ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

TALHA EMRE  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : BURSA
Doğum Tarihi : 16/06/1996
Uyruk : TC
Baba Adı : VELİ
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10704
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20455 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 1 Dem s Cons. Çanakkale TSK 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
2) 20328 Küçük Kaymaklı TSK 3 - 1 Lefke TSK 18.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
3) 20268 Alsancak Yeşilova SK 2 - 0 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 11.02.2024 HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası Çeyrek Final KADIN
4) 20320 Çetinkaya TSK 1 - 2 Pera L. Gençler Birliği SK 10.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 18. Hafta A2
5) 20245 Lapta TBSK 0 - 3 Miracle Değirmenlik SK 04.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
6) 20237 Ozanköy SK 2 - 4 Mormenekşe GBSK 28.01.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
7) 19995 Ortaköy SK 0 - 3 Atoll Kozanköy SK 30.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 7. Hafta BTM
8) 20048 Girne Halk Evi 0 - 3 Türk Ocağı Limasol 24.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 8. Hafta U16
9) 20059 Esentepe KKSK 2 - 0 Miracle Değirmenlik SK 24.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 8. Hafta U16
10) 20032 Ortaköy SK 2 - 0 Lefke TSK 23.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 8. Hafta U16
11) 19798 Ozanköy SK 0 - 6 Yalova SK 10.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
12) 20017 Girne Halk Evi 2 - 9 Alsancak Yeşilova SK 10.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 6. Hafta U16
13) 20015 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 0 - 11 Türk Ocağı Limasol 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 6. Hafta U16
14) 19702 Alsancak Yeşilova SK 0 - 1 Göçmenköy İYSK 03.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
15) 19701 Yenicami AK 2 - 1 Mesarya SK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
16) 19692 Türk Ocağı Limasol 0 - 7 Mağusa Türk Gücü 26.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 10. Hafta A2
17) 19686 Alsancak Yeşilova SK 0 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 19.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
18) 19883 Düzkaya KOSK 0 - 3 Miracle Değirmenlik SK 19.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 4. Hafta U16
19) 19678 Türk Ocağı Limasol 0 - 0 Alsancak Yeşilova SK 12.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 8. Hafta A2
20) 19882 Mesarya SK 5 - 0 Türkmenköy ASK 11.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 3. Hafta U16
21) 19862 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 0 - 17 Alsancak Yeşilova SK 05.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 2. Hafta U16
22) 19877 Miracle Değirmenlik SK 4 - 1 Cihangir GSK 05.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 2. Hafta U16
23) 19849 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 1 Göçmenköy İYSK 04.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 2. Hafta U16
24) 19753 Ozanköy SK 3 - 1 Lapta TBSK 29.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
25) 19859 Türk Ocağı Limasol 12 - 1 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 29.10.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 1. Hafta U16
26) 19746 Dem s Cons. Çanakkale TSK 8 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 22.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
27) 19655 Göçmenköy İYSK 1 - 3 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 21.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 5. Hafta A2
28) 19618 Cihangir GSK 2 - 2 Yenicami AK 15.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
29) 19610 Göçmenköy İYSK 2 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 08.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
30) 19638 Dem s Cons. Çanakkale TSK 2 - 1 Ozanköy SK 07.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
31) 19632 Binatlı YSK 0 - 1 Girne Halk Evi 01.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
32) 19599 Pera L. Gençler Birliği SK 3 - 5 Mağusa Türk Gücü 30.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 2. Hafta A2
33) 19594 Mesarya SK 0 - 3 Cihangir GSK 24.09.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
34) 19622 Lapta TBSK 0 - 3 Düzkaya KOSK 23.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması