ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ZEKAİ TÖRE  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 29/12/1992
Uyruk : KKTC
Baba Adı : NACİ
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10472
Klasman : Süper Lig Hakemi
Bölge : GİRNE

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 17293 Göçmenköy İYSK 5 - 5 Hamitköy ŞHSK 14.05.2022 4. HAKEM AKSA Süper Lig Play-Out 1. Hafta A TAKIM
2) 16775 Yalova SK 4 - 0 Görneç KSK 08.05.2022 4. HAKEM AKSA 1.Lig 30. Hafta A TAKIM
3) 16685 Binatlı YSK 1 - 4 Cihangir GSK 07.05.2022 HAKEM AKSA Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
4) 16770 Esentepe KKSK 1 - 1 Miracle Değirmenlik SK 30.04.2022 4. HAKEM AKSA 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
5) 16675 Göçmenköy İYSK 1 - 4 Yenicami AK 29.04.2022 4. HAKEM AKSA Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
6) 16672 Lefke TSK 1 - 0 Merit Alsancak Yeşilova SK 24.04.2022 HAKEM AKSA Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
7) 16760 L. Gençler Birliği SK 4 - 0 SFC Dörtyol SK 23.04.2022 4. HAKEM AKSA 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
8) 16748 Çanakkale TSK 2 - 4 Düzkaya KOSK 17.04.2022 HAKEM AKSA 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
9) 16660 Gönyeli SK 1 - 2 Mağusa Türk Gücü 16.04.2022 4. HAKEM AKSA Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
10) 17201 Karaoğlanoğlu SK 2 - 2 Yılmazköy SK 10.04.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 18. Hafta BTM
11) 16741 L. Gençler Birliği SK 2 - 1 Bostancı Bağcıl SK 09.04.2022 4. HAKEM AKSA 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
12) 16645 Girne Halk Evi 0 - 3 Türk Ocağı Limasol 03.04.2022 HAKEM AKSA Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
13) 16647 Göçmenköy İYSK 0 - 1 Baf Ülkü Yurdu 02.04.2022 4. HAKEM AKSA Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
14) 17196 Doğancı SK 3 - 1 Tüfekçi Ortaköy SK 02.04.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 17. Hafta BTM
15) 16727 Mormenekşe GBSK 0 - 1 Çanakkale TSK 27.03.2022 HAKEM AKSA 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
16) 16636 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 1 Doğan Türk Birliği 26.03.2022 4. HAKEM AKSA Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
17) 17172 Geçitkale GSK 5 - 1 Türkmenköy ASK 26.03.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 16. Hafta BTM
18) 16628 Mağusa Türk Gücü 2 - 0 Türk Ocağı Limasol 20.03.2022 4. HAKEM AKSA Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
19) 16720 Bostancı Bağcıl SK 2 - 0 Görneç KSK 19.03.2022 HAKEM AKSA 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
20) 17097 Tüfekçi Ortaköy SK 2 - 6 Yılmazköy SK 13.03.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 14. Hafta BTM
21) 16622 Yonpaş Dumlupınar TSK 2 - 1 Hamitköy ŞHSK 12.03.2022 4. HAKEM AKSA Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
22) 17091 Sadrazam Kayalar SK 1 - 1 Tatlısu HOBSK 09.03.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 13. Hafta BTM
23) 16613 Doğan Türk Birliği 0 - 0 Baf Ülkü Yurdu 06.03.2022 HAKEM AKSA Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
24) 16706 Esentepe KKSK 3 - 2 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 05.03.2022 4. HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
25) 16608 Lefke TSK 2 - 0 Girne Halk Evi 27.02.2022 4. HAKEM AKSA Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
26) 17106 SFC 1461 İskele Trabzon 2 - 6 Yenierenköy TSK 26.02.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 11. Hafta BTM
27) 17126 Doğan Türk Birliği 2 - 1 Cihangir GSK 23.02.2022 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
28) 16568 Girne Halk Evi 1 - 2 Baf Ülkü Yurdu 20.02.2022 4. HAKEM AKSA Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
29) 16597 Esentepe KKSK 3 - 1 SFC Dörtyol SK 19.02.2022 HAKEM AKSA 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
30) 16560 Göçmenköy İYSK 2 - 0 Doğan Türk Birliği 13.02.2022 4. HAKEM AKSA Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
31) 16556 Mesarya SK 1 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 12.02.2022 4. HAKEM AKSA Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
32) 17068 Girne Halk Evi 1 - 0 Lefke TSK 08.02.2022 HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
33) 16585 İncirli SK 1 - 1 Görneç KSK 06.02.2022 HAKEM AKSA 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
34) 16549 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 0 Lefke TSK 05.02.2022 4. HAKEM AKSA Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
35) 16576 Bostancı Bağcıl SK 2 - 5 Yeniboğaziçi DSK 30.01.2022 HAKEM AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
36) 16539 Cihangir GSK 1 - 2 Doğan Türk Birliği 29.01.2022 4. HAKEM AKSA Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
37) 16466 Demirerler Cons. Demirhan SK 1 - 1 Vadili TÇBSK 26.01.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta BTM
38) 16507 Lapta TBSK 0 - 0 Yılmazköy SK 22.01.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 6. Hafta BTM
39) 16529 Göçmenköy İYSK 1 - 0 Esentepe KKSK 30.12.2021 HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
40) 16533 Karşıyaka ASK 1 - 1 Yenicami AK 29.12.2021 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
41) 16191 Düzkaya KOSK 1 - 1 Mormenekşe GBSK 25.12.2021 HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
42) 16063 Lefke TSK 0 - 0 Baf Ülkü Yurdu 19.12.2021 HAKEM AKSA Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
43) 16058 Girne Halk Evi 1 - 5 Cihangir GSK 18.12.2021 4. HAKEM AKSA Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
44) 16054 Merit Alsancak Yeşilova SK 2 - 3 Lefke TSK 12.12.2021 4. HAKEM AKSA Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
45) 16172 SFC Dörtyol SK 2 - 2 L. Gençler Birliği SK 11.12.2021 4. HAKEM AKSA 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
46) 16041 Girne Halk Evi 1 - 3 Doğan Türk Birliği 05.12.2021 4. HAKEM AKSA Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
47) 16164 Yalova SK 0 - 3 SFC Dörtyol SK 04.12.2021 HAKEM AKSA 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
48) 16157 SFC Dörtyol SK 1 - 1 Düzkaya KOSK 28.11.2021 4. HAKEM AKSA 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
49) 16032 Gönyeli SK 0 - 3 Yenicami AK 27.11.2021 4. HAKEM AKSA Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
50) 16147 Yalova SK 1 - 1 Bostancı Bağcıl SK 21.11.2021 4. HAKEM AKSA 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
51) 16146 Mormenekşe GBSK 3 - 1 Çetinkaya TSK 20.11.2021 HAKEM AKSA 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
52) 16019 Girne Halk Evi 1 - 4 Mağusa Türk Gücü 14.11.2021 4. HAKEM AKSA Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
53) 16138 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 İncirli SK 13.11.2021 4. HAKEM AKSA 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
54) 16013 Baf Ülkü Yurdu 2 - 2 Cihangir GSK 07.11.2021 4. HAKEM AKSA Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
55) 16135 Düzkaya KOSK 2 - 1 Esentepe KKSK 06.11.2021 HAKEM AKSA 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
56) 16125 Bostancı Bağcıl SK 0 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 30.10.2021 HAKEM AKSA 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
57) 16112 Görneç KSK 3 - 3 Yeniboğaziçi DSK 24.10.2021 HAKEM AKSA 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
58) 15993 Baf Ülkü Yurdu 0 - 3 Doğan Türk Birliği 23.10.2021 4. HAKEM AKSA Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
59) 15984 Gönyeli SK 1 - 0 Yonpaş Dumlupınar TSK 17.10.2021 4. HAKEM AKSA Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
60) 16105 Yeniboğaziçi DSK 0 - 2 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 16.10.2021 4. HAKEM AKSA 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
61) 15982 Türk Ocağı Limasol 0 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 10.10.2021 HAKEM AKSA Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
62) 16093 İncirli SK 3 - 0 Düzkaya KOSK 02.10.2021 HAKEM AKSA 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
63) 15971 Girne Halk Evi 2 - 4 Merit Alsancak Yeşilova SK 01.10.2021 4. HAKEM AKSA Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
64) 16085 Düzkaya KOSK 0 - 1 L. Gençler Birliği SK 26.09.2021 4. HAKEM AKSA 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
65) 15962 Göçmenköy İYSK 2 - 1 Binatlı YSK 25.09.2021 4. HAKEM AKSA Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
66) 16076 Maraş GSK 4 - 2 Çanakkale TSK 19.09.2021 HAKEM AKSA 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
67) 15952 Gönyeli SK 1 - 0 Türk Ocağı Limasol 18.09.2021 4. HAKEM AKSA Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması