ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

FURKAN TÜRK  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : ADIYAMAN
Doğum Tarihi : 15/08/2003
Uyruk : TC
Baba Adı : MEHMET
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10699
Klasman : C
Bölge : GİRNE

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21236 Küçük Kaymaklı TSK 4 - 0 Tuzlaspor 15.06.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2. Tur U14
2) 21136 Ağırdağ Boğaz TSK 6 - 0 Yenikent Perçinci SK 14.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 6. Hafta BTM
3) 21036 Taşkent TSK 5 - 0 Alayköy SKKD 08.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 5. Hafta BTM
4) 21020 Tatlısu HOBSK 3 - 2 Akdeniz KSD 02.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 4. Hafta BTM
5) 21048 Dilekkaya ASK 4 - 1 Gaziköy SK 01.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 4. Hafta BTM
6) 20999 Akçay SK 3 - 2 Zümrütköy SK 26.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 4. Hafta BTM
7) 21091 Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK 4 - 2 Ergazi GSK 25.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 3. Hafta BTM
8) 21011 Çamlıbel SKD 6 - 1 Göksu Spor Derneği 12.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 1. Hafta BTM
9) 20662 Gönyeli SK 4 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 12.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 8. Hafta U14
10) 21026 Yenikent Perçinci SK 0 - 2 Ağırdağ Boğaz TSK 11.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 1. Hafta BTM
11) 20965 Yenicami AK 0 - 8 Mağusa Türk Gücü 04.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 30. Hafta A2
12) 20898 Düzkaya KOSK 3 - 3 Ünimar Maraş GSK 28.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
13) 20911 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 3 Doğan Türk Birliği 21.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 28. Hafta A2
14) 20686 Ozanköy SK 3 - 2 Karşıyaka SK 20.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 5. Hafta U14
15) 20910 Alsancak Yeşilova SK 2 - 1 Yenicami AK 20.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 28. Hafta A2
16) 20720 Cihangir GSK 0 - 3 Taşkent TSK 14.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 4. Hafta U14
17) 20717 Civisil SK 0 - 9 Vadili TÇBSK 14.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 4. Hafta U14
18) 20931 Dem s Cons. Çanakkale TSK 3 - 1 Lapta TBSK 14.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
19) 20149 Vadili TÇBSK 3 - 1 Alsancak Yeşilova SK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 11. Hafta KADIN
20) 20801 Mesarya SK 0 - 0 Yenicami AK 06.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
21) 20815 Esentepe KKSK 2 - 2 Ozanköy SK 31.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
22) 20671 Doğan Türk Birliği 7 - 0 Düzkaya KOSK 17.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 1. Hafta U14
23) 20574 Girne Halk Evi 3 - 3 Ünimar Maraş GSK 17.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
24) 20705 Vadili TÇBSK 2 - 0 Taşkent TSK 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 1. Hafta U14
25) 20506 Yeniboğaziçi DSK 2 - 2 Cihangir GSK 16.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 23. Hafta A2
26) 20500 Karşıyaka SK 0 - 4 Mağusa Türk Gücü 10.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 22. Hafta A2
27) 20498 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 0 Mesarya SK 09.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 22. Hafta A2
28) 20558 Esentepe KKSK 0 - 3 Ünimar Maraş GSK 03.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 21. Hafta A2
29) 20405 Ortaköy SK 1 - 2 Karaoğlanoğlu SK 02.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 15. Hafta BTM
30) 20131 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 4 - 1 Doğan Türk Birliği 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 7. Hafta KADIN
31) 20447 Çetinkaya TSK 0 - 2 Doğan Türk Birliği 25.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
32) 20375 Türkmenköy ASK 0 - 1 İncirli SK 24.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 14. Hafta BTM
33) 20243 Gönyeli SK 3 - 0 Düzkaya KOSK 04.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
34) 20225 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 0 Karşıyaka SK 03.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
35) 20258 Mevlevi SK 0 - 1 Ortaköy SK 28.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 10. Hafta BTM
36) 20203 Binatlı YSK 0 - 1 Yalova SK 28.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
37) 20215 Yeniboğaziçi DSK 3 - 1 Göçmenköy İYSK 27.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
38) 20155 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 2 Ünimar Maraş GSK 20.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
39) 20105 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 5 - 1 Vadili TÇBSK 14.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 2. Hafta KADIN
40) 20044 Yenicami AK 3 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 30.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 9. Hafta U16
41) 20043 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 2 Göçmenköy İYSK 30.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 9. Hafta U16
42) 19468 Mağusa Türk Gücü 1 - 3 Yenicami AK 29.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
43) 19948 Kaplıca Karadeniz 61 SK 6 - 0 Mehmetçik TÇBSK 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 6. Hafta BTM
44) 19718 Pera L. Gençler Birliği SK 1 - 1 Mesarya SK 16.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
45) 19980 Vadili TÇBSK 1 - 0 Ortaköy SK 10.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 4. Hafta BTM
46) 19982 Demirhan SK 0 - 0 Karaoğlanoğlu SK 09.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 4. Hafta BTM
47) 19856 Küçük Kaymaklı TSK 7 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 03.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 5. Hafta U16
48) 19795 Düzkaya KOSK 1 - 1 Ozanköy SK 02.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
49) 19707 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 1 Çetinkaya TSK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
50) 19971 Bostancı Bağcıl SK 0 - 4 Atoll Kozanköy SK 26.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 2. Hafta BTM
51) 19781 Lapta TBSK 1 - 4 Girne Halk Evi 25.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
52) 19684 Mağusa Türk Gücü 17 - 0 Lefke TSK 19.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
53) 19851 Gönyeli SK 2 - 1 Göçmenköy İYSK 12.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 3. Hafta U16
54) 19679 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 1 Göçmenköy İYSK 11.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 8. Hafta A2
55) 19760 Gönyeli SK 8 - 0 Lapta TBSK 05.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
56) 19878 Esentepe KKSK 1 - 2 Mesarya SK 04.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 2. Hafta U16
57) 19863 Doğan Türk Birliği 0 - 1 Türk Ocağı Limasol 04.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 2. Hafta U16
58) 19752 Baf Ülkü Yurdu 0 - 3 Gönyeli SK 29.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
59) 19845 Gönyeli SK 4 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 28.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 1. Hafta U16
60) 19743 Esentepe KKSK 0 - 1 Geçitkale GSK 22.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
61) 19659 Doğan Türk Birliği 2 - 1 Çetinkaya TSK 21.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 5. Hafta A2
62) 19612 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 3 Alsancak Yeşilova SK 15.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
63) 19607 Mesarya SK 2 - 0 Karşıyaka SK 07.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
64) 19602 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 2 Mesarya SK 01.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 2. Hafta A2
65) 19598 Cihangir GSK 1 - 1 Göçmenköy İYSK 30.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 2. Hafta A2
66) 19590 Küçük Kaymaklı TSK 5 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 23.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması