ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

CENK ARAS ÖZFUTTU  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : MAĞUSA
Doğum Tarihi : 20/02/2003
Uyruk : KKTC
Baba Adı : RAMAZAN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10613
Klasman : B
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20857 Yeniboğaziçi DSK 1 - 4 Lefke TSK 13.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
2) 20821 Gönyeli SK 4 - 1 Girne Halk Evi 07.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
3) 20786 Türk Ocağı Limasol 0 - 3 Pera L. Gençler Birliği SK 06.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
4) 20783 Alsancak Yeşilova SK 3 - 1 Mesarya SK 31.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
5) 20778 Göçmenköy İYSK 2 - 5 Çetinkaya TSK 30.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
6) 20483 Türk Ocağı Limasol 0 - 3 Yenicami AK 24.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
7) 20545 Lapta TBSK 2 - 3 Yalova SK 23.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
8) 20594 Miracle Değirmenlik SK 0 - 1 Karşıyaka SK 20.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 2. Maç A TAKIM
9) 20539 Binatlı YSK 2 - 1 Düzkaya KOSK 17.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
10) 20415 Gülgün Süt Düzova GSK 3 - 3 Atoll Kozanköy SK 16.03.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 17. Hafta BTM
11) 20474 Yeniboğaziçi DSK 0 - 1 Cihangir GSK 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
12) 20409 Demirhan SK 2 - 2 Bostancı Bağcıl SK 10.03.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 16. Hafta BTM
13) 20467 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 1 - 5 Pera L. Gençler Birliği SK 08.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
14) 20524 Dem s Cons. Çanakkale TSK 2 - 2 Hamitköy ŞHSK 04.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
15) 20526 Esentepe KKSK 0 - 1 Ünimar Maraş GSK 03.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
16) 20588 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 2 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 26.02.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi Final U16
17) 20431 Çetinkaya TSK 3 - 0 Doğan Türk Birliği 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
18) 20379 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 2 Ortaköy SK 24.02.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 14. Hafta BTM
19) 20299 Mağusa Türk Gücü 7 - 1 Yeniboğaziçi DSK 18.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
20) 20367 İncirli SK 0 - 3 Zella Estate Yenierenköy 17.02.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 13. Hafta BTM
21) 20274 Yeniboğaziçi DSK 2 - 4 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 14.02.2024 4. HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
22) 20363 Pile TSK 3 - 1 İncirli SK 11.02.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 12. Hafta BTM
23) 20293 Karşıyaka SK 4 - 0 Mesarya SK 10.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
24) 20283 Mesarya SK 1 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 07.02.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 2. Maç U16
25) 20195 Mağusa Türk Gücü 5 - 0 Pera L. Gençler Birliği SK 04.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
26) 20280 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 7 - 0 Yeniboğaziçi DSK 02.02.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 1. Maç U16
27) 20246 Mehmetçik TÇBSK 1 - 5 İncirli SK 27.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta BTM
28) 20247 Kaplıca Karadeniz 61 SK 6 - 1 Türkmenköy ASK 27.01.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta BTM
29) 20182 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 1 - 3 Küçük Kaymaklı TSK 26.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
30) 20159 Mağusa Türk Gücü 4 - 1 M. Hacıali Yılmazköy SK 20.01.2024 4. HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
31) 19960 Northernland Dipkarpaz SK 7 - 0 İncirli SK 14.01.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 9. Hafta BTM
32) 19732 Mağusa Türk Gücü 3 - 1 Yenicami AK 07.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
33) 19739 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 3 - 0 Çetinkaya TSK 06.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
34) 19994 Gülgün Süt Düzova GSK 2 - 1 Karaoğlanoğlu SK 30.12.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 7. Hafta BTM
35) 19587 Geçitkale GSK 3 - 4 Ozanköy SK 29.12.2023 4. HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
36) 19580 Mormenekşe GBSK 1 - 1 Girne Halk Evi 28.12.2023 4. HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
37) 19581 Dem s Cons. Çanakkale TSK 7 - 1 Yalova SK 27.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
38) 19579 Geçitkale GSK 1 - 3 Miracle Değirmenlik SK 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
39) 19945 Türkmenköy ASK 1 - 3 Dörtyol SK 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 6. Hafta BTM
40) 19461 Çetinkaya TSK 2 - 2 Yenicami AK 22.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
41) 19564 Mormenekşe GBSK 1 - 1 Esentepe KKSK 17.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
42) 19939 German Gold Akova Vuda 1 - 1 Pile TSK 17.12.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta BTM
43) 19566 Dem s Cons. Çanakkale TSK 2 - 0 Gönyeli SK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
44) 19447 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 4 Pera L. Gençler Birliği SK 10.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
45) 19938 Mehmetçik TÇBSK 2 - 3 Northernland Dipkarpaz SK 09.12.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 4. Hafta BTM
46) 19438 Alsancak Yeşilova SK 1 - 3 Göçmenköy İYSK 03.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
47) 19701 Yenicami AK 2 - 1 Mesarya SK 02.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
48) 19978 Mevlevi SK 3 - 0 Demirhan SK 02.12.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 3. Hafta BTM
49) 19546 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 26.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
50) 19924 Northernland Dipkarpaz SK 3 - 0 German Gold Akova Vuda 25.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta BTM
51) 19926 Kaplıca Karadeniz 61 SK 1 - 1 İncirli SK 25.11.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta BTM
52) 19424 Pera L. Gençler Birliği SK 0 - 3 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
53) 19421 Yenicami AK 4 - 2 Türk Ocağı Limasol 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
54) 19524 Geçitkale GSK 4 - 1 Mormenekşe GBSK 12.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
55) 19415 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 1 Göçmenköy İYSK 11.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
56) 19398 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 3 - 0 Alsancak Yeşilova SK 29.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
57) 19399 Lefke TSK 0 - 1 Göçmenköy İYSK 28.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
58) 19389 Yenicami AK 2 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 22.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
59) 19387 Doğan Türk Birliği 6 - 0 Pera L. Gençler Birliği SK 15.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
60) 19496 Geçitkale GSK 0 - 4 Gönyeli SK 14.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
61) 19487 Esentepe KKSK 2 - 0 Düzkaya KOSK 08.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
62) 19376 Mesarya SK 2 - 0 Karşıyaka SK 07.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
63) 19476 Dem s Cons. Çanakkale TSK 1 - 2 Mormenekşe GBSK 30.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
64) 19371 Çetinkaya TSK 0 - 1 Lefke TSK 29.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
65) 19354 Alsancak Yeşilova SK 1 - 2 Doğan Türk Birliği 24.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
66) 19624 Ünimar Maraş GSK 3 - 1 Geçitkale GSK 23.09.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması