English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
İBRAHİM OĞAN
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
HATAY
Doğum Tarihi
:
11/06/2006
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
AHMET
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10701
Klasman
:
C
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20421
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
3 - 6
Bostancı Bağcıl SK
24.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
18. Hafta
BTM
2)
20672
Karşıyaka SK
4 - 0
Karaoğlanoğlu SK
17.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
1. Hafta
U14
3)
20510
Alsancak Yeşilova SK
0 - 0
Türk Ocağı Limasol
17.03.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
23. Hafta
A2
4)
20413
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
5 - 0
Mevlevi SK
10.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
16. Hafta
BTM
5)
20412
Karaoğlanoğlu SK
2 - 1
Gülgün Süt Düzova GSK
10.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
16. Hafta
BTM
6)
20584
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
4 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
03.03.2024
HAKEM
Kadınlar Kıbrıs Kupası
Yarı Final 1. Maç
KADIN
7)
20377
Zella Estate Yenierenköy
3 - 4
Dörtyol SK
25.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
14. Hafta
BTM
8)
20332
Yenicami AK
1 - 1
Cihangir GSK
18.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
19. Hafta
A2
9)
20125
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 0
Alsancak Yeşilova SK
17.02.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
6. Hafta
KADIN
10)
20372
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 0
Yenicami AK
16.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Yarı Final 2. Maç
U16
11)
20371
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
4 - 0
Türk Ocağı Limasol
12.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Yarı Final 1. Maç
U16
12)
20336
Düzkaya KOSK
1 - 0
Esentepe KKSK
11.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
13)
20319
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 2
Göçmenköy İYSK
10.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
18. Hafta
A2
14)
20181
Türk Ocağı Limasol
6 - 1
Miracle Değirmenlik SK
28.01.2024
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
15)
20218
Doğan Türk Birliği
2 - 1
Alsancak Yeşilova SK
28.01.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
16. Hafta
A2
16)
20178
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
6 - 0
Alsancak Yeşilova SK
27.01.2024
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
17)
20214
Cihangir GSK
3 - 1
Mesarya SK
27.01.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
16. Hafta
A2
18)
20113
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
10 - 1
1461 İskele Trabzonspor
20.01.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
3. Hafta
KADIN
19)
19736
Cihangir GSK
0 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
07.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
15. Hafta
A2
20)
19994
Gülgün Süt Düzova GSK
2 - 1
Karaoğlanoğlu SK
30.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
7. Hafta
BTM
21)
20035
Ortaköy SK
0 - 5
Doğukent SK
30.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
9. Hafta
U16
22)
20048
Girne Halk Evi
0 - 3
Türk Ocağı Limasol
24.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
8. Hafta
U16
23)
20059
Esentepe KKSK
2 - 0
Miracle Değirmenlik SK
24.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
8. Hafta
U16
24)
19940
Dörtyol SK
5 - 0
Zella Estate Yenierenköy
17.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
5. Hafta
BTM
25)
19941
İncirli SK
0 - 0
Türkmenköy ASK
17.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
5. Hafta
BTM
26)
19987
Mevlevi SK
2 - 1
Bostancı Bağcıl SK
16.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
5. Hafta
BTM
27)
19712
Türk Ocağı Limasol
1 - 2
Doğan Türk Birliği
09.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
12. Hafta
A2
28)
20015
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
0 - 11
Türk Ocağı Limasol
09.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
6. Hafta
U16
29)
19703
Pera L. Gençler Birliği SK
6 - 1
Türk Ocağı Limasol
02.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
11. Hafta
A2
30)
19783
Ozanköy SK
0 - 4
Esentepe KKSK
25.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
10. Hafta
A2
31)
19687
Göçmenköy İYSK
3 - 0
Mesarya SK
19.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
9. Hafta
A2
32)
19854
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 3
Yenicami AK
19.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
4. Hafta
U16
33)
19775
Esentepe KKSK
3 - 1
Gönyeli SK
18.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
9. Hafta
A2
34)
19769
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Dem s Cons. Çanakkale TSK
12.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
35)
19852
Çetinkaya TSK
2 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
12.11.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
3. Hafta
U16
36)
19760
Gönyeli SK
8 - 0
Lapta TBSK
05.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
7. Hafta
A2
37)
19669
Yenicami AK
2 - 2
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
04.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
7. Hafta
A2
38)
19847
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 1
Gönyeli SK
04.11.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
2. Hafta
U16
39)
19844
Çetinkaya TSK
0 - 7
Küçük Kaymaklı TSK
28.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
1. Hafta
U16
40)
19616
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
25.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
4. Hafta
A2
41)
19746
Dem s Cons. Çanakkale TSK
8 - 0
M. Hacıali Yılmazköy SK
22.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
5. Hafta
A2
42)
19656
Mesarya SK
0 - 1
Lefke TSK
21.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
5. Hafta
A2
43)
19647
Miracle Değirmenlik SK
0 - 2
Esentepe KKSK
14.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
44)
19640
Gönyeli SK
1 - 0
Miracle Değirmenlik SK
08.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
3. Hafta
A2
45)
19607
Mesarya SK
2 - 0
Karşıyaka SK
07.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
3. Hafta
A2
46)
19635
M. Hacıali Yılmazköy SK
1 - 2
Yalova SK
01.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
47)
19598
Cihangir GSK
1 - 1
Göçmenköy İYSK
30.09.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
2. Hafta
A2
48)
19622
Lapta TBSK
0 - 3
Düzkaya KOSK
23.09.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması