ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ABDULKADİR KARADAĞ  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 08/11/2002
Uyruk : KKTC
Baba Adı : ÖMER
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10658
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20993 Akçay SK 3 - 4 Yedidalga SK 18.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 2. Hafta BTM
2) 21104 Ozanköy SK 0 - 0 Geçitkale GSK 15.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
3) 21040 Doğukent SK 2 - 6 Aslanköy GSD 12.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 1. Hafta BTM
4) 21107 Gönyeli SK 1 - 0 Yalova SK 11.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig Play-Off 1. Hafta A TAKIM
5) 21113 Mağusa Türk Gücü 0 - 0 Miracle Değirmenlik SK 08.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Ahmed Sami Topcan Kupası Final A2
6) 20963 Çetinkaya TSK 3 - 2 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 02.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
7) 20762 Yeniboğaziçi DSK 0 - 7 Mağusa Türk Gücü 28.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 6. Hafta U14
8) 20946 Dem s Cons. Çanakkale TSK 1 - 4 Esentepe KKSK 28.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 29. Hafta A2
9) 20869 Pera L. Gençler Birliği SK 1 - 0 Göçmenköy İYSK 27.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
10) 20911 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 3 Doğan Türk Birliği 21.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 28. Hafta A2
11) 20891 Ozanköy SK 1 - 2 Miracle Değirmenlik SK 20.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
12) 20879 Dem s Cons. Çanakkale TSK 1 - 0 Lapta TBSK 14.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
13) 20854 Alsancak Yeşilova SK 1 - 5 Çetinkaya TSK 13.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
14) 20791 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 4 - 0 Yeniboğaziçi DSK 09.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
15) 20840 Ozanköy SK 2 - 1 Düzkaya KOSK 07.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 26. Hafta A2
16) 20782 Yenicami AK 1 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 31.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
17) 20781 Cihangir GSK 2 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 30.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
18) 20514 Mesarya SK 4 - 2 Göçmenköy İYSK 24.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
19) 20403 İncirli SK 0 - 3 Northernland Dipkarpaz SK 23.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 18. Hafta BTM
20) 20539 Binatlı YSK 2 - 1 Düzkaya KOSK 17.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
21) 20141 Dem s Cons. Mağusa SA 2 - 3 Küçük Kaymaklı TSK 16.03.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 9. Hafta KADIN
22) 20505 Mağusa Türk Gücü 2 - 0 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 16.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 23. Hafta A2
23) 20470 Türk Ocağı Limasol 1 - 4 Göçmenköy İYSK 10.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
24) 20496 Çetinkaya TSK 1 - 3 Yeniboğaziçi DSK 09.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 22. Hafta A2
25) 20591 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 0 Yenicami AK 06.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
26) 20458 Pera L. Gençler Birliği SK 1 - 2 Cihangir GSK 02.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
27) 20588 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 2 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 26.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Final U16
28) 20382 Bostancı Bağcıl SK 4 - 0 Mevlevi SK 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 14. Hafta BTM
29) 20439 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 1 Dem s Cons. Çanakkale TSK 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
30) 20379 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 2 Ortaköy SK 24.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 14. Hafta BTM
31) 20332 Yenicami AK 1 - 1 Cihangir GSK 18.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
32) 20345 Gönyeli SK 0 - 0 Geçitkale GSK 17.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
33) 20372 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 0 Yenicami AK 16.02.2024 4. HAKEM Asbuzu U16 Ligi Yarı Final 2. Maç U16
34) 20270 Doğan Türk Birliği 4 - 2 Lefke TSK 14.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
35) 20371 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 4 - 0 Türk Ocağı Limasol 12.02.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi Yarı Final 1. Maç U16
36) 20353 Denizli SK 3 - 1 Gülgün Süt Düzova GSK 11.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 12. Hafta BTM
37) 20351 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 1 Karaoğlanoğlu SK 10.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 12. Hafta BTM
38) 20302 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Gönyeli SK 10.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
39) 20245 Lapta TBSK 0 - 3 Miracle Değirmenlik SK 04.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
40) 20207 Ünimar Maraş GSK 2 - 3 Ozanköy SK 03.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
41) 20116 Miracle Değirmenlik SK 0 - 10 Vadili TÇBSK 28.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 4. Hafta KADIN
42) 20220 Pera L. Gençler Birliği SK 0 - 4 Yenicami AK 28.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
43) 20185 Karşıyaka SK 2 - 1 Türk Ocağı Limasol 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
44) 20163 Yenicami AK 2 - 0 Gönyeli SK 21.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
45) 20107 Miracle Değirmenlik SK 1 - 6 Taşkınköy SK 14.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 2. Hafta KADIN
46) 20102 Alsancak Yeşilova SK 1 - 6 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 07.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 1. Hafta KADIN
47) 19738 Karşıyaka SK 2 - 0 Lefke TSK 07.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
48) 19820 Mormenekşe GBSK 3 - 0 Girne Halk Evi 06.01.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
49) 20070 Vadili TÇBSK 1 - 6 Dörtyol SK 30.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 9. Hafta U16
50) 20061 Miracle Değirmenlik SK 3 - 0 Düzkaya KOSK 30.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 9. Hafta U16
51) 19474 Karşıyaka SK 2 - 0 Lefke TSK 29.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
52) 19582 Binatlı YSK 2 - 1 Esentepe KKSK 28.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
53) 19725 Çetinkaya TSK 1 - 4 Yenicami AK 24.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
54) 20031 Doğukent SK 5 - 2 Baf Ülkü Yurdu 23.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 8. Hafta U16
55) 19726 Göçmenköy İYSK 3 - 0 Pera L. Gençler Birliği SK 23.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
56) 20056 Cihangir GSK 2 - 2 Miracle Değirmenlik SK 17.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 7. Hafta U16
57) 19721 Cihangir GSK 2 - 1 Lefke TSK 17.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
58) 19565 Girne Halk Evi 0 - 4 Yalova SK 16.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
59) 20015 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 0 - 11 Türk Ocağı Limasol 09.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 6. Hafta U16
60) 19712 Türk Ocağı Limasol 1 - 2 Doğan Türk Birliği 09.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
61) 19789 Girne Halk Evi 1 - 1 Gönyeli SK 03.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
62) 19886 Miracle Değirmenlik SK 3 - 1 Türkmenköy ASK 02.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 5. Hafta U16
63) 19788 Mormenekşe GBSK 5 - 0 Lapta TBSK 02.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
64) 19699 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 1 - 5 Cihangir GSK 26.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 10. Hafta A2
65) 19544 Ünimar Maraş GSK 3 - 0 Dem s Cons. Çanakkale TSK 25.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
66) 19779 Hamitköy ŞHSK 3 - 2 Ozanköy SK 19.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
67) 19535 Esentepe KKSK 1 - 0 Gönyeli SK 18.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
68) 19527 Lapta TBSK 0 - 3 Esentepe KKSK 12.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
69) 19768 Ozanköy SK 0 - 2 Gönyeli SK 11.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
70) 19757 Girne Halk Evi 2 - 1 Geçitkale GSK 04.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
71) 19674 Doğan Türk Birliği 2 - 0 Cihangir GSK 04.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
72) 19906 Mormenekşe GBSK 3 - 0 Sipahi TSK 29.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 1. Hafta U16
73) 19750 Geçitkale GSK 2 - 1 Yalova SK 29.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
74) 19666 Cihangir GSK 1 - 3 Pera L. Gençler Birliği SK 28.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
75) 19507 Binatlı YSK 1 - 0 Ozanköy SK 22.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
76) 19656 Mesarya SK 0 - 1 Lefke TSK 21.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 5. Hafta A2
77) 19494 Düzkaya KOSK 1 - 2 Yalova SK 14.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
78) 19485 Girne Halk Evi 0 - 1 M. Hacıali Yılmazköy SK 07.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
79) 19483 Ozanköy SK 2 - 1 Ünimar Maraş GSK 01.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
80) 19629 Düzkaya KOSK 1 - 2 Gönyeli SK 30.09.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
81) 19588 Mağusa Türk Gücü 11 - 1 Çetinkaya TSK 23.09.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması