Gençler Birliği SK 1 - 0 Esentepe KKSK 19.11.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
66) 16141 Karşıyaka ASK 5 - 1 Görneç KSK 14.11.2021 4. HAKEM AKSA 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
67) 16017 Doğan Türk Birliği 0 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 13.11.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
68) 16000 Gönyeli SK 2 - 1 Baf Ülkü Yurdu 31.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
69) 16121 Yeniboğaziçi DSK 1 - 1 Düzkaya KOSK 30.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
70) 15999 Göçmenköy İYSK 2 - 1 Hamitköy ŞHSK 24.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
71) 15988 Mağusa Türk Gücü 1 - 0 Mesarya SK 16.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
72) 15975 Cihangir GSK 1 - 1 Türk Ocağı Limasol 03.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
73) 16094 L. Gençler Birliği SK 3 - 2 Yalova SK 02.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
74) 15959 Mesarya SK 0 - 1 Lefke TSK 19.09.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
75) 16078 L. Gençler Birliği SK 2 - 1 Görneç KSK 18.09.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması