ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

MERVE MELTEM KOYUNCU  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi : 01/01/2000
Uyruk : KKTC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10714
Klasman : Aday
Bölge :

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21123 Göksu Spor Derneği 2 - 0 Çamlıbel SKD 15.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 6. Hafta BTM
2) 21235 Çetinkaya TSK 5 - 0 1461 İskele Trabzonspor 14.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2. Tur U14
3) 20668 Yenicami AK 2 - 1 Gönyeli SK 18.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 9. Hafta U14
4) 20699 Karşıyaka SK 4 - 0 Türk Ocağı Limasol 11.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 8. Hafta U14
5) 20905 Cihangir GSK 3 - 0 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 13.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 27. Hafta A2
6) 20147 Taşkınköy SK 0 - 3 Vadili TÇBSK 31.03.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 10. Hafta KADIN
7) 20827 Hamitköy ŞHSK 3 - 1 Düzkaya KOSK 30.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 25. Hafta A2
8) 20580 Ozanköy SK 0 - 2 Hamitköy ŞHSK 23.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
9) 20636 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 2 - 0 Hamitköy ŞHSK 17.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 1. Hafta U14
10) 20669 Lapta TBSK 0 - 1 Girne Halk Evi 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 1. Hafta U14
11) 20670 Alsancak Yeşilova SK 1 - 3 Türk Ocağı Limasol 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 1. Hafta U14
12) 20139 Alsancak Yeşilova SK 3 - 0 Taşkınköy SK 16.03.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 9. Hafta KADIN
13) 20565 Hamitköy ŞHSK 0 - 1 Binatlı YSK 10.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
14) 20134 Doğan Türk Birliği 2 - 2 Dem s Cons. Mağusa SA 09.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 8. Hafta KADIN
15) 20494 Mesarya SK 7 - 1 Türk Ocağı Limasol 03.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
16) 20552 Girne Halk Evi 1 - 2 Miracle Değirmenlik SK 02.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 21. Hafta A2
17) 20130 Vadili TÇBSK 4 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 25.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 7. Hafta KADIN
18) 20449 Baf Ülkü Yurdu 1 - 2 Lapta TBSK 24.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
19) 20328 Küçük Kaymaklı TSK 3 - 1 Lefke TSK 18.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
20) 20344 Lapta TBSK 2 - 0 Ünimar Maraş GSK 17.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
21) 20117 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 0 Alsancak Yeşilova SK 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 4. Hafta KADIN
22) 20217 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 1 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
23) 20031 Doğukent SK 5 - 2 Baf Ülkü Yurdu 23.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 8. Hafta U16
24) 19726 Göçmenköy İYSK 3 - 0 Pera L. Gençler Birliği SK 23.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
25) 19723 Karşıyaka SK 7 - 0 Çetinkaya TSK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
26) 19797 Esentepe KKSK 0 - 2 Girne Halk Evi 10.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
27) 20012 Küçük Kaymaklı TSK 3 - 1 Çetinkaya TSK 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 6. Hafta U16
28) 19708 Mesarya SK 0 - 5 Mağusa Türk Gücü 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
29) 19858 Yenicami AK 2 - 1 Gönyeli SK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 5. Hafta U16
30) 19706 Cihangir GSK 3 - 1 Karşıyaka SK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
31) 19707 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 1 Çetinkaya TSK 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
32) 19781 Lapta TBSK 1 - 4 Girne Halk Evi 25.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
33) 19855 Gönyeli SK 5 - 1 Çetinkaya TSK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 4. Hafta U16
34) 19645 Ozanköy SK 0 - 3 Baf Ülkü Yurdu 14.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
35) 19636 Girne Halk Evi 6 - 1 M. Hacıali Yılmazköy SK 07.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
36) 19631 Miracle Değirmenlik SK 11 - 2 Lapta TBSK 30.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
37) 19620 Esentepe KKSK 3 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 23.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması