ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

EMİR TURALI  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 19/12/2005
Uyruk : KKTC
Baba Adı : MURAT
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10651
Klasman : C
Bölge : GÜZELYURT

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21156 Akıncılar GSK 1 - 2 Kırıkkale TSK 23.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 7. Hafta BTM
2) 21139 Yenikent Perçinci SK 2 - 1 Alayköy SKKD 22.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 7. Hafta BTM
3) 21238 Doğan Türk Birliği 1 - 0 Serhatköy SK 15.06.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2. Tur U14
4) 21211 Doğancı SK 4 - 1 Gayretköy GSK 14.06.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 8. Hafta BTM
5) 21038 Ağırdağ Boğaz TSK 1 - 1 Bahçeli SK 09.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 5. Hafta BTM
6) 21023 Göksu Spor Derneği 0 - 3 Tatlısu HOBSK 08.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 5. Hafta BTM
7) 21004 Zümrütköy SK 3 - 3 Serhatköy SK 05.06.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 6. Hafta BTM
8) 21018 Çamlıbel SKD 1 - 4 T. Ersalıcı Tepebaşı SK 01.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 4. Hafta BTM
9) 21046 Doğukent SK 1 - 2 Dilekkaya ASK 26.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 3. Hafta BTM
10) 20996 Doğancı SK 7 - 2 Akçay SK 22.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 3. Hafta BTM
11) 21013 Göksu Spor Derneği 0 - 3 Akdeniz KSD 19.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 2. Hafta BTM
12) 21012 T. Ersalıcı Tepebaşı SK 3 - 2 Tatlısu HOBSK 18.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 2. Hafta BTM
13) 21119 Yenicami AK 1 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 17.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig Play-Out 3. Hafta A TAKIM
14) 21024 Dağyolu SK 1 - 2 Taşkent TSK 12.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 1. Hafta BTM
15) 20626 Gayretköy GSK 1 - 9 Binatlı YSK 12.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 8. Hafta U14
16) 21026 Yenikent Perçinci SK 0 - 2 Ağırdağ Boğaz TSK 11.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 1. Hafta BTM
17) 20984 Baf Ülkü Yurdu 3 - 1 Düzkaya KOSK 05.05.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 30. Hafta A2
18) 20692 Düzkaya KOSK 1 - 6 Türk Ocağı Limasol 28.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 6. Hafta U14
19) 20943 Düzkaya KOSK 1 - 3 Ünimar Maraş GSK 28.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 29. Hafta A2
20) 20689 Karşıyaka SK 3 - 2 Lapta TBSK 27.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 6. Hafta U14
21) 20923 Karşıyaka SK 1 - 4 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 27.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 29. Hafta A2
22) 20952 Doğan Türk Birliği 4 - 0 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 21.04.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi Çeyrek Final KADIN
23) 20862 Türk Ocağı Limasol 1 - 4 Yeniboğaziçi DSK 20.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
24) 20882 Hamitköy ŞHSK 2 - 1 Geçitkale GSK 14.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
25) 20647 Gönyeli SK 13 - 0 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 13.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 4. Hafta U14
26) 20907 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 1 - 6 Karşıyaka SK 13.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 27. Hafta A2
27) 20824 Ozanköy SK 2 - 1 Düzkaya KOSK 07.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
28) 20678 Ozanköy SK 4 - 0 Düzkaya KOSK 06.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 3. Hafta U14
29) 20679 Alsancak Yeşilova SK 1 - 0 Karaoğlanoğlu SK 06.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 3. Hafta U14
30) 20833 Lapta TBSK 1 - 5 Mormenekşe GBSK 06.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 26. Hafta A2
31) 20813 Girne Halk Evi 0 - 3 Lapta TBSK 31.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
32) 20603 Lefke TSK 7 - 0 Gayretköy GSK 24.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 2. Hafta U14
33) 20516 Lefke TSK 0 - 5 Mağusa Türk Gücü 24.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
34) 20401 Tuzlaspor 4 - 2 Pile TSK 23.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 18. Hafta BTM
35) 20547 Geçitkale GSK 0 - 3 Dem s Cons. Çanakkale TSK 23.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
36) 20571 Binatlı YSK 2 - 2 Düzkaya KOSK 17.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
37) 20416 Bostancı Bağcıl SK 0 - 1 Vadili TÇBSK 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 17. Hafta BTM
38) 20569 Yalova SK 1 - 2 Baf Ülkü Yurdu 16.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
39) 20410 Atoll Kozanköy SK 2 - 1 Ortaköy SK 10.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 16. Hafta BTM
40) 20531 Düzkaya KOSK 2 - 1 Dem s Cons. Çanakkale TSK 09.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
41) 20559 Yalova SK 0 - 2 Geçitkale GSK 03.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 21. Hafta A2
42) 20406 Mevlevi SK 1 - 4 Vadili TÇBSK 02.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 15. Hafta BTM
43) 20588 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 2 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 26.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Final U16
44) 20455 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 1 Dem s Cons. Çanakkale TSK 25.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
45) 20449 Baf Ülkü Yurdu 1 - 2 Lapta TBSK 24.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
46) 20358 Mevlevi SK 0 - 4 Denizli SK 18.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 13. Hafta BTM
47) 20316 Yalova SK 1 - 0 Düzkaya KOSK 18.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
48) 20226 Lefke TSK 0 - 1 Çetinkaya TSK 04.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
49) 20176 Baf Ülkü Yurdu 0 - 10 Küçük Kaymaklı TSK 28.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2. Tur U16
50) 20235 Binatlı YSK 2 - 2 Yalova SK 28.01.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
51) 20216 Karşıyaka SK 1 - 2 Türk Ocağı Limasol 27.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
52) 20167 Türk Ocağı Limasol 2 - 2 Yalova SK 21.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
53) 20006 Denizli SK 1 - 0 Karaoğlanoğlu SK 14.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 9. Hafta BTM
54) 20083 Yalova SK 1 - 0 Ortaköy SK 07.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 10. Hafta U16
55) 19999 Atoll Kozanköy SK 2 - 1 Gülgün Süt Düzova GSK 06.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 8. Hafta BTM
56) 19997 Denizli SK 3 - 1 Vadili TÇBSK 30.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 7. Hafta BTM
57) 19587 Geçitkale GSK 3 - 4 Ozanköy SK 29.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
58) 19730 Lefke TSK 1 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 24.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
59) 19993 Bostancı Bağcıl SK 0 - 1 Denizli SK 23.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 6. Hafta BTM
60) 19985 Ortaköy SK 0 - 1 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 16.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 5. Hafta BTM
61) 19556 Gönyeli SK 1 - 1 Mormenekşe GBSK 09.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
62) 19552 Binatlı YSK 3 - 1 Ünimar Maraş GSK 03.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
63) 19976 Atoll Kozanköy SK 4 - 2 Vadili TÇBSK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 3. Hafta BTM
64) 19965 Ortaköy SK 1 - 0 Mevlevi SK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 1. Hafta BTM
65) 19840 Yalova SK 3 - 2 Baf Ülkü Yurdu 18.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 4. Hafta U16
66) 19777 Binatlı YSK 0 - 7 Miracle Değirmenlik SK 18.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
67) 19836 Yalova SK 0 - 2 Binatlı YSK 11.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 3. Hafta U16
68) 19677 Lefke TSK 0 - 1 Yenicami AK 11.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 8. Hafta A2
69) 19517 Girne Halk Evi 2 - 1 Geçitkale GSK 04.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
70) 19661 Karşıyaka SK 0 - 2 Yenicami AK 29.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
71) 19830 Yalova SK 2 - 2 Doğukent SK 28.10.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 1. Hafta U16
72) 19747 Binatlı YSK 1 - 2 Ozanköy SK 22.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
73) 19493 Hamitköy ŞHSK 1 - 1 Girne Halk Evi 15.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
74) 19614 Lefke TSK 0 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 14.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
75) 19643 Yalova SK 2 - 0 Hamitköy ŞHSK 08.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
76) 19478 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 2 Yalova SK 01.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
77) 19623 Yalova SK 1 - 3 Binatlı YSK 23.09.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması