ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

YUNUS ÇAĞLAR  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi : 01/01/1998
Uyruk : KKTC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10737
Klasman : Aday
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21089 Bafra SK 0 - 2 Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK 19.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 2. Hafta BTM
2) 20738 Cihangir GSK 4 - 1 Mesarya SK 18.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 9. Hafta U14
3) 20733 Tuzlaspor 4 - 4 Vadili TÇBSK 12.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 8. Hafta U14
4) 21055 Akdoğan SK 2 - 1 Alaniçi YSK 11.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 1. Hafta BTM
5) 20735 Türkmenköy ASK 2 - 0 Cihangir GSK 11.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 8. Hafta U14
6) 20732 Dörtyol SK 0 - 3 Tuzlaspor 05.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 7. Hafta U14
7) 20768 Mehmetçik TÇBSK 4 - 1 Yeniboğaziçi DSK 05.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 7. Hafta U14
8) 20729 Vadili TÇBSK 2 - 5 Miracle Değirmenlik SK 04.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 7. Hafta U14
9) 20653 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 0 - 4 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 28.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 6. Hafta U14
10) 20924 Yenicami AK 3 - 0 Çetinkaya TSK 28.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 29. Hafta A2
11) 20726 Tuzlaspor 1 - 5 Miracle Değirmenlik SK 27.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 6. Hafta U14
12) 20761 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 8 - 0 Zella Estate Yenierenköy 27.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 6. Hafta U14
13) 20917 Mağusa Türk Gücü 5 - 0 Alsancak Yeşilova SK 27.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 29. Hafta A2
14) 20758 Mağusa Türk Gücü 5 - 3 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 21.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 5. Hafta U14
15) 20760 Ünimar Maraş GSK 2 - 6 Yeniboğaziçi DSK 21.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 5. Hafta U14
16) 20940 Geçitkale GSK 6 - 0 Düzkaya KOSK 20.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
17) 20930 Mormenekşe GBSK 1 - 2 Gönyeli SK 14.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
18) 20755 Yeniboğaziçi DSK 0 - 7 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 14.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 4. Hafta U14
19) 20754 Pera L. Gençler Birliği SK 0 - 12 Mağusa Türk Gücü 14.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 4. Hafta U14
20) 20908 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 4 Küçük Kaymaklı TSK 13.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 27. Hafta A2
21) 20753 Northernland Dipkarpaz SK 2 - 4 Zella Estate Yenierenköy 13.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 4. Hafta U14
22) 20839 Geçitkale GSK 4 - 1 M. Hacıali Yılmazköy SK 07.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 26. Hafta A2
23) 20641 Çetinkaya TSK 3 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 07.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 3. Hafta U14
24) 20714 Miracle Değirmenlik SK 10 - 2 Civisil SK 07.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 3. Hafta U14
25) 20836 Miracle Değirmenlik SK 4 - 0 Hamitköy ŞHSK 06.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 26. Hafta A2
26) 20713 Vadili TÇBSK 3 - 1 Dörtyol SK 06.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 3. Hafta U14
27) 20715 Mesarya SK 1 - 2 Türkmenköy ASK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 3. Hafta U14
28) 20848 İncirli SK 1 - 7 Bostancı Bağcıl SK 31.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out Eleme Turu 1. Maç BTM
29) 20797 Cihangir GSK 5 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 30.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 25. Hafta A2
30) 20148 1461 İskele Trabzonspor 0 - 3 Alsancak Yeşilova SK 30.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 10. Hafta KADIN
31) 20712 Tuzlaspor 5 - 2 Türkmenköy ASK 24.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 2. Hafta U14
32) 20745 Ünimar Maraş GSK 2 - 5 Zella Estate Yenierenköy 24.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 2. Hafta U14
33) 20578 Ünimar Maraş GSK 3 - 2 Mormenekşe GBSK 23.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
34) 20711 Civisil SK 0 - 5 Mesarya SK 23.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 2. Hafta U14
35) 20748 Yeniboğaziçi DSK 1 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 23.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 2. Hafta U14
36) 20707 Mesarya SK 1 - 1 Dörtyol SK 17.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 1. Hafta U14
37) 20509 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 1 Karşıyaka SK 16.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 23. Hafta A2
38) 20391 Tuzlaspor 2 - 3 Kaplıca Karadeniz 61 SK 09.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 16. Hafta BTM
39) 20136 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 2 Vadili TÇBSK 09.03.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 8. Hafta KADIN
40) 20554 Mormenekşe GBSK 5 - 0 Düzkaya KOSK 02.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 21. Hafta A2
41) 20132 Dem s Cons. Mağusa SA 3 - 0 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 7. Hafta KADIN
42) 20441 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 4 - 1 Yenicami AK 24.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
43) 20327 Pera L. Gençler Birliği SK 0 - 10 Doğan Türk Birliği 18.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
44) 20126 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 0 Taşkınköy SK 18.02.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 6. Hafta KADIN
45) 20342 Dem s Cons. Çanakkale TSK 1 - 2 Binatlı YSK 17.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
46) 20362 Kaplıca Karadeniz 61 SK 2 - 1 Dörtyol SK 11.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 12. Hafta BTM
47) 20318 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 10.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 18. Hafta A2
48) 20283 Mesarya SK 1 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 07.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 2. Maç U16
49) 20227 Mağusa Türk Gücü 12 - 0 Pera L. Gençler Birliği SK 04.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
50) 20241 Esentepe KKSK 2 - 0 Hamitköy ŞHSK 03.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
51) 20180 1461 İskele Trabzonspor 0 - 4 Doğan Türk Birliği 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2. Tur U16
52) 20118 1461 İskele Trabzonspor 0 - 5 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 4. Hafta KADIN
53) 20109 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 21.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 3. Hafta KADIN
54) 20112 Vadili TÇBSK 0 - 4 Dem s Cons. Mağusa SA 20.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 3. Hafta KADIN
55) 19962 Kaplıca Karadeniz 61 SK 3 - 2 Zella Estate Yenierenköy 14.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 9. Hafta BTM
56) 19961 Mehmetçik TÇBSK 3 - 1 Türkmenköy ASK 13.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 9. Hafta BTM
57) 20091 Türkmenköy ASK 0 - 3 Miracle Değirmenlik SK 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 10. Hafta U16
58) 19821 Dem s Cons. Çanakkale TSK 7 - 0 Yalova SK 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
59) 20094 Ünimar Maraş GSK 5 - 6 Vadili TÇBSK 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 10. Hafta U16
60) 19952 Mehmetçik TÇBSK 0 - 3 Pile TSK 30.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta BTM
61) 20080 Sipahi TSK 1 - 5 Yeniboğaziçi DSK 30.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 9. Hafta U16
62) 19814 Esentepe KKSK 0 - 1 Dem s Cons. Çanakkale TSK 23.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
63) 20057 Düzkaya KOSK 1 - 0 Cihangir GSK 23.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 8. Hafta U16
64) 20074 1461 İskele Trabzonspor 5 - 0 Northernland Dipkarpaz SK 17.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 7. Hafta U16
65) 20073 Pera L. Gençler Birliği SK 4 - 2 Sipahi TSK 17.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 7. Hafta U16
66) 19801 Ünimar Maraş GSK 2 - 2 M. Hacıali Yılmazköy SK 10.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
67) 20022 Mağusa Türk Gücü 1 - 3 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 10.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 6. Hafta U16
68) 20024 Yeniboğaziçi DSK 2 - 1 1461 İskele Trabzonspor 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 6. Hafta U16
69) 20025 Northernland Dipkarpaz SK 0 - 4 Pera L. Gençler Birliği SK 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 6. Hafta U16
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması