ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ABDULLAH GENÇ  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 12/05/1995
Uyruk : TC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10548
Klasman : B
Bölge : GÜZELYURT

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15947 Haspolat SGSK 3 - 1 Kalkanlı SK 20.09.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. Ligi Play-Off 2. Tur A TAKIM
2) 15909 Haspolat SGSK 2 - 2 Ağırdağ Boğaz TSK 06.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 8. Hafta A TAKIM
3) 15875 Çayönü SK 3 - 2 Pergama SD 30.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 6. Hafta A TAKIM
4) 15740 Gaziköy SK 1 - 6 Akıncılar GSK 15.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 4. Hafta A TAKIM
5) 15698 Yeni Erenköy TSK 3 - 1 Yedikonuk SK 09.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 3. Hafta A TAKIM
6) 15825 Mağusa Türk Gücü 2 - 2 Doğan Türk Birliği 30.07.2020 4. HAKEM U21 Süper Lig Şampiyonluk Grubu 3. Hafta U21
7) 15748 Pınarbaşı ÇSK 1 - 6 Haspolat SGSK 26.07.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 1. Hafta A TAKIM
8) 15570 Bostancı Bağcıl SK 5 - 1 Çanakkale TSK 19.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 30. Hafta A TAKIM
9) 15195 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 1 Lefke TSK 15.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
10) 15557 L. Gençler Birliği SK 0 - 4 Yonpaş Dumlupınar TSK 12.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
11) 15543 Yalova SK 0 - 1 Girne Halk Evi 08.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
12) 15174 Baf Ülkü Yurdu 1 - 1 Doğan Türk Birliği 05.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
13) 15168 Gençlik Gücü TSK 0 - 1 Düzkaya KOSK 01.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
14) 15156 Cihangir GSK 1 - 1 Yenicami AK 28.06.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
15) 15519 L. Gençler Birliği SK 2 - 1 Yalova SK 24.06.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
16) 15515 Lapta TBSK 1 - 2 Görneç KSK 20.06.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
17) 15149 Doğan Türk Birliği 2 - 0 Türk Ocağı Limasol 18.06.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
18) 15140 Gençlik Gücü TSK 1 - 1 Yenicami AK 08.03.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
19) 15137 Hamitköy ŞHSK 1 - 1 Cihangir GSK 01.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
20) 14989 Serdarlı GB 6 - 3 Vadili TÇBSK 29.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 18. Hafta A TAKIM
21) 14982 Yarköy PGSK 2 - 3 Dipkarpaz TSK 23.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 17. Hafta A TAKIM
22) 15487 Bostancı Bağcıl SK 2 - 2 Lapta TBSK 22.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
23) 15110 Mağusa Türk Gücü 5 - 1 Çetinkaya TSK 08.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
24) 15576 Gönyeli SK 1 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 05.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
25) 15467 Bostancı Bağcıl SK 2 - 2 Görneç KSK 02.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
26) 15465 Esentepe KKSK 3 - 5 L. Gençler Birliği SK 01.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
27) 15042 Yılmazköy SK 2 - 1 Denizli SK 26.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 13. Hafta A TAKIM
28) 15096 Lefke TSK 2 - 0 Hamitköy ŞHSK 25.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
29) 14959 Türkmenköy ASK 2 - 1 Dipkarpaz TSK 18.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 12. Hafta A TAKIM
30) 14952 Yarköy PGSK 1 - 1 1461 İskele Trabzonspor 12.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 11. Hafta A TAKIM
31) 15030 Karaoğlanoğlu SB 3 - 3 Gülgün Süt Düzova GSK 05.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 10. Hafta A TAKIM
32) 15065 Türk Ocağı Limasol 5 - 0 Çanakkale TSK 28.12.2019 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
33) 14479 Çanakkale TSK 1 - 1 Bostancı Bağcıl SK 22.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
34) 14476 Ozanköy SK 2 - 1 Lapta TBSK 21.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
35) 14345 Gönyeli SK 0 - 2 Doğan Türk Birliği 15.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
36) 14939 Serdarlı GB 3 - 0 1461 İskele Trabzonspor 14.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 8. Hafta A TAKIM
37) 14935 Vadili TÇBSK 1 - 2 Türkmenköy ASK 08.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 7. Hafta A TAKIM
38) 14341 Binatlı YSK 1 - 1 Çetinkaya TSK 07.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
39) 14335 Türk Ocağı Limasol 1 - 1 Gençlik Gücü TSK 02.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
40) 15015 Karaoğlanoğlu SB 3 - 0 Zümrütköy SK 01.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 6. Hafta A TAKIM
41) 15014 Ortaköy SK 2 - 3 Yılmazköy SK 30.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 6. Hafta A TAKIM
42) 14443 Mesarya SK 2 - 0 Maraş GSK 24.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
43) 14322 Hamitköy ŞHSK 2 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 23.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
44) 14437 Bostancı Bağcıl SK 1 - 2 Yalova SK 17.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
45) 14919 Yeniboğaziçi DSK 7 - 0 Dipkarpaz TSK 16.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 4. Hafta A TAKIM
46) 14916 1461 İskele Trabzonspor 1 - 0 Mehmetçik TÇBSK 10.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 3. Hafta A TAKIM
47) 14432 Karşıyaka ASK 1 - 1 Görneç KSK 09.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
48) 14300 Baf Ülkü Yurdu 2 - 2 Merit Alsancak Yeşilova 03.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
49) 14910 Türkmenköy ASK 1 - 5 Serdarlı GB 02.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 2. Hafta A TAKIM
50) 14291 Gönyeli SK 1 - 7 Mağusa Türk Gücü 27.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
51) 14903 İncirli SK 2 - 0 1461 İskele Trabzonspor 26.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 1. Hafta A TAKIM
52) 14409 Dörtyol SK 3 - 4 Çanakkale TSK 26.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
53) 14405 Esentepe KKSK 1 - 0 Lapta TBSK 20.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
54) 14288 Binatlı YSK 1 - 3 Yenicami AK 19.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
55) 14395 Mesarya SK 4 - 0 Çanakkale TSK 12.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
56) 14693 L. Gençler Birliği SK 3 - 0 Lapta TBSK 06.10.2019 HAKEM U21 1. Lig 4. Hafta U21
57) 14823 Sipahi TSK 2 - 0 Yeniboğaziçi DSK 06.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM U17 Ligi B Grubu 1. Hafta U17
58) 14266 Gençlik Gücü TSK 2 - 4 Hamitköy ŞHSK 05.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
59) 14264 Lefke TSK 0 - 2 Göçmenköy İYSK 29.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
60) 14373 Yonpaş Dumlupınar TSK 2 - 0 Lapta TBSK 22.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
61) 14376 Görneç KSK 3 - 1 Bostancı Bağcıl SK 21.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
62) 14364 Maraş GSK 0 - 0 Ozanköy SK 15.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
63) 14488 Mağusa Türk Gücü 1 - 1 Türk Ocağı Limasol 14.09.2019 HAKEM U21 Süper Lig 1. Hafta U21
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması