ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

AHMET YENİLMEZ  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : MUŞ
Doğum Tarihi : 26/05/1994
Uyruk : TC
Baba Adı : HÜSEYİN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10739
Klasman : Aday
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21215 Zümrütköy SK 1 - 3 Amaara Gaziveren SK 22.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 9. Hafta BTM
2) 21122 T. Ersalıcı Tepebaşı SK 1 - 0 Akdeniz KSD 15.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 6. Hafta BTM
3) 21233 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 8 - 0 Zümrütköy SK 14.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2. Tur U14
4) 21066 Mutluyaka HSK 2 - 2 Alaniçi YSK 09.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 5. Hafta BTM
5) 21068 Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK 4 - 3 Akdoğan SK 08.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 5. Hafta BTM
6) 21004 Zümrütköy SK 3 - 3 Serhatköy SK 05.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 6. Hafta BTM
7) 21019 Eurocoast Sadrazam Kayalar SK 2 - 0 Göksu Spor Derneği 01.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 4. Hafta BTM
8) 20997 Amaara Gaziveren SK 10 - 0 Serhatköy SK 26.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 4. Hafta BTM
9) 21045 Gaziköy SK 1 - 1 Kırıkkale TSK 25.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 3. Hafta BTM
10) 20704 Karaoğlanoğlu SK 2 - 2 Girne Halk Evi 19.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 9. Hafta U14
11) 21044 Aslanköy GSD 2 - 1 Dilekkaya ASK 18.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 2. Hafta BTM
12) 20700 Karaoğlanoğlu SK 0 - 1 Düzkaya KOSK 12.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 8. Hafta U14
13) 21025 Bahçeli SK 3 - 0 Alayköy SKKD 11.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 1. Hafta BTM
14) 20730 Taşkent TSK 1 - 1 Türkmenköy ASK 05.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 7. Hafta U14
15) 20966 Türk Ocağı Limasol 2 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 04.05.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 30. Hafta A2
16) 20762 Yeniboğaziçi DSK 0 - 7 Mağusa Türk Gücü 28.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 6. Hafta U14
17) 20946 Dem s Cons. Çanakkale TSK 1 - 4 Esentepe KKSK 28.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 29. Hafta A2
18) 20919 Yeniboğaziçi DSK 0 - 6 Küçük Kaymaklı TSK 27.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 29. Hafta A2
19) 20652 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 0 Gönyeli SK 20.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 5. Hafta U14
20) 20936 Ozanköy SK 3 - 2 Miracle Değirmenlik SK 20.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
21) 20609 M. Hacıali Yılmazköy SK 0 - 5 Baf Ülkü Yurdu 14.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 4. Hafta U14
22) 20932 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 2 Ünimar Maraş GSK 14.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
23) 20682 Karaoğlanoğlu SK 2 - 0 Ozanköy SK 13.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 4. Hafta U14
24) 20906 Alsancak Yeşilova SK 3 - 1 Çetinkaya TSK 13.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 27. Hafta A2
25) 20153 1461 İskele Trabzonspor 1 - 10 Doğan Türk Birliği 07.04.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 11. Hafta KADIN
26) 20807 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 2 Yeniboğaziçi DSK 07.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
27) 20642 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 6 - 0 Hamitköy ŞHSK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 3. Hafta U14
28) 20152 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 2 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 11. Hafta KADIN
29) 20151 Miracle Değirmenlik SK 0 - 5 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 06.04.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 11. Hafta KADIN
30) 20800 Pera L. Gençler Birliği SK 1 - 3 Lefke TSK 31.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 25. Hafta A2
31) 20794 Göçmenköy İYSK 1 - 0 Çetinkaya TSK 30.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 25. Hafta A2
32) 20587 Dem s Cons. Mağusa SA 5 - 0 Alsancak Yeşilova SK 24.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası Yarı Final 2. Maç KADIN
33) 20518 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 2 Pera L. Gençler Birliği SK 24.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
34) 20710 Dörtyol SK 1 - 3 Miracle Değirmenlik SK 23.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 2. Hafta U14
35) 20579 Geçitkale GSK 3 - 2 Dem s Cons. Çanakkale TSK 23.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
36) 20633 Çetinkaya TSK 7 - 0 Gönyeli SK 17.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 1. Hafta U14
37) 20142 Miracle Değirmenlik SK 0 - 12 Doğan Türk Birliği 17.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 9. Hafta KADIN
38) 20706 Miracle Değirmenlik SK 8 - 0 Cihangir GSK 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 1. Hafta U14
39) 20572 Esentepe KKSK 2 - 0 Lapta TBSK 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
40) 20500 Karşıyaka SK 0 - 4 Mağusa Türk Gücü 10.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 22. Hafta A2
41) 20558 Esentepe KKSK 0 - 3 Ünimar Maraş GSK 03.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 21. Hafta A2
42) 20489 Doğan Türk Birliği 2 - 0 Yeniboğaziçi DSK 02.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
43) 20129 Alsancak Yeşilova SK 1 - 0 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 24.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 7. Hafta KADIN
44) 20450 Ozanköy SK 2 - 2 Binatlı YSK 24.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
45) 20330 Alsancak Yeşilova SK 0 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 18.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
46) 20326 Türk Ocağı Limasol 2 - 0 Çetinkaya TSK 17.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
47) 20340 Ünimar Maraş GSK 1 - 0 Baf Ülkü Yurdu 11.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
48) 20324 Cihangir GSK 2 - 2 Alsancak Yeşilova SK 10.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 18. Hafta A2
49) 20120 Alsancak Yeşilova SK 1 - 4 Doğan Türk Birliği 04.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 5. Hafta KADIN
50) 20223 Alsancak Yeşilova SK 0 - 0 Yeniboğaziçi DSK 03.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
51) 20116 Miracle Değirmenlik SK 0 - 10 Vadili TÇBSK 28.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 4. Hafta KADIN
52) 20220 Pera L. Gençler Birliği SK 0 - 4 Yenicami AK 28.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
53) 20215 Yeniboğaziçi DSK 3 - 1 Göçmenköy İYSK 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
54) 20107 Miracle Değirmenlik SK 1 - 6 Taşkınköy SK 14.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 2. Hafta KADIN
55) 20102 Alsancak Yeşilova SK 1 - 6 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 1. Hafta KADIN
56) 19738 Karşıyaka SK 2 - 0 Lefke TSK 07.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
57) 20103 Vadili TÇBSK 6 - 0 1461 İskele Trabzonspor 06.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 1. Hafta KADIN
58) 20044 Yenicami AK 3 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 30.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 9. Hafta U16
59) 20043 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 2 Göçmenköy İYSK 30.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 9. Hafta U16
60) 20068 Dörtyol SK 1 - 10 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 24.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 8. Hafta U16
61) 20058 Türkmenköy ASK 1 - 4 Mesarya SK 24.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 8. Hafta U16
62) 19718 Pera L. Gençler Birliği SK 1 - 1 Mesarya SK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması