English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
NURHAN KUTLUGÜN
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
lefkoşa
Doğum Tarihi
:
01/12/1976
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
özkan
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10469
Klasman
:
C
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20913
Lefke TSK
3 - 2
Cihangir GSK
21.04.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
28. Hafta
A2
2)
20615
Binatlı YSK
13 - 0
M. Hacıali Yılmazköy SK
21.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
5. Hafta
U14
3)
20935
Lapta TBSK
1 - 3
Binatlı YSK
20.04.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
28. Hafta
A2
4)
20926
Girne Halk Evi
0 - 2
Esentepe KKSK
14.04.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
27. Hafta
A2
5)
20683
Karşıyaka SK
2 - 1
Alsancak Yeşilova SK
14.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
4. Hafta
U14
6)
20904
Yeniboğaziçi DSK
4 - 0
Lefke TSK
13.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
27. Hafta
A2
7)
20718
Türkmenköy ASK
0 - 6
Miracle Değirmenlik SK
13.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
4. Hafta
U14
8)
20900
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
3 - 2
Dem s Cons. Mağusa SA
12.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Kadınlar Kıbrıs Kupası
Final
KADIN
9)
20807
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 2
Yeniboğaziçi DSK
07.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
26. Hafta
A2
10)
20153
1461 İskele Trabzonspor
1 - 10
Doğan Türk Birliği
07.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
11. Hafta
KADIN
11)
20835
Ünimar Maraş GSK
5 - 1
Binatlı YSK
06.04.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
26. Hafta
A2
12)
20750
Mağusa Türk Gücü
11 - 0
Northernland Dipkarpaz SK
06.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
3. Hafta
U14
13)
20752
1461 İskele Trabzonspor
3 - 2
Yeniboğaziçi DSK
06.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
3. Hafta
U14
14)
20831
Esentepe KKSK
2 - 1
Ozanköy SK
31.03.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
25. Hafta
A2
15)
20793
Mağusa Türk Gücü
18 - 0
Türk Ocağı Limasol
30.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
25. Hafta
A2
16)
20148
1461 İskele Trabzonspor
0 - 3
Alsancak Yeşilova SK
30.03.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
10. Hafta
KADIN
17)
20712
Tuzlaspor
5 - 2
Türkmenköy ASK
24.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
2. Hafta
U14
18)
20745
Ünimar Maraş GSK
2 - 5
Zella Estate Yenierenköy
24.03.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
2. Hafta
U14
19)
20581
Düzkaya KOSK
0 - 2
M. Hacıali Yılmazköy SK
23.03.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
24. Hafta
A2
20)
20675
Karaoğlanoğlu SK
0 - 8
Doğan Türk Birliği
23.03.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
2. Hafta
U14
21)
20708
Türkmenköy ASK
2 - 1
Civisil SK
17.03.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
1. Hafta
U14
22)
20511
Mesarya SK
2 - 3
Çetinkaya TSK
17.03.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
23. Hafta
A2
23)
20634
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 0
Göçmenköy İYSK
16.03.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
1. Hafta
U14
24)
20573
Gönyeli SK
4 - 0
Ozanköy SK
16.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
23. Hafta
A2
25)
20566
Miracle Değirmenlik SK
2 - 3
Mormenekşe GBSK
10.03.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
22. Hafta
A2
26)
20393
Pile TSK
2 - 0
Mehmetçik TÇBSK
09.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
16. Hafta
BTM
27)
20557
Lapta TBSK
0 - 1
Ozanköy SK
03.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
21. Hafta
A2
28)
20585
Alsancak Yeşilova SK
1 - 3
Dem s Cons. Mağusa SA
03.03.2024
HAKEM
Kadınlar Kıbrıs Kupası
Yarı Final 1. Maç
KADIN
29)
20493
Mağusa Türk Gücü
8 - 0
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
02.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
21. Hafta
A2
30)
20130
Vadili TÇBSK
4 - 2
Küçük Kaymaklı TSK
25.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
7. Hafta
KADIN
31)
20443
Yeniboğaziçi DSK
3 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
24.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
20. Hafta
A2
32)
20349
Esentepe KKSK
0 - 2
Miracle Değirmenlik SK
18.02.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
19. Hafta
A2
33)
20345
Gönyeli SK
0 - 0
Geçitkale GSK
17.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
19. Hafta
A2
34)
20127
Miracle Değirmenlik SK
0 - 10
Dem s Cons. Mağusa SA
17.02.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
6. Hafta
KADIN
35)
20373
Türk Ocağı Limasol
1 - 5
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
16.02.2024
4. HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Yarı Final 2. Maç
U16
36)
20238
Girne Halk Evi
0 - 5
Binatlı YSK
14.02.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
17. Hafta
A2
37)
20371
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
4 - 0
Türk Ocağı Limasol
12.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Yarı Final 1. Maç
U16
38)
20338
Geçitkale GSK
8 - 0
Lapta TBSK
11.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
39)
20267
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
0 - 5
Küçük Kaymaklı TSK
10.02.2024
HAKEM
Kadınlar Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final
KADIN
40)
20282
Yenicami AK
2 - 0
Mağusa Türk Gücü
07.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Çeyrek Final 2. Maç
U16
41)
20121
Vadili TÇBSK
0 - 0
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
04.02.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
5. Hafta
KADIN
42)
20261
Atoll Kozanköy SK
3 - 3
Bostancı Bağcıl SK
03.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
11. Hafta
BTM
43)
20221
Çetinkaya TSK
1 - 5
Mağusa Türk Gücü
28.01.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
16. Hafta
A2
44)
20234
Miracle Değirmenlik SK
5 - 0
Baf Ülkü Yurdu
27.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
16. Hafta
A2
45)
20171
Taşkınköy SK
0 - 6
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
24.01.2024
HAKEM
Kadınlar Kıbrıs Kupası
1. Tur
KADIN
46)
20111
Alsancak Yeşilova SK
6 - 0
Miracle Değirmenlik SK
21.01.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
3. Hafta
KADIN
47)
20108
1461 İskele Trabzonspor
0 - 9
Küçük Kaymaklı TSK
14.01.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
2. Hafta
KADIN
48)
19732
Mağusa Türk Gücü
3 - 1
Yenicami AK
07.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
15. Hafta
A2
49)
20103
Vadili TÇBSK
6 - 0
1461 İskele Trabzonspor
06.01.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
1. Hafta
KADIN
50)
20018
Esentepe KKSK
4 - 1
Düzkaya KOSK
04.01.2024
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
6. Hafta
U16
51)
20053
Türk Ocağı Limasol
1 - 3
Alsancak Yeşilova SK
30.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
9. Hafta
U16
52)
20051
Doğan Türk Birliği
14 - 0
Girne Halk Evi
30.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
9. Hafta
U16
53)
19586
Miracle Değirmenlik SK
3 - 0
Ünimar Maraş GSK
29.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
15. Hafta
A TAKIM
54)
19944
Zella Estate Yenierenköy
3 - 2
German Gold Akova Vuda
23.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
6. Hafta
BTM
55)
19716
Mağusa Türk Gücü
7 - 0
Göçmenköy İYSK
17.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
13. Hafta
A2
56)
19720
Yeniboğaziçi DSK
6 - 1
Türk Ocağı Limasol
16.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
13. Hafta
A2
57)
19979
Bostancı Bağcıl SK
2 - 0
Gülgün Süt Düzova GSK
10.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
4. Hafta
BTM
58)
20021
Dörtyol SK
2 - 1
Ünimar Maraş GSK
09.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 5.Grup
6. Hafta
U16
59)
19791
Dem s Cons. Çanakkale TSK
3 - 0
Baf Ülkü Yurdu
03.12.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
60)
19887
Mesarya SK
3 - 1
Düzkaya KOSK
03.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
5. Hafta
U16
61)
19700
Mağusa Türk Gücü
3 - 5
Küçük Kaymaklı TSK
02.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
11. Hafta
A2
62)
19903
Vadili TÇBSK
5 - 1
Ünimar Maraş GSK
02.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 5.Grup
5. Hafta
U16
63)
19787
Düzkaya KOSK
1 - 1
Hamitköy ŞHSK
26.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
10. Hafta
A2
64)
19694
Mesarya SK
2 - 0
Alsancak Yeşilova SK
25.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
65)
19773
Girne Halk Evi
1 - 2
Baf Ülkü Yurdu
19.11.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
9. Hafta
A2
66)
19869
Girne Halk Evi
1 - 8
Doğan Türk Birliği
19.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
4. Hafta
U16
67)
19966
Atoll Kozanköy SK
5 - 0
Denizli SK
18.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
1. Hafta
BTM
68)
19769
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Dem s Cons. Çanakkale TSK
12.11.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
69)
19852
Çetinkaya TSK
2 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
12.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
3. Hafta
U16
70)
19880
Miracle Değirmenlik SK
1 - 0
Esentepe KKSK
11.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
3. Hafta
U16
71)
19864
Girne Halk Evi
2 - 4
Ozanköy SK
05.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
2. Hafta
U16
72)
19673
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
04.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
7. Hafta
A2
73)
19748
Düzkaya KOSK
0 - 0
Mormenekşe GBSK
28.10.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
6. Hafta
A2
74)
19861
Ozanköy SK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
28.10.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
1. Hafta
U16
75)
19616
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
25.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
4. Hafta
A2
76)
19654
Alsancak Yeşilova SK
3 - 1
Karşıyaka SK
22.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
5. Hafta
A2
77)
19745
Lapta TBSK
0 - 5
Baf Ülkü Yurdu
21.10.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
5. Hafta
A2
78)
19649
Hamitköy ŞHSK
1 - 2
Girne Halk Evi
15.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
79)
19648
M. Hacıali Yılmazköy SK
0 - 3
Mormenekşe GBSK
14.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
80)
19608
Türk Ocağı Limasol
1 - 2
Lefke TSK
08.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
3. Hafta
A2
81)
19638
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 1
Ozanköy SK
07.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
3. Hafta
A2
82)
19635
M. Hacıali Yılmazköy SK
1 - 2
Yalova SK
01.10.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
83)
19630
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 1
Mormenekşe GBSK
30.09.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
84)
19593
Alsancak Yeşilova SK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
24.09.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
1. Hafta
A2
85)
19620
Esentepe KKSK
3 - 0
M. Hacıali Yılmazköy SK
23.09.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması