ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

NURHAN KUTLUGÜN  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : lefkoşa
Doğum Tarihi : 01/12/1976
Uyruk : KKTC
Baba Adı : özkan
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10469
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21031 Bahçeli SK 5 - 0 Yenikent Perçinci SK 26.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 3. Hafta BTM
2) 21017 Akdeniz KSD 3 - 2 Eurocoast Sadrazam Kayalar SK 25.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 3. Hafta BTM
3) 21073 Boğaziçi SK 2 - 1 1461 İskele Trabzonspor 19.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup 2. Hafta BTM
4) 21088 Sun Republic Yarköy PGSK 4 - 0 Büyükkonuk SKD 18.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 2. Hafta BTM
5) 20774 Ünimar Maraş GSK 0 - 8 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 18.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 9. Hafta U14
6) 20769 Yeniboğaziçi DSK 4 - 3 Zella Estate Yenierenköy 15.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 8. Hafta U14
7) 21041 Dilekkaya ASK 2 - 1 Kırıkkale TSK 11.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 1. Hafta BTM
8) 20770 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 0 1461 İskele Trabzonspor 11.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 8. Hafta U14
9) 20695 Türk Ocağı Limasol 4 - 2 Karaoğlanoğlu SK 05.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 7. Hafta U14
10) 20981 Lapta TBSK 1 - 2 Hamitköy ŞHSK 05.05.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 30. Hafta A2
11) 21099 Doğan Türk Birliği 1 - 1 Dem s Cons. Mağusa SA 04.05.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi Yarı Final 2. Maç KADIN
12) 20570 Dem s Cons. Çanakkale TSK 4 - 5 Miracle Değirmenlik SK 02.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
13) 20954 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 4 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 28.04.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi Yarı Final 1. Maç KADIN
14) 20726 Tuzlaspor 1 - 5 Miracle Değirmenlik SK 27.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 6. Hafta U14
15) 20761 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 8 - 0 Zella Estate Yenierenköy 27.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 6. Hafta U14
16) 20917 Mağusa Türk Gücü 5 - 0 Alsancak Yeşilova SK 27.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 29. Hafta A2
17) 20913 Lefke TSK 3 - 2 Cihangir GSK 21.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 28. Hafta A2
18) 20615 Binatlı YSK 13 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 21.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 5. Hafta U14
19) 20935 Lapta TBSK 1 - 3 Binatlı YSK 20.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
20) 20926 Girne Halk Evi 0 - 2 Esentepe KKSK 14.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
21) 20683 Karşıyaka SK 2 - 1 Alsancak Yeşilova SK 14.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 4. Hafta U14
22) 20904 Yeniboğaziçi DSK 4 - 0 Lefke TSK 13.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 27. Hafta A2
23) 20718 Türkmenköy ASK 0 - 6 Miracle Değirmenlik SK 13.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 4. Hafta U14
24) 20900 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 3 - 2 Dem s Cons. Mağusa SA 12.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası Final KADIN
25) 20807 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 2 Yeniboğaziçi DSK 07.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
26) 20153 1461 İskele Trabzonspor 1 - 10 Doğan Türk Birliği 07.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 11. Hafta KADIN
27) 20835 Ünimar Maraş GSK 5 - 1 Binatlı YSK 06.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 26. Hafta A2
28) 20750 Mağusa Türk Gücü 11 - 0 Northernland Dipkarpaz SK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 3. Hafta U14
29) 20752 1461 İskele Trabzonspor 3 - 2 Yeniboğaziçi DSK 06.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 3. Hafta U14
30) 20831 Esentepe KKSK 2 - 1 Ozanköy SK 31.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 25. Hafta A2
31) 20793 Mağusa Türk Gücü 18 - 0 Türk Ocağı Limasol 30.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 25. Hafta A2
32) 20148 1461 İskele Trabzonspor 0 - 3 Alsancak Yeşilova SK 30.03.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 10. Hafta KADIN
33) 20712 Tuzlaspor 5 - 2 Türkmenköy ASK 24.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 2. Hafta U14
34) 20745 Ünimar Maraş GSK 2 - 5 Zella Estate Yenierenköy 24.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 2. Hafta U14
35) 20581 Düzkaya KOSK 0 - 2 M. Hacıali Yılmazköy SK 23.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
36) 20675 Karaoğlanoğlu SK 0 - 8 Doğan Türk Birliği 23.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 2. Hafta U14
37) 20708 Türkmenköy ASK 2 - 1 Civisil SK 17.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 1. Hafta U14
38) 20511 Mesarya SK 2 - 3 Çetinkaya TSK 17.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 23. Hafta A2
39) 20634 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 0 Göçmenköy İYSK 16.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 1. Hafta U14
40) 20573 Gönyeli SK 4 - 0 Ozanköy SK 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
41) 20566 Miracle Değirmenlik SK 2 - 3 Mormenekşe GBSK 10.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
42) 20393 Pile TSK 2 - 0 Mehmetçik TÇBSK 09.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 16. Hafta BTM
43) 20557 Lapta TBSK 0 - 1 Ozanköy SK 03.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 21. Hafta A2
44) 20585 Alsancak Yeşilova SK 1 - 3 Dem s Cons. Mağusa SA 03.03.2024 HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası Yarı Final 1. Maç KADIN
45) 20493 Mağusa Türk Gücü 8 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 02.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
46) 20130 Vadili TÇBSK 4 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 7. Hafta KADIN
47) 20443 Yeniboğaziçi DSK 3 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 24.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
48) 20349 Esentepe KKSK 0 - 2 Miracle Değirmenlik SK 18.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
49) 20345 Gönyeli SK 0 - 0 Geçitkale GSK 17.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
50) 20127 Miracle Değirmenlik SK 0 - 10 Dem s Cons. Mağusa SA 17.02.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 6. Hafta KADIN
51) 20373 Türk Ocağı Limasol 1 - 5 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 16.02.2024 4. HAKEM Asbuzu U16 Ligi Yarı Final 2. Maç U16
52) 20238 Girne Halk Evi 0 - 5 Binatlı YSK 14.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
53) 20371 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 4 - 0 Türk Ocağı Limasol 12.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Yarı Final 1. Maç U16
54) 20338 Geçitkale GSK 8 - 0 Lapta TBSK 11.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
55) 20267 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 0 - 5 Küçük Kaymaklı TSK 10.02.2024 HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası Çeyrek Final KADIN
56) 20282 Yenicami AK 2 - 0 Mağusa Türk Gücü 07.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 2. Maç U16
57) 20121 Vadili TÇBSK 0 - 0 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 04.02.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 5. Hafta KADIN
58) 20261 Atoll Kozanköy SK 3 - 3 Bostancı Bağcıl SK 03.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 11. Hafta BTM
59) 20221 Çetinkaya TSK 1 - 5 Mağusa Türk Gücü 28.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
60) 20234 Miracle Değirmenlik SK 5 - 0 Baf Ülkü Yurdu 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
61) 20171 Taşkınköy SK 0 - 6 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 24.01.2024 HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası 1. Tur KADIN
62) 20111 Alsancak Yeşilova SK 6 - 0 Miracle Değirmenlik SK 21.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 3. Hafta KADIN
63) 20108 1461 İskele Trabzonspor 0 - 9 Küçük Kaymaklı TSK 14.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 2. Hafta KADIN
64) 19732 Mağusa Türk Gücü 3 - 1 Yenicami AK 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
65) 20103 Vadili TÇBSK 6 - 0 1461 İskele Trabzonspor 06.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 1. Hafta KADIN
66) 20018 Esentepe KKSK 4 - 1 Düzkaya KOSK 04.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 6. Hafta U16
67) 20053 Türk Ocağı Limasol 1 - 3 Alsancak Yeşilova SK 30.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 9. Hafta U16
68) 20051 Doğan Türk Birliği 14 - 0 Girne Halk Evi 30.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 9. Hafta U16
69) 19586 Miracle Değirmenlik SK 3 - 0 Ünimar Maraş GSK 29.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
70) 19944 Zella Estate Yenierenköy 3 - 2 German Gold Akova Vuda 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 6. Hafta BTM
71) 19716 Mağusa Türk Gücü 7 - 0 Göçmenköy İYSK 17.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
72) 19720 Yeniboğaziçi DSK 6 - 1 Türk Ocağı Limasol 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
73) 19979 Bostancı Bağcıl SK 2 - 0 Gülgün Süt Düzova GSK 10.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 4. Hafta BTM
74) 20021 Dörtyol SK 2 - 1 Ünimar Maraş GSK 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 6. Hafta U16
75) 19791 Dem s Cons. Çanakkale TSK 3 - 0 Baf Ülkü Yurdu 03.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
76) 19887 Mesarya SK 3 - 1 Düzkaya KOSK 03.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 5. Hafta U16
77) 19700 Mağusa Türk Gücü 3 - 5 Küçük Kaymaklı TSK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
78) 19903 Vadili TÇBSK 5 - 1 Ünimar Maraş GSK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 5. Hafta U16
79) 19787 Düzkaya KOSK 1 - 1 Hamitköy ŞHSK 26.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
80) 19694 Mesarya SK 2 - 0 Alsancak Yeşilova SK 25.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 10. Hafta A2
81) 19773 Girne Halk Evi 1 - 2 Baf Ülkü Yurdu 19.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
82) 19869 Girne Halk Evi 1 - 8 Doğan Türk Birliği 19.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 4. Hafta U16
83) 19966 Atoll Kozanköy SK 5 - 0 Denizli SK 18.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 1. Hafta BTM
84) 19769 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Dem s Cons. Çanakkale TSK 12.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
85) 19852 Çetinkaya TSK 2 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 12.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 3. Hafta U16
86) 19880 Miracle Değirmenlik SK 1 - 0 Esentepe KKSK 11.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 3. Hafta U16
87) 19864 Girne Halk Evi 2 - 4 Ozanköy SK 05.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 2. Hafta U16
88) 19673 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 04.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
89) 19748 Düzkaya KOSK 0 - 0 Mormenekşe GBSK 28.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
90) 19861 Ozanköy SK 1 - 1 Doğan Türk Birliği 28.10.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 1. Hafta U16
91) 19616 Doğan Türk Birliği 1 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 25.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
92) 19654 Alsancak Yeşilova SK 3 - 1 Karşıyaka SK 22.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 5. Hafta A2
93) 19745 Lapta TBSK 0 - 5 Baf Ülkü Yurdu 21.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
94) 19649 Hamitköy ŞHSK 1 - 2 Girne Halk Evi 15.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
95) 19648 M. Hacıali Yılmazköy SK 0 - 3 Mormenekşe GBSK 14.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
96) 19608 Türk Ocağı Limasol 1 - 2 Lefke TSK 08.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
97) 19638 Dem s Cons. Çanakkale TSK 2 - 1 Ozanköy SK 07.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
98) 19635 M. Hacıali Yılmazköy SK 1 - 2 Yalova SK 01.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
99) 19630 Dem s Cons. Çanakkale TSK 2 - 1 Mormenekşe GBSK 30.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
100) 19593 Alsancak Yeşilova SK 1 - 1 Doğan Türk Birliği 24.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
101) 19620 Esentepe KKSK 3 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 23.09.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması