ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

SERDAR GÜRPINAR  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 25/10/1988
Uyruk : KKTC
Baba Adı : MÜNÜR
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10588
Klasman : B
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21259 Doğancı SK 4 - 1 Taşkent TSK 21.07.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig Yarı Final BTM
2) 21165 Doğukent SK 1 - 7 Kırıkkale TSK 14.07.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 10. Hafta BTM
3) 21131 Akdeniz KSD 1 - 3 Tatlısu HOBSK 06.07.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 9. Hafta BTM
4) 21202 Ergazi GSK 1 - 2 Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK 30.06.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 8. Hafta BTM
5) 21171 Korkuteli GD 0 - 0 Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK 23.06.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 7. Hafta BTM
6) 21038 Ağırdağ Boğaz TSK 1 - 1 Bahçeli SK 09.06.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 5. Hafta BTM
7) 21001 Serhatköy SK 1 - 2 Yedidalga SK 02.06.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 5. Hafta BTM
8) 20999 Akçay SK 3 - 2 Zümrütköy SK 26.05.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 4. Hafta BTM
9) 21118 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 1 Mesarya SK 15.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
10) 21024 Dağyolu SK 1 - 2 Taşkent TSK 12.05.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 1. Hafta BTM
11) 21113 Mağusa Türk Gücü 0 - 0 Miracle Değirmenlik SK 08.05.2024 4. HAKEM Ahmed Sami Topcan Kupası Final A2
12) 20961 Lefke TSK 2 - 0 Karşıyaka SK 04.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
13) 20875 Yenicami AK 2 - 3 Çetinkaya TSK 28.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
14) 20891 Ozanköy SK 1 - 2 Miracle Değirmenlik SK 20.04.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
15) 20876 Mormenekşe GBSK 2 - 3 Gönyeli SK 14.04.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
16) 20854 Alsancak Yeşilova SK 1 - 5 Çetinkaya TSK 13.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
17) 20849 Türkmenköy ASK 1 - 2 Demirhan SK 07.04.2024 4. HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out Eleme Turu 2. Maç BTM
18) 20785 Mesarya SK 1 - 3 Yenicami AK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
19) 20780 Yeniboğaziçi DSK 2 - 2 Karşıyaka SK 30.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
20) 20486 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 4 Pera L. Gençler Birliği SK 24.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
21) 20402 Zella Estate Yenierenköy 2 - 3 Kaplıca Karadeniz 61 SK 23.03.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 18. Hafta BTM
22) 20592 Göçmenköy İYSK 1 - 1 Cihangir GSK 06.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
23) 20527 Yalova SK 4 - 2 Geçitkale GSK 03.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
24) 20459 Göçmenköy İYSK 1 - 1 Lefke TSK 02.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
25) 20405 Ortaköy SK 1 - 2 Karaoğlanoğlu SK 02.03.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 15. Hafta BTM
26) 20430 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 4 - 3 Göçmenköy İYSK 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
27) 20426 Cihangir GSK 0 - 1 Mağusa Türk Gücü 24.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
28) 20298 Alsancak Yeşilova SK 1 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 18.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
29) 20312 Lapta TBSK 3 - 2 Ünimar Maraş GSK 17.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
30) 20273 Yalova SK 0 - 3 Göçmenköy İYSK 14.02.2024 4. HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
31) 20353 Denizli SK 3 - 1 Gülgün Süt Düzova GSK 11.02.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 12. Hafta BTM
32) 20290 Doğan Türk Birliği 1 - 2 Mağusa Türk Gücü 10.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
33) 20264 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 0 - 2 Demirhan SK 04.02.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 11. Hafta BTM
34) 20190 Göçmenköy İYSK 0 - 1 Cihangir GSK 02.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
35) 20188 Pera L. Gençler Birliği SK 4 - 2 Yenicami AK 28.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
36) 20248 Tuzlaspor 0 - 1 German Gold Akova Vuda 27.01.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta BTM
37) 20158 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Çetinkaya TSK 20.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
38) 20005 Mevlevi SK 1 - 7 Atoll Kozanköy SK 13.01.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 9. Hafta BTM
39) 19584 Hamitköy ŞHSK 2 - 1 Lapta TBSK 28.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
40) 19462 Göçmenköy İYSK 3 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 23.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
41) 19458 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 3 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 17.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
42) 19943 Mehmetçik TÇBSK 1 - 1 Tuzlaspor 16.12.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta BTM
43) 19942 Northernland Dipkarpaz SK 3 - 3 Kaplıca Karadeniz 61 SK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta BTM
44) 19436 Mağusa Türk Gücü 4 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
45) 19931 İncirli SK 2 - 1 Pile TSK 02.12.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 3. Hafta BTM
46) 19971 Bostancı Bağcıl SK 0 - 4 Atoll Kozanköy SK 26.11.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 2. Hafta BTM
47) 19431 Çetinkaya TSK 1 - 1 Göçmenköy İYSK 24.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
48) 19423 Göçmenköy İYSK 3 - 1 Mesarya SK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
49) 19538 M. Hacıali Yılmazköy SK 3 - 3 Düzkaya KOSK 18.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
50) 19524 Geçitkale GSK 4 - 1 Mormenekşe GBSK 12.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
51) 19417 Karşıyaka SK 2 - 2 Pera L. Gençler Birliği SK 11.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
52) 19669 Yenicami AK 2 - 2 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 04.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
53) 19833 Ortaköy SK 4 - 7 Baf Ülkü Yurdu 04.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 2. Hafta U16
54) 19410 Doğan Türk Birliği 0 - 2 Cihangir GSK 03.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
55) 19396 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 1 - 5 Mağusa Türk Gücü 29.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
56) 19749 Miracle Değirmenlik SK 11 - 3 Girne Halk Evi 28.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
57) 19390 Alsancak Yeşilova SK 2 - 3 Karşıyaka SK 22.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
58) 19504 Gönyeli SK 3 - 1 Ünimar Maraş GSK 21.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
59) 19494 Düzkaya KOSK 1 - 2 Yalova SK 14.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
60) 19375 Göçmenköy İYSK 5 - 2 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 09.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
61) 19639 Mormenekşe GBSK 0 - 0 Binatlı YSK 07.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
62) 19367 Cihangir GSK 4 - 3 Göçmenköy İYSK 30.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
63) 19595 Türk Ocağı Limasol 1 - 5 Karşıyaka SK 24.09.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
64) 19351 Göçmenköy İYSK 3 - 0 Yeniboğaziçi DSK 23.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
65) 19828 Mağusa Türk Gücü 2 - 0 Türk Ocağı Limasol 15.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM BRT 60.Yıl Süper Kupa Final A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması