ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ÖZDE ÖZDEMİR  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : GAZİMAĞUSA
Doğum Tarihi : 28/03/1993
Uyruk : KKTC
Baba Adı : MUHSİN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10688
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21234 Miracle Değirmenlik SK 1 - 0 Yenicami AK 14.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2. Tur U14
2) 21022 Akdeniz KSD 0 - 2 Çamlıbel SKD 08.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 5. Hafta BTM
3) 21005 Gayretköy GSK 1 - 4 Akçay SK 05.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 6. Hafta BTM
4) 21035 Bahçeli SK 4 - 1 Dağyolu SK 02.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 4. Hafta BTM
5) 21034 Alayköy SKKD 0 - 2 Ağırdağ Boğaz TSK 01.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 4. Hafta BTM
6) 21047 Akıncılar GSK 0 - 3 Aslanköy GSD 26.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 3. Hafta BTM
7) 21090 Halil Falyalı Kumyalı SK 1 - 5 Sun Republic Yarköy PGSK 25.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 3. Hafta BTM
8) 20993 Akçay SK 3 - 4 Yedidalga SK 18.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 2. Hafta BTM
9) 21041 Dilekkaya ASK 2 - 1 Kırıkkale TSK 11.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 1. Hafta BTM
10) 20770 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 0 1461 İskele Trabzonspor 11.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 8. Hafta U14
11) 20659 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 0 Yenicami AK 05.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 7. Hafta U14
12) 21099 Doğan Türk Birliği 1 - 1 Dem s Cons. Mağusa SA 04.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi Yarı Final 2. Maç KADIN
13) 20656 Hamitköy ŞHSK 0 - 8 Küçük Kaymaklı TSK 28.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 6. Hafta U14
14) 20690 Doğan Türk Birliği 4 - 0 Ozanköy SK 27.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 6. Hafta U14
15) 20918 Doğan Türk Birliği 10 - 1 Mesarya SK 27.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 29. Hafta A2
16) 20951 Dem s Cons. Mağusa SA 7 - 1 Alsancak Yeşilova SK 21.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi Çeyrek Final KADIN
17) 20933 Gönyeli SK 2 - 1 Dem s Cons. Çanakkale TSK 20.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
18) 20720 Cihangir GSK 0 - 3 Taşkent TSK 14.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 4. Hafta U14
19) 20717 Civisil SK 0 - 9 Vadili TÇBSK 14.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 4. Hafta U14
20) 20931 Dem s Cons. Çanakkale TSK 3 - 1 Lapta TBSK 14.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
21) 20682 Karaoğlanoğlu SK 2 - 0 Ozanköy SK 13.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 4. Hafta U14
22) 20906 Alsancak Yeşilova SK 3 - 1 Çetinkaya TSK 13.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 27. Hafta A2
23) 20804 Çetinkaya TSK 3 - 2 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
24) 20832 Dem s Cons. Çanakkale TSK 2 - 2 Ünimar Maraş GSK 31.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 25. Hafta A2
25) 20638 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 24.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 2. Hafta U14
26) 20519 Çetinkaya TSK 3 - 1 Cihangir GSK 24.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
27) 20639 Hamitköy ŞHSK 1 - 4 Doğukent SK 23.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 2. Hafta U14
28) 20143 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 0 1461 İskele Trabzonspor 17.03.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 9. Hafta KADIN
29) 20502 Türk Ocağı Limasol 2 - 2 Göçmenköy İYSK 10.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 22. Hafta A2
30) 20495 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 1 Çetinkaya TSK 03.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
31) 20130 Vadili TÇBSK 4 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 25.02.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 7. Hafta KADIN
32) 20381 Karaoğlanoğlu SK 1 - 3 Atoll Kozanköy SK 24.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 14. Hafta BTM
33) 20124 Doğan Türk Birliği 2 - 0 Vadili TÇBSK 18.02.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 6. Hafta KADIN
34) 20128 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 5 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 18.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 6. Hafta KADIN
35) 20264 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 0 - 2 Demirhan SK 04.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 11. Hafta BTM
36) 20181 Türk Ocağı Limasol 6 - 1 Miracle Değirmenlik SK 28.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2. Tur U16
37) 20218 Doğan Türk Birliği 2 - 1 Alsancak Yeşilova SK 28.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
38) 20178 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 6 - 0 Alsancak Yeşilova SK 27.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2. Tur U16
39) 20214 Cihangir GSK 3 - 1 Mesarya SK 27.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
40) 19813 Ozanköy SK 4 - 0 Girne Halk Evi 21.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
41) 20090 Düzkaya KOSK 0 - 3 Mesarya SK 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 10. Hafta U16
42) 20087 Ozanköy SK 0 - 4 Türk Ocağı Limasol 06.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 10. Hafta U16
43) 19734 Doğan Türk Birliği 3 - 0 Göçmenköy İYSK 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
44) 20086 Göçmenköy İYSK 5 - 2 Çetinkaya TSK 05.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 10. Hafta U16
45) 20060 Mesarya SK 5 - 1 Cihangir GSK 30.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 9. Hafta U16
46) 20052 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 3 - 9 Ozanköy SK 30.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 9. Hafta U16
47) 20040 Yenicami AK 1 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 24.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 8. Hafta U16
48) 19725 Çetinkaya TSK 1 - 4 Yenicami AK 24.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
49) 19724 Alsancak Yeşilova SK 0 - 3 Mağusa Türk Gücü 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
50) 20046 Ozanköy SK 4 - 0 Girne Halk Evi 17.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 7. Hafta U16
51) 19719 Doğan Türk Birliği 0 - 3 Küçük Kaymaklı TSK 17.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
52) 20054 Mesarya SK 2 - 1 Esentepe KKSK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 7. Hafta U16
53) 19811 Miracle Değirmenlik SK 6 - 0 Ozanköy SK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
54) 20014 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 5 Gönyeli SK 10.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 6. Hafta U16
55) 19802 Geçitkale GSK 1 - 1 Hamitköy ŞHSK 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
56) 19789 Girne Halk Evi 1 - 1 Gönyeli SK 03.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
57) 19703 Pera L. Gençler Birliği SK 6 - 1 Türk Ocağı Limasol 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
58) 19969 Mevlevi SK 1 - 2 Gülgün Süt Düzova GSK 26.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 2. Hafta BTM
59) 19783 Ozanköy SK 0 - 4 Esentepe KKSK 25.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
60) 19779 Hamitköy ŞHSK 3 - 2 Ozanköy SK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
61) 19899 Dörtyol SK 1 - 3 Vadili TÇBSK 18.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 4. Hafta U16
62) 19690 Yeniboğaziçi DSK 3 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
63) 19852 Çetinkaya TSK 2 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 12.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 3. Hafta U16
64) 19769 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Dem s Cons. Çanakkale TSK 12.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
65) 19846 Göçmenköy İYSK 0 - 4 Yenicami AK 29.10.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 1. Hafta U16
66) 19665 Çetinkaya TSK 0 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 29.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
67) 19741 Girne Halk Evi 0 - 1 Düzkaya KOSK 22.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
68) 19618 Cihangir GSK 2 - 2 Yenicami AK 15.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
69) 19608 Türk Ocağı Limasol 1 - 2 Lefke TSK 08.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
70) 19633 Ozanköy SK 0 - 5 Ünimar Maraş GSK 01.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması