ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

İBRAHİM OĞAN  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : HATAY
Doğum Tarihi : 11/06/2006
Uyruk : KKTC
Baba Adı : AHMET
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10701
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21050 Doğukent SK 1 - 6 Akıncılar GSK 01.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 4. Hafta BTM
2) 21031 Bahçeli SK 5 - 0 Yenikent Perçinci SK 26.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 3. Hafta BTM
3) 21088 Sun Republic Yarköy PGSK 4 - 0 Büyükkonuk SKD 18.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 2. Hafta BTM
4) 21010 Tatlısu HOBSK 0 - 1 Eurocoast Sadrazam Kayalar SK 11.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 1. Hafta BTM
5) 20985 Ozanköy SK 2 - 1 Geçitkale GSK 05.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 30. Hafta A2
6) 20964 Göçmenköy İYSK 2 - 0 Doğan Türk Birliği 04.05.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 30. Hafta A2
7) 20728 Dörtyol SK 1 - 1 Cihangir GSK 28.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 6. Hafta U14
8) 20725 Mesarya SK 0 - 5 Vadili TÇBSK 28.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 6. Hafta U14
9) 20947 Miracle Değirmenlik SK 9 - 0 Geçitkale GSK 28.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 29. Hafta A2
10) 20911 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 3 Doğan Türk Birliği 21.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 28. Hafta A2
11) 20645 Hamitköy ŞHSK 0 - 11 Çetinkaya TSK 14.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 4. Hafta U14
12) 20648 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 0 Göçmenköy İYSK 14.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 4. Hafta U14
13) 20925 Hamitköy ŞHSK 1 - 2 Geçitkale GSK 14.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
14) 20150 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 7 - 2 Taşkınköy SK 07.04.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 11. Hafta KADIN
15) 20798 Yenicami AK 2 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 31.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 25. Hafta A2
16) 20421 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 3 - 6 Bostancı Bağcıl SK 24.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 18. Hafta BTM
17) 20672 Karşıyaka SK 4 - 0 Karaoğlanoğlu SK 17.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 1. Hafta U14
18) 20510 Alsancak Yeşilova SK 0 - 0 Türk Ocağı Limasol 17.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 23. Hafta A2
19) 20413 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 5 - 0 Mevlevi SK 10.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 16. Hafta BTM
20) 20412 Karaoğlanoğlu SK 2 - 1 Gülgün Süt Düzova GSK 10.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 16. Hafta BTM
21) 20584 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 4 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 03.03.2024 HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası Yarı Final 1. Maç KADIN
22) 20377 Zella Estate Yenierenköy 3 - 4 Dörtyol SK 25.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 14. Hafta BTM
23) 20332 Yenicami AK 1 - 1 Cihangir GSK 18.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
24) 20125 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 0 Alsancak Yeşilova SK 17.02.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 6. Hafta KADIN
25) 20372 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 0 Yenicami AK 16.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Yarı Final 2. Maç U16
26) 20371 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 4 - 0 Türk Ocağı Limasol 12.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Yarı Final 1. Maç U16
27) 20336 Düzkaya KOSK 1 - 0 Esentepe KKSK 11.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
28) 20319 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 2 Göçmenköy İYSK 10.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 18. Hafta A2
29) 20181 Türk Ocağı Limasol 6 - 1 Miracle Değirmenlik SK 28.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2. Tur U16
30) 20218 Doğan Türk Birliği 2 - 1 Alsancak Yeşilova SK 28.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
31) 20178 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 6 - 0 Alsancak Yeşilova SK 27.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2. Tur U16
32) 20214 Cihangir GSK 3 - 1 Mesarya SK 27.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
33) 20113 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 10 - 1 1461 İskele Trabzonspor 20.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 3. Hafta KADIN
34) 19736 Cihangir GSK 0 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
35) 19994 Gülgün Süt Düzova GSK 2 - 1 Karaoğlanoğlu SK 30.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 7. Hafta BTM
36) 20035 Ortaköy SK 0 - 5 Doğukent SK 30.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 9. Hafta U16
37) 20059 Esentepe KKSK 2 - 0 Miracle Değirmenlik SK 24.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 8. Hafta U16
38) 20048 Girne Halk Evi 0 - 3 Türk Ocağı Limasol 24.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 8. Hafta U16
39) 19940 Dörtyol SK 5 - 0 Zella Estate Yenierenköy 17.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta BTM
40) 19941 İncirli SK 0 - 0 Türkmenköy ASK 17.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta BTM
41) 19987 Mevlevi SK 2 - 1 Bostancı Bağcıl SK 16.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 5. Hafta BTM
42) 20015 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 0 - 11 Türk Ocağı Limasol 09.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 6. Hafta U16
43) 19712 Türk Ocağı Limasol 1 - 2 Doğan Türk Birliği 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
44) 19703 Pera L. Gençler Birliği SK 6 - 1 Türk Ocağı Limasol 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
45) 19783 Ozanköy SK 0 - 4 Esentepe KKSK 25.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
46) 19854 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 3 Yenicami AK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 4. Hafta U16
47) 19687 Göçmenköy İYSK 3 - 0 Mesarya SK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
48) 19775 Esentepe KKSK 3 - 1 Gönyeli SK 18.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
49) 19852 Çetinkaya TSK 2 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 12.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 3. Hafta U16
50) 19769 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Dem s Cons. Çanakkale TSK 12.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
51) 19760 Gönyeli SK 8 - 0 Lapta TBSK 05.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
52) 19847 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 1 Gönyeli SK 04.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 2. Hafta U16
53) 19669 Yenicami AK 2 - 2 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 04.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
54) 19844 Çetinkaya TSK 0 - 7 Küçük Kaymaklı TSK 28.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 1. Hafta U16
55) 19616 Doğan Türk Birliği 1 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 25.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
56) 19746 Dem s Cons. Çanakkale TSK 8 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 22.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
57) 19656 Mesarya SK 0 - 1 Lefke TSK 21.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 5. Hafta A2
58) 19647 Miracle Değirmenlik SK 0 - 2 Esentepe KKSK 14.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
59) 19640 Gönyeli SK 1 - 0 Miracle Değirmenlik SK 08.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
60) 19607 Mesarya SK 2 - 0 Karşıyaka SK 07.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
61) 19635 M. Hacıali Yılmazköy SK 1 - 2 Yalova SK 01.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
62) 19598 Cihangir GSK 1 - 1 Göçmenköy İYSK 30.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 2. Hafta A2
63) 19622 Lapta TBSK 0 - 3 Düzkaya KOSK 23.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması