English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
BURAK MANDIRALI
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
GAZİMAĞUSA
Doğum Tarihi
:
15/11/1990
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
AHMET
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10552
Klasman
:
A
Bölge
:
GAZİMAĞUSA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20545
Lapta TBSK
2 - 3
Yalova SK
23.03.2024
HAKEM
AKSA 1.Lig
24. Hafta
A TAKIM
2)
20539
Binatlı YSK
2 - 1
Düzkaya KOSK
17.03.2024
HAKEM
AKSA 1.Lig
23. Hafta
A TAKIM
3)
20474
Yeniboğaziçi DSK
0 - 1
Cihangir GSK
16.03.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
4)
20470
Türk Ocağı Limasol
1 - 4
Göçmenköy İYSK
10.03.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
22. Hafta
A TAKIM
5)
20528
Baf Ülkü Yurdu
0 - 1
Esentepe KKSK
09.03.2024
HAKEM
AKSA 1.Lig
22. Hafta
A TAKIM
6)
20387
Northernland Dipkarpaz SK
2 - 2
Pile TSK
03.03.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
15. Hafta
BTM
7)
20459
Göçmenköy İYSK
1 - 1
Lefke TSK
02.03.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
21. Hafta
A TAKIM
8)
20438
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Yalova SK
25.02.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
20. Hafta
A TAKIM
9)
20434
Ozanköy SK
1 - 4
Binatlı YSK
24.02.2024
HAKEM
AKSA 1.Lig
20. Hafta
A TAKIM
10)
20295
Pera L. Gençler Birliği SK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
18.02.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
19. Hafta
A TAKIM
11)
20369
German Gold Akova Vuda
1 - 1
Kaplıca Karadeniz 61 SK
18.02.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
13. Hafta
BTM
12)
20314
Mormenekşe GBSK
1 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
17.02.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
13)
20270
Doğan Türk Birliği
4 - 2
Lefke TSK
14.02.2024
4. HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
2. Tur
A TAKIM
14)
20305
M. Hacıali Yılmazköy SK
3 - 1
Girne Halk Evi
11.02.2024
HAKEM
AKSA 1.Lig
18. Hafta
A TAKIM
15)
20293
Miracle Karşıyaka ASK
4 - 0
Mesarya SK
10.02.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
18. Hafta
A TAKIM
16)
20255
Zella Estate Yenierenköy
0 - 0
Tuzlaspor
04.02.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
11. Hafta
BTM
17)
20251
German Gold Akova Vuda
0 - 0
Northernland Dipkarpaz SK
03.02.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
11. Hafta
BTM
18)
20165
Dem s Cons. Çanakkale TSK
0 - 5
Yeniboğaziçi DSK
21.01.2024
4. HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
19)
20000
Demirhan SK
0 - 3
Ortaköy SK
07.01.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
8. Hafta
BTM
20)
19949
German Gold Akova Vuda
2 - 1
Türkmenköy ASK
30.12.2023
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
7. Hafta
BTM
21)
19472
Cihangir GSK
1 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
29.12.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
15. Hafta
A TAKIM
22)
19580
Mormenekşe GBSK
1 - 1
Girne Halk Evi
28.12.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
15. Hafta
A TAKIM
23)
19946
Tuzlaspor
3 - 2
İncirli SK
24.12.2023
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
6. Hafta
BTM
24)
19461
Çetinkaya TSK
2 - 2
Yenicami AK
22.12.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
14. Hafta
A TAKIM
25)
19940
Dörtyol SK
5 - 0
Zella Estate Yenierenköy
17.12.2023
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
5. Hafta
BTM
26)
19568
M. Hacıali Yılmazköy SK
1 - 0
Baf Ülkü Yurdu
16.12.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
13. Hafta
A TAKIM
27)
19558
Ozanköy SK
2 - 3
Yalova SK
10.12.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
12. Hafta
A TAKIM
28)
19937
Tuzlaspor
3 - 2
Türkmenköy ASK
09.12.2023
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
4. Hafta
BTM
29)
19442
Cihangir GSK
1 - 1
Miracle Karşıyaka ASK
02.12.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
11. Hafta
A TAKIM
30)
19929
German Gold Akova Vuda
3 - 0
Mehmetçik TÇBSK
02.12.2023
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
3. Hafta
BTM
31)
19927
Pile TSK
1 - 3
Türkmenköy ASK
26.11.2023
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
2. Hafta
BTM
32)
19536
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 3
Geçitkale GSK
18.11.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
9. Hafta
A TAKIM
33)
19419
Cihangir GSK
4 - 0
Yeniboğaziçi DSK
12.11.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
8. Hafta
A TAKIM
34)
19525
Ünimar Maraş GSK
3 - 0
Girne Halk Evi
11.11.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
8. Hafta
A TAKIM
35)
19521
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 1
Düzkaya KOSK
05.11.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
7. Hafta
A TAKIM
36)
19516
Mormenekşe GBSK
0 - 0
Miracle Değirmenlik SK
04.11.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
7. Hafta
A TAKIM
37)
19510
Geçitkale GSK
2 - 1
Yalova SK
29.10.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
6. Hafta
A TAKIM
38)
19400
Türk Ocağı Limasol
2 - 4
Mesarya SK
28.10.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
6. Hafta
A TAKIM
39)
19394
Pera L. Gençler Birliği SK
4 - 1
Yeniboğaziçi DSK
23.10.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
5. Hafta
A TAKIM
40)
19503
Esentepe KKSK
2 - 1
Geçitkale GSK
22.10.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
5. Hafta
A TAKIM
41)
19387
Doğan Türk Birliği
6 - 0
Pera L. Gençler Birliği SK
15.10.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
4. Hafta
A TAKIM
42)
19384
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 1
Mesarya SK
14.10.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
4. Hafta
A TAKIM
43)
19488
Gönyeli SK
1 - 4
Miracle Değirmenlik SK
08.10.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
3. Hafta
A TAKIM
44)
19376
Mesarya SK
2 - 0
Miracle Karşıyaka ASK
07.10.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
3. Hafta
A TAKIM
45)
19481
Miracle Değirmenlik SK
5 - 1
Lapta TBSK
30.09.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
2. Hafta
A TAKIM
46)
19354
Alsancak Yeşilova SK
1 - 2
Doğan Türk Birliği
24.09.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
1. Hafta
A TAKIM
47)
19360
Ünimar Maraş GSK
4 - 4
Geçitkale GSK
23.09.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
1. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması