ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

MUSTAFA TORUN  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : GÜZELYURT
Doğum Tarihi : 24/06/1990
Uyruk : KKTC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10229
Klasman : B
Bölge : GÜZELYURT

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15480 Yalova SK 1 - 0 Mormenekşe GBSK 16.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
2) 15119 Gönyeli SK 6 - 1 Düzkaya KOSK 15.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
3) 15109 Yenicami AK 4 - 0 Doğan Türk Birliği 10.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
4) 14972 Yarköy PGSK 1 - 6 Yeniboğaziçi DSK 09.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 15. Hafta A TAKIM
5) 15472 Çanakkale TSK 0 - 3 Lapta TBSK 08.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
6) 15105 Merit Alsancak Yeşilova 3 - 1 Gençlik Gücü TSK 02.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
7) 15044 Tatlısu HOBSK 2 - 0 Değirmenlik SK 01.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 14. Hafta A TAKIM
8) 15097 Gençlik Gücü TSK 1 - 3 Küçük Kaymaklı TSK 25.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
9) 15037 Karaoğlanoğlu SB 2 - 0 Dikmen Gücü SK 18.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 12. Hafta A TAKIM
10) 14949 Vadili TÇBSK 8 - 4 Dipkarpaz TSK 05.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 10. Hafta A TAKIM
11) 15073 Hamitköy ŞHSK 5 - 2 Esentepe KKSK 28.12.2019 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
12) 14475 Mormenekşe GBSK 1 - 5 Maraş GSK 22.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
13) 14355 Yenicami AK 1 - 2 Merit Alsancak Yeşilova 21.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
14) 15021 Ortaköy SK 2 - 3 Dikmen Gücü SK 15.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 8. Hafta A TAKIM
15) 14346 Göçmenköy İYSK 4 - 2 Hamitköy ŞHSK 14.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
16) 14463 Yonpaş Dumlupınar TSK 2 - 0 L. Gençler Birliği SK 07.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
17) 14335 Türk Ocağı Limasol 1 - 1 Gençlik Gücü TSK 02.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
18) 14928 Serdarlı GB 1 - 2 İncirli SK 30.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 6. Hafta A TAKIM
19) 14441 Dörtyol SK 1 - 0 Girne Halk Evi 23.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
20) 14325 Yenicami AK 2 - 3 Mağusa Türk Gücü 22.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
21) 14917 Geçitkale GSK 2 - 1 Yarköy PGSK 17.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 4. Hafta A TAKIM
22) 15003 Gülgün Süt Düzova GSK 2 - 3 Denizli SK 10.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 3. Hafta A TAKIM
23) 14309 Lefke TSK 1 - 1 Türk Ocağı Limasol 09.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
24) 14299 Çetinkaya TSK 1 - 3 Gönyeli SK 03.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
25) 14423 Yonpaş Dumlupınar TSK 8 - 0 Mormenekşe GBSK 02.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
26) 14993 Yılmazköy SK 1 - 0 Zümrütköy SK 26.10.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 1. Hafta A TAKIM
27) 14289 Doğan Türk Birliği 0 - 2 Cihangir GSK 25.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
28) 14274 Hamitköy ŞHSK 3 - 3 Düzkaya KOSK 13.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
29) 14399 Yalova SK 1 - 1 Ozanköy SK 12.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
30) 14271 Göçmenköy İYSK 4 - 1 Çetinkaya TSK 06.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
31) 14381 Lapta TBSK 4 - 2 Çanakkale TSK 29.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
32) 14253 Düzkaya KOSK 0 - 4 Küçük Kaymaklı TSK 22.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
33) 14372 Karşıyaka ASK 1 - 2 Maraş GSK 21.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
34) 14241 Doğan Türk Birliği 4 - 0 Göçmenköy İYSK 12.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması