ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

KURTULUŞ SÖZMEN  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi : 01/01/2020
Uyruk : KKTC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10712
Klasman : Aday
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21180 Pergama SD 2 - 2 Korkuteli GD 13.07.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 10. Hafta BTM
2) 21145 Taşkent TSK 5 - 1 Yenikent Perçinci SK 06.07.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 9. Hafta BTM
3) 21127 Çamlıbel SKD 1 - 0 Tatlısu HOBSK 29.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 8. Hafta BTM
4) 21246 Küçük Kaymaklı TSK 3 - 1 Vadili TÇBSK 28.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi Çeyrek Final 2. Maç U14
5) 21140 Bahçeli SK 2 - 2 Taşkent TSK 22.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 7. Hafta BTM
6) 21239 Mağusa Türk Gücü 5 - 2 Ozanköy SK 15.06.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2. Tur U14
7) 21037 Dağyolu SK 2 - 2 Yenikent Perçinci SK 08.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 5. Hafta BTM
8) 21079 Serdarlı GB 2 - 1 Boğaziçi SK 01.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup 4. Hafta BTM
9) 21030 Taşkent TSK 0 - 0 Ağırdağ Boğaz TSK 25.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 3. Hafta BTM
10) 20702 Türk Ocağı Limasol 0 - 7 Doğan Türk Birliği 18.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 9. Hafta U14
11) 20701 Lapta TBSK 0 - 2 Ozanköy SK 18.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 9. Hafta U14
12) 21009 Akdeniz KSD 2 - 1 T. Ersalıcı Tepebaşı SK 11.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 1. Hafta BTM
13) 20734 Mesarya SK 2 - 1 Taşkent TSK 11.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 8. Hafta U14
14) 20968 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 0 Cihangir GSK 04.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 30. Hafta A2
15) 20728 Dörtyol SK 1 - 1 Cihangir GSK 28.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 6. Hafta U14
16) 20725 Mesarya SK 0 - 5 Vadili TÇBSK 28.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 6. Hafta U14
17) 20947 Miracle Değirmenlik SK 9 - 0 Geçitkale GSK 28.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 29. Hafta A2
18) 20914 Mesarya SK 1 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 21.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 28. Hafta A2
19) 20721 Vadili TÇBSK 5 - 0 Türkmenköy ASK 21.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 5. Hafta U14
20) 20938 Baf Ülkü Yurdu 0 - 1 M. Hacıali Yılmazköy SK 20.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
21) 20803 Lefke TSK 0 - 3 Doğan Türk Birliği 06.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
22) 20827 Hamitköy ŞHSK 3 - 1 Düzkaya KOSK 30.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 25. Hafta A2
23) 20579 Geçitkale GSK 3 - 2 Dem s Cons. Çanakkale TSK 23.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
24) 20710 Dörtyol SK 1 - 3 Miracle Değirmenlik SK 23.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 2. Hafta U14
25) 20705 Vadili TÇBSK 2 - 0 Taşkent TSK 16.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 1. Hafta U14
26) 20506 Yeniboğaziçi DSK 2 - 2 Cihangir GSK 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 23. Hafta A2
27) 20567 Geçitkale GSK 4 - 0 Girne Halk Evi 09.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
28) 20491 Göçmenköy İYSK 3 - 0 Lefke TSK 02.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
29) 20449 Baf Ülkü Yurdu 1 - 2 Lapta TBSK 24.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
30) 20333 Göçmenköy İYSK 3 - 2 Karşıyaka SK 17.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
31) 20373 Türk Ocağı Limasol 1 - 5 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 16.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Yarı Final 2. Maç U16
32) 20238 Girne Halk Evi 0 - 5 Binatlı YSK 14.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
33) 20341 Ozanköy SK 0 - 1 Dem s Cons. Çanakkale TSK 11.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
34) 20269 Vadili TÇBSK 2 - 5 Dem s Cons. Mağusa SA 10.02.2024 HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası Çeyrek Final KADIN
35) 20221 Çetinkaya TSK 1 - 5 Mağusa Türk Gücü 28.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
36) 20117 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 0 Alsancak Yeşilova SK 27.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 4. Hafta KADIN
37) 20232 Geçitkale GSK 2 - 4 Ünimar Maraş GSK 27.01.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
38) 20113 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 10 - 1 1461 İskele Trabzonspor 20.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 3. Hafta KADIN
39) 19824 Hamitköy ŞHSK 2 - 0 Lapta TBSK 06.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
40) 20099 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 1 Doğan Türk Birliği 06.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 1. Hafta KADIN
41) 19717 Yenicami AK 1 - 0 Alsancak Yeşilova SK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
42) 20036 Göçmenköy İYSK 1 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 7. Hafta U16
43) 19791 Dem s Cons. Çanakkale TSK 3 - 0 Baf Ülkü Yurdu 03.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
44) 19887 Mesarya SK 3 - 1 Düzkaya KOSK 03.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 5. Hafta U16
45) 19704 Doğan Türk Birliği 2 - 2 Lefke TSK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
46) 19873 Doğan Türk Birliği 3 - 0 Alsancak Yeşilova SK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 5. Hafta U16
47) 19694 Mesarya SK 2 - 0 Alsancak Yeşilova SK 25.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 10. Hafta A2
48) 19681 Karşıyaka SK 0 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 11.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 8. Hafta A2
49) 19674 Doğan Türk Birliği 2 - 0 Cihangir GSK 04.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
50) 19757 Girne Halk Evi 2 - 1 Geçitkale GSK 04.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
51) 19664 Türk Ocağı Limasol 0 - 0 Mesarya SK 28.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
52) 19860 Alsancak Yeşilova SK 7 - 0 Girne Halk Evi 28.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 1. Hafta U16
53) 19745 Lapta TBSK 0 - 5 Baf Ülkü Yurdu 21.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
54) 19646 Geçitkale GSK 3 - 2 Gönyeli SK 14.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
55) 19637 Baf Ülkü Yurdu 1 - 3 Ünimar Maraş GSK 07.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
56) 19628 Hamitköy ŞHSK 1 - 1 Esentepe KKSK 30.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
57) 19620 Esentepe KKSK 3 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 23.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması