ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

AYŞE LORD  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : Lefkoşa
Doğum Tarihi : 01/09/2007
Uyruk : KKTC
Baba Adı : Mustafa
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10713
Klasman : Aday
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20737 Taşkent TSK 1 - 4 Miracle Değirmenlik SK 19.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 9. Hafta U14
2) 20665 Çetinkaya TSK 9 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 18.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 9. Hafta U14
3) 20738 Cihangir GSK 4 - 1 Mesarya SK 18.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 9. Hafta U14
4) 20730 Taşkent TSK 1 - 1 Türkmenköy ASK 05.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 7. Hafta U14
5) 20657 Çetinkaya TSK 9 - 0 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 04.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 7. Hafta U14
6) 20660 Hamitköy ŞHSK 0 - 4 Gönyeli SK 04.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 7. Hafta U14
7) 20971 Çetinkaya TSK 2 - 4 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 04.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 30. Hafta A2
8) 20934 Esentepe KKSK 0 - 2 Mormenekşe GBSK 20.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
9) 20905 Cihangir GSK 3 - 0 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 13.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 27. Hafta A2
10) 20838 Esentepe KKSK 1 - 0 Yalova SK 07.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 26. Hafta A2
11) 20583 Miracle Değirmenlik SK 2 - 2 Binatlı YSK 24.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
12) 20579 Geçitkale GSK 3 - 2 Dem s Cons. Çanakkale TSK 23.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
13) 20710 Dörtyol SK 1 - 3 Miracle Değirmenlik SK 23.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 2. Hafta U14
14) 20141 Dem s Cons. Mağusa SA 2 - 3 Küçük Kaymaklı TSK 16.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 9. Hafta KADIN
15) 20505 Mağusa Türk Gücü 2 - 0 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 16.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 23. Hafta A2
16) 20567 Geçitkale GSK 4 - 0 Girne Halk Evi 09.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
17) 20136 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 2 Vadili TÇBSK 09.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 8. Hafta KADIN
18) 20494 Mesarya SK 7 - 1 Türk Ocağı Limasol 03.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
19) 20493 Mağusa Türk Gücü 8 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 02.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
20) 20452 Geçitkale GSK 4 - 1 Esentepe KKSK 24.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
21) 20329 Mesarya SK 3 - 4 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 18.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
22) 20345 Gönyeli SK 0 - 0 Geçitkale GSK 17.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
23) 20266 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 4 - 1 Doğan Türk Birliği 11.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası Çeyrek Final KADIN
24) 20321 Yeniboğaziçi DSK 0 - 1 Yenicami AK 10.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 18. Hafta A2
25) 20121 Vadili TÇBSK 0 - 0 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 04.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 5. Hafta KADIN
26) 20224 Mesarya SK 2 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 03.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
27) 20232 Geçitkale GSK 2 - 4 Ünimar Maraş GSK 27.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
28) 20107 Miracle Değirmenlik SK 1 - 6 Taşkınköy SK 14.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 2. Hafta KADIN
29) 19827 Geçitkale GSK 3 - 0 Ozanköy SK 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
30) 20092 Cihangir GSK 0 - 4 Esentepe KKSK 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 10. Hafta U16
31) 20093 Dörtyol SK 1 - 10 Mağusa Türk Gücü 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 10. Hafta U16
32) 20018 Esentepe KKSK 4 - 1 Düzkaya KOSK 04.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 6. Hafta U16
33) 19819 Geçitkale GSK 1 - 2 Miracle Değirmenlik SK 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
34) 20067 Vadili TÇBSK 0 - 4 Mağusa Türk Gücü 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 8. Hafta U16
35) 19718 Pera L. Gençler Birliği SK 1 - 1 Mesarya SK 16.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
36) 19803 Miracle Değirmenlik SK 5 - 1 Düzkaya KOSK 10.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
37) 20020 Miracle Değirmenlik SK 0 - 6 Mesarya SK 10.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 6. Hafta U16
38) 19706 Cihangir GSK 3 - 1 Karşıyaka SK 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
39) 19858 Yenicami AK 2 - 1 Gönyeli SK 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 5. Hafta U16
40) 19785 Geçitkale GSK 2 - 3 Binatlı YSK 25.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
41) 19691 Cihangir GSK 8 - 0 Çetinkaya TSK 18.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
42) 19885 Cihangir GSK 1 - 3 Mesarya SK 18.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 4. Hafta U16
43) 19764 Geçitkale GSK 0 - 3 Mormenekşe GBSK 12.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
44) 19675 Yeniboğaziçi DSK 1 - 2 Çetinkaya TSK 05.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
45) 19909 Yeniboğaziçi DSK 8 - 0 Mormenekşe GBSK 05.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 2. Hafta U16
46) 19673 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 04.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
47) 19749 Miracle Değirmenlik SK 11 - 3 Girne Halk Evi 28.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
48) 19743 Esentepe KKSK 0 - 1 Geçitkale GSK 22.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
49) 19646 Geçitkale GSK 3 - 2 Gönyeli SK 14.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
50) 19639 Mormenekşe GBSK 0 - 0 Binatlı YSK 07.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
51) 19634 Geçitkale GSK 2 - 0 Baf Ülkü Yurdu 01.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
52) 19594 Mesarya SK 0 - 3 Cihangir GSK 24.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması