ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

CENK ARAS ÖZFUTTU  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : MAĞUSA
Doğum Tarihi : 20/02/2003
Uyruk : KKTC
Baba Adı : RAMAZAN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10613
Klasman : C
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 17487 Yonpaş Dumlupınar TSK 1 - 0 Hamitköy ŞHSK 14.08.2022 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 5. Hafta KADIN
2) 17540 Ağırdağ Boğaz TSK 2 - 0 Ergazi GSK 03.08.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig Play-Off 2. Tur BTM
3) 17528 Gaziköy SK 3 - 1 Pergama SD 30.07.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 4.Grup 10. Hafta BTM
4) 17510 Korkuteli GD 5 - 1 Çayönü SK 28.07.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup 9. Hafta BTM
5) 17518 Dipkarpaz TSK 3 - 1 Bafra SK 27.07.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 9. Hafta BTM
6) 17424 Ötüken TKOSK 2 - 1 Autorite Civisil SK 24.07.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup 8. Hafta BTM
7) 17415 Ardahan SD 1 - 9 Dipkarpaz TSK 23.07.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 8. Hafta BTM
8) 17419 Mutluyaka HSK 7 - 3 Alaniçi YSK 17.07.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup 7. Hafta BTM
9) 17473 Yonpaş Dumlupınar TSK 1 - 0 Miracle Değirmenlik SK 16.07.2022 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 1. Hafta KADIN
10) 17410 Bafra SK 0 - 2 Kaplıca Karadeniz 61 SK 15.07.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 7. Hafta BTM
11) 17426 Çayönü SK 4 - 2 Güvercinlik İYSK 03.07.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup 6. Hafta BTM
12) 17417 Alaniçi YSK 1 - 3 Autorite Civisil SK 02.07.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup 6. Hafta BTM
13) 17407 Ergazi GSK 7 - 1 Yarköy PGSK 01.07.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 6. Hafta BTM
14) 17391 SFC Boğaziçi SK 2 - 1 Mutluyaka HSK 18.06.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup 5. Hafta BTM
15) 17374 Yenişehir SK 1 - 1 Çayönü SK 17.06.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup 5. Hafta BTM
16) 17388 Mutluyaka HSK 2 - 2 Autorite Civisil SK 12.06.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup 4. Hafta BTM
17) 17356 Kırıkkale TSK 6 - 1 Pergama SD 11.06.2022 HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 4.Grup 4. Hafta BTM
18) 17385 Autorite Civisil SK 2 - 1 Ötüken TKOSK 09.06.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup 3. Hafta BTM
19) 17400 Dipkarpaz TSK 2 - 1 Ardahan SD 08.06.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 3. Hafta BTM
20) 17368 Yenişehir SK 2 - 3 Korkuteli GD 07.06.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup 3. Hafta BTM
21) 17395 Kaplıca Karadeniz 61 SK 3 - 2 Bafra SK 04.06.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 2. Hafta BTM
22) 17334 Bahçeli SK 0 - 0 Alayköy SKKD 29.05.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 3.Grup 1. Hafta BTM
23) 17394 Yarköy PGSK 2 - 2 Ergazi GSK 28.05.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 1. Hafta BTM
24) 17281 İncirli SK 5 - 2 Çanakkale TSK 08.05.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 30. Hafta A2
25) 16930 Mesarya SK 1 - 1 Baf Ülkü Yurdu 07.05.2022 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 30. Hafta A2
26) 17267 Görneç KSK 0 - 5 Düzkaya KOSK 04.05.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 29. Hafta A2
27) 16766 Yeniboğaziçi DSK 1 - 0 Mormenekşe GBSK 30.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
28) 16680 Gönyeli SK 3 - 1 Binatlı YSK 29.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
29) 17255 L. Gençler Birliği SK 4 - 0 SFC Dörtyol SK 23.04.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
30) 17244 Mağusa Türk Gücü 3 - 2 Yenicami AK 17.04.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 2. Tur U15
31) 17238 Çanakkale TSK 0 - 2 Düzkaya KOSK 17.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
32) 16659 Cihangir GSK 3 - 1 Yenicami AK 16.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
33) 17200 Tatlısu HOBSK 1 - 2 Lapta TBSK 10.04.2022 HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 18. Hafta BTM
34) 17226 Mormenekşe GBSK 0 - 4 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 09.04.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 26. Hafta A2
35) 17177 Yenierenköy TSK 5 - 3 Gülgün Süt Düzova GSK 03.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 17. Hafta BTM
36) 16890 Yonpaş Dumlupınar TSK 9 - 0 Merit Alsancak Yeşilova SK 02.04.2022 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 25. Hafta A2
37) 17216 Maraş GSK 2 - 1 Çetinkaya TSK 27.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
38) 16724 L. Gençler Birliği SK 2 - 1 Yeniboğaziçi DSK 26.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
39) 16628 Mağusa Türk Gücü 2 - 0 Türk Ocağı Limasol 20.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
40) 16721 Çetinkaya TSK 2 - 0 İncirli SK 19.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
41) 17185 Yılmazköy SK 1 - 0 Lapta TBSK 19.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 15. Hafta BTM
42) 17098 Tatlısu HOBSK 2 - 0 Doğancı SK 13.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 14. Hafta BTM
43) 17042 Çanakkale TSK 0 - 10 Mağusa Türk Gücü 12.03.2022 4. HAKEM Turkcell U15 Ligi 7.Grup 4. Hafta U15
44) 16866 Yonpaş Dumlupınar TSK 4 - 0 Hamitköy ŞHSK 12.03.2022 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 22. Hafta A2
45) 17090 Dikmen Gücü SK 0 - 3 Lapta TBSK 09.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 13. Hafta BTM
46) 17115 Türkmenköy ASK 0 - 0 Vadili TÇBSK 08.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 13. Hafta BTM
47) 16702 Maraş GSK 1 - 0 L. Gençler Birliği SK 06.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
48) 17113 Mehmetçik TÇBSK 2 - 1 Gülgün Süt Düzova GSK 05.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 12. Hafta BTM
49) 16804 Mağusa Türk Gücü 4 - 0 Lefke TSK 02.03.2022 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
50) 16603 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 1 Yenicami AK 27.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
51) 17131 Mormenekşe GBSK 0 - 2 Karşıyaka ASK 26.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
52) 16836 Yeniboğaziçi DSK 1 - 2 Çanakkale TSK 23.02.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
53) 17102 Serdarlı GB 1 - 2 SFC 1461 İskele Trabzon 20.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta BTM
54) 17103 Yenierenköy TSK 1 - 2 Türkmenköy ASK 20.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta BTM
55) 17005 Miracle Değirmenlik SK 1 - 0 Cihangir GSK 19.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 5.Grup 2. Hafta U15
56) 16803 Cihangir GSK 4 - 1 Hamitköy ŞHSK 19.02.2022 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
57) 16801 Yonpaş Dumlupınar TSK 4 - 0 Binatlı YSK 13.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 18. Hafta A2
58) 17036 Mağusa Türk Gücü 13 - 1 Çanakkale TSK 13.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 7.Grup 1. Hafta U15
59) 16587 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 2 Çetinkaya TSK 12.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
60) 17073 Mesarya SK 4 - 0 Miracle Değirmenlik SK 09.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
61) 17019 Mormenekşe GBSK 0 - 2 Mesarya SK 08.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 6.Grup 3. Hafta U15
62) 17020 Yeniboğaziçi DSK 6 - 2 SFC Dörtyol SK 08.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 6.Grup 3. Hafta U15
63) 17049 L. Gençler Birliği SK 5 - 1 SFC 1461 İskele Trabzon 06.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 8.Grup 2. Hafta U15
64) 17050 Sipahi TSK 2 - 2 Kaplıca Karadeniz 61 SK 06.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 8.Grup 2. Hafta U15
65) 16787 Mesarya SK 1 - 8 Türk Ocağı Limasol 05.02.2022 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
66) 17017 Mesarya SK 1 - 11 Yeniboğaziçi DSK 05.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 6.Grup 2. Hafta U15
67) 16783 Yonpaş Dumlupınar TSK 0 - 2 Mağusa Türk Gücü 30.01.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
68) 16574 Çanakkale TSK 1 - 3 Maraş GSK 29.01.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
69) 16463 SFC 1461 İskele Trabzon 1 - 2 Gülgün Süt Düzova GSK 26.01.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta BTM
70) 16458 Mehmetçik TÇBSK 0 - 2 SFC 1461 İskele Trabzon 22.01.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 6. Hafta BTM
71) 16457 Demirerler Cons. Demirhan SK 0 - 0 Serdarlı GB 16.01.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta BTM
72) 16448 Akova Vuda TÇB 1 - 3 SFC 1461 İskele Trabzon 09.01.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 4. Hafta BTM
73) 16449 Vadili TÇBSK 5 - 0 Türkmenköy ASK 08.01.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 4. Hafta BTM
74) 16446 Gülgün Süt Düzova GSK 0 - 1 Mehmetçik TÇBSK 02.01.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 3. Hafta BTM
75) 16530 Mesarya SK 3 - 1 Yeniboğaziçi DSK 29.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
76) 16438 Yenierenköy TSK 1 - 2 SFC 1461 İskele Trabzon 26.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta BTM
77) 16309 Yonpaş Dumlupınar TSK 2 - 1 Yenicami AK 25.12.2021 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
78) 16419 Maraş GSK 2 - 2 Karşıyaka ASK 19.12.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
79) 16433 SFC 1461 İskele Trabzon 3 - 0 Serdarlı GB 18.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 1. Hafta BTM
80) 16410 Yeniboğaziçi DSK 1 - 3 Miracle Değirmenlik SK 12.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
81) 16173 Çanakkale TSK 2 - 3 Yalova SK 11.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
82) 16281 Mağusa Türk Gücü 5 - 1 Gönyeli SK 05.12.2021 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
83) 16286 Mesarya SK 1 - 2 Göçmenköy İYSK 04.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
84) 16279 Yonpaş Dumlupınar TSK 6 - 1 Baf Ülkü Yurdu 28.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
85) 16399 Çanakkale TSK 3 - 0 Görneç KSK 27.11.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
86) 16144 İncirli SK 1 - 1 Yeniboğaziçi DSK 21.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
87) 16269 Mesarya SK 1 - 6 Cihangir GSK 20.11.2021 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 10. Hafta A2
88) 16378 Yeniboğaziçi DSK 0 - 0 L. Gençler Birliği SK 14.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
89) 16384 Çanakkale TSK 1 - 2 Mormenekşe GBSK 13.11.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
90) 16252 Yenicami AK 6 - 0 Girne Halk Evi 07.11.2021 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 8. Hafta A2
91) 16256 Yonpaş Dumlupınar TSK 5 - 0 Göçmenköy İYSK 06.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 8. Hafta A2
92) 16365 Maraş GSK 1 - 3 İncirli SK 31.10.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
93) 16127 SFC Dörtyol SK 7 - 0 Mormenekşe GBSK 30.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
94) 16239 Yonpaş Dumlupınar TSK 2 - 1 Cihangir GSK 24.10.2021 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
95) 16349 Maraş GSK 2 - 2 Yalova SK 17.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
96) 16229 Mağusa Türk Gücü 11 - 0 Mesarya SK 16.10.2021 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 5. Hafta A2
97) 16224 Hamitköy ŞHSK 1 - 0 Cihangir GSK 10.10.2021 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
98) 16096 Çanakkale TSK 1 - 2 Yeniboğaziçi DSK 09.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
99) 16214 Yenicami AK 1 - 1 Lefke TSK 03.10.2021 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
100) 16334 İncirli SK 2 - 2 Düzkaya KOSK 02.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
101) 16327 Mormenekşe GBSK 3 - 6 Yalova SK 26.09.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
102) 16201 Cihangir GSK 1 - 4 Gönyeli SK 25.09.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 2. Hafta A2
103) 16317 Maraş GSK 2 - 4 Çanakkale TSK 19.09.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
104) 16197 Mağusa Türk Gücü 1 - 0 Yonpaş Dumlupınar TSK 18.09.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması