ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

HAKTAN AFYON  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : ANKARA
Doğum Tarihi : 01/02/1999
Uyruk : TC
Baba Adı : EROL
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10728
Klasman : C
Bölge : GİRNE

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21167 Alaniçi YSK 0 - 11 Akdoğan SK 15.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 6. Hafta BTM
2) 21098 Sun Republic Yarköy PGSK 3 - 5 Ergazi GSK 08.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 5. Hafta BTM
3) 20697 Alsancak Yeşilova SK 0 - 0 Lapta TBSK 12.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 8. Hafta U14
4) 20698 Girne Halk Evi 1 - 3 Ozanköy SK 11.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 8. Hafta U14
5) 20699 Karşıyaka SK 4 - 0 Türk Ocağı Limasol 11.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 8. Hafta U14
6) 20983 Girne Halk Evi 0 - 2 Mormenekşe GBSK 05.05.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 30. Hafta A2
7) 20696 Düzkaya KOSK 2 - 0 Girne Halk Evi 04.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 7. Hafta U14
8) 20693 Lapta TBSK 0 - 3 Doğan Türk Birliği 04.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 7. Hafta U14
9) 20684 Girne Halk Evi 0 - 5 Doğan Türk Birliği 14.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 4. Hafta U14
10) 20927 Düzkaya KOSK 1 - 5 Miracle Değirmenlik SK 14.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
11) 20806 Göçmenköy İYSK 1 - 3 Alsancak Yeşilova SK 07.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
12) 20586 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 3 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 24.03.2024 HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası Yarı Final 2. Maç KADIN
13) 20580 Ozanköy SK 0 - 2 Hamitköy ŞHSK 23.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
14) 20446 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 1 Göçmenköy İYSK 25.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
15) 20133 Miracle Değirmenlik SK 1 - 2 1461 İskele Trabzonspor 24.02.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 7. Hafta KADIN
16) 20451 Hamitköy ŞHSK 0 - 1 Mormenekşe GBSK 24.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
17) 20328 Küçük Kaymaklı TSK 3 - 1 Lefke TSK 18.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
18) 20365 Dörtyol SK 2 - 3 Pile TSK 17.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 13. Hafta BTM
19) 20367 İncirli SK 0 - 3 Zella Estate Yenierenköy 17.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 13. Hafta BTM
20) 20325 Karşıyaka SK 1 - 4 Mesarya SK 10.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 18. Hafta A2
21) 20229 Yenicami AK 1 - 1 Doğan Türk Birliği 04.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
22) 20224 Mesarya SK 2 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 03.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
23) 20205 Ozanköy SK 1 - 1 Mormenekşe GBSK 28.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
24) 20104 Doğan Türk Birliği 1 - 1 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 13.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 2. Hafta KADIN
25) 20101 Taşkınköy SK 0 - 3 Dem s Cons. Mağusa SA 07.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 1. Hafta KADIN
26) 19826 Miracle Değirmenlik SK 3 - 1 Ünimar Maraş GSK 07.01.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
27) 20062 Esentepe KKSK 4 - 0 Türkmenköy ASK 30.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 9. Hafta U16
28) 19469 Pera L. Gençler Birliği SK 1 - 1 Alsancak Yeşilova SK 29.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
29) 19972 Vadili TÇBSK 0 - 0 Karaoğlanoğlu SK 25.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 2. Hafta BTM
30) 19785 Geçitkale GSK 2 - 3 Binatlı YSK 25.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
31) 19869 Girne Halk Evi 1 - 8 Doğan Türk Birliği 19.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 4. Hafta U16
32) 19773 Girne Halk Evi 1 - 2 Baf Ülkü Yurdu 19.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
33) 19870 Alsancak Yeşilova SK 1 - 1 Türk Ocağı Limasol 18.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 4. Hafta U16
34) 19685 Yenicami AK 5 - 1 Türk Ocağı Limasol 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması