ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ÖZDE ÖZDEMİR  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : GAZİMAĞUSA
Doğum Tarihi : 28/03/1993
Uyruk : KKTC
Baba Adı : MUHSİN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10688
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20130 Vadili TÇBSK 4 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 25.02.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 7. Hafta KADIN
2) 20381 Karaoğlanoğlu SK 1 - 3 Atoll Kozanköy SK 24.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 14. Hafta BTM
3) 20124 Doğan Türk Birliği 2 - 0 Vadili TÇBSK 18.02.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 6. Hafta KADIN
4) 20128 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 5 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 18.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 6. Hafta KADIN
5) 20264 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 0 - 2 Demirhan SK 04.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 11. Hafta BTM
6) 20181 Türk Ocağı Limasol 6 - 1 Miracle Değirmenlik SK 28.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2. Tur U16
7) 20218 Doğan Türk Birliği 2 - 1 Alsancak Yeşilova SK 28.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
8) 20178 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 6 - 0 Alsancak Yeşilova SK 27.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2. Tur U16
9) 20214 Cihangir GSK 3 - 1 Mesarya SK 27.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
10) 19813 Ozanköy SK 4 - 0 Girne Halk Evi 21.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
11) 19734 Doğan Türk Birliği 3 - 0 Göçmenköy İYSK 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
12) 20087 Ozanköy SK 0 - 4 Türk Ocağı Limasol 06.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 10. Hafta U16
13) 20090 Düzkaya KOSK 0 - 3 Mesarya SK 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 10. Hafta U16
14) 20086 Göçmenköy İYSK 5 - 2 Çetinkaya TSK 05.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 10. Hafta U16
15) 20052 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 3 - 9 Ozanköy SK 30.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 9. Hafta U16
16) 20060 Mesarya SK 5 - 1 Cihangir GSK 30.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 9. Hafta U16
17) 19725 Çetinkaya TSK 1 - 4 Yenicami AK 24.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
18) 20040 Yenicami AK 1 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 24.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 8. Hafta U16
19) 19724 Alsancak Yeşilova SK 0 - 3 Mağusa Türk Gücü 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
20) 19719 Doğan Türk Birliği 0 - 3 Küçük Kaymaklı TSK 17.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
21) 20046 Ozanköy SK 4 - 0 Girne Halk Evi 17.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 7. Hafta U16
22) 19811 Miracle Değirmenlik SK 6 - 0 Ozanköy SK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
23) 20054 Mesarya SK 2 - 1 Esentepe KKSK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 7. Hafta U16
24) 20014 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 5 Gönyeli SK 10.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 6. Hafta U16
25) 19802 Geçitkale GSK 1 - 1 Hamitköy ŞHSK 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
26) 19789 Girne Halk Evi 1 - 1 Gönyeli SK 03.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
27) 19703 Pera L. Gençler Birliği SK 6 - 1 Türk Ocağı Limasol 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
28) 19969 Mevlevi SK 1 - 2 Gülgün Süt Düzova GSK 26.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 2. Hafta BTM
29) 19783 Ozanköy SK 0 - 4 Esentepe KKSK 25.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
30) 19779 Hamitköy ŞHSK 3 - 2 Ozanköy SK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
31) 19690 Yeniboğaziçi DSK 3 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
32) 19899 Dörtyol SK 1 - 3 Vadili TÇBSK 18.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 4. Hafta U16
33) 19769 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Dem s Cons. Çanakkale TSK 12.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
34) 19852 Çetinkaya TSK 2 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 12.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 3. Hafta U16
35) 19665 Çetinkaya TSK 0 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 29.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
36) 19846 Göçmenköy İYSK 0 - 4 Yenicami AK 29.10.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 1. Hafta U16
37) 19741 Girne Halk Evi 0 - 1 Düzkaya KOSK 22.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
38) 19618 Cihangir GSK 2 - 2 Yenicami AK 15.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
39) 19608 Türk Ocağı Limasol 1 - 2 Lefke TSK 08.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
40) 19633 Ozanköy SK 0 - 5 Ünimar Maraş GSK 01.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması