English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
MUHAMMAD KAHRİZİ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
İRAN
Doğum Tarihi
:
17/07/1997
Uyruk
:
YABANCI
Baba Adı
:
ALİ
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10726
Klasman
:
Aday
Bölge
:
GAZİMAĞUSA
Sezon:
2024-2025
18
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
21260
Amaara Gaziveren SK
6 - 0
Dilekkaya ASK
21.07.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
Yarı Final
BTM
2)
21179
Akdoğan SK
2 - 1
Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK
13.07.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
10. Hafta
BTM
3)
21160
Kırıkkale TSK
0 - 5
Aslanköy GSD
07.07.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
9. Hafta
BTM
4)
21184
Boğaziçi SK
3 - 3
Ötüken TKOSK
29.06.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
8. Hafta
BTM
5)
21171
Korkuteli GD
0 - 0
Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK
23.06.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
7. Hafta
BTM
6)
21196
Halil Falyalı Kumyalı SK
1 - 0
Büyükkonuk SKD
14.06.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
6. Hafta
BTM
7)
21066
Mutluyaka HSK
2 - 2
Alaniçi YSK
09.06.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
5. Hafta
BTM
8)
21093
Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK
3 - 0
Halil Falyalı Kumyalı SK
01.06.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
4. Hafta
BTM
9)
21077
1461 İskele Trabzonspor
0 - 2
Serdarlı GB
26.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
3. Hafta
BTM
10)
21086
Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK
1 - 3
Sun Republic Yarköy PGSK
12.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
1. Hafta
BTM
11)
20767
Ünimar Maraş GSK
3 - 2
Northernland Dipkarpaz SK
04.05.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
7. Hafta
U14
12)
20766
1461 İskele Trabzonspor
2 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
04.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
7. Hafta
U14
13)
20967
Mesarya SK
1 - 5
Yeniboğaziçi DSK
04.05.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
30. Hafta
A2
14)
20727
Civisil SK
0 - 3
Taşkent TSK
28.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
6. Hafta
U14
15)
20945
Mormenekşe GBSK
5 - 0
Yalova SK
28.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
29. Hafta
A2
16)
20939
Ünimar Maraş GSK
4 - 1
Hamitköy ŞHSK
20.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
28. Hafta
A2
17)
20836
Miracle Değirmenlik SK
4 - 0
Hamitköy ŞHSK
06.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
26. Hafta
A2
18)
20713
Vadili TÇBSK
3 - 1
Dörtyol SK
06.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
3. Hafta
U14
19)
20715
Mesarya SK
1 - 2
Türkmenköy ASK
06.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
3. Hafta
U14
20)
20828
Mormenekşe GBSK
3 - 1
Baf Ülkü Yurdu
31.03.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
25. Hafta
A2
21)
20419
Ortaköy SK
4 - 2
Gülgün Süt Düzova GSK
24.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
18. Hafta
BTM
22)
20509
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 1
Karşıyaka SK
16.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
23. Hafta
A2
23)
20561
Ünimar Maraş GSK
6 - 2
Yalova SK
09.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
22. Hafta
A2
24)
20384
Mehmetçik TÇBSK
1 - 2
Kaplıca Karadeniz 61 SK
03.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
15. Hafta
BTM
25)
20448
Ünimar Maraş GSK
4 - 4
Gönyeli SK
24.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
20. Hafta
A2
26)
20331
Mağusa Türk Gücü
9 - 1
Yeniboğaziçi DSK
18.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
19. Hafta
A2
27)
20334
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Gönyeli SK
10.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
28)
20255
Zella Estate Yenierenköy
0 - 0
Tuzlaspor
04.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
11. Hafta
BTM
29)
20174
Mağusa Türk Gücü
5 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
27.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
30)
20115
Dem s Cons. Mağusa SA
2 - 3
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
27.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
4. Hafta
KADIN
31)
19818
Ünimar Maraş GSK
2 - 0
Düzkaya KOSK
24.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
32)
20075
Mormenekşe GBSK
0 - 6
1461 İskele Trabzonspor
24.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
8. Hafta
U16
33)
20072
Mormenekşe GBSK
0 - 5
Yeniboğaziçi DSK
16.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
7. Hafta
U16
34)
19803
Miracle Değirmenlik SK
5 - 1
Düzkaya KOSK
10.12.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
12. Hafta
A2
35)
20020
Miracle Değirmenlik SK
0 - 6
Mesarya SK
10.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
6. Hafta
U16
36)
19901
Mağusa Türk Gücü
9 - 0
Dörtyol SK
02.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 5.Grup
5. Hafta
U16
37)
19697
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 2
Doğan Türk Birliği
26.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
38)
19915
1461 İskele Trabzonspor
2 - 2
Pera L. Gençler Birliği SK
18.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
4. Hafta
U16
39)
19756
Mormenekşe GBSK
0 - 4
Miracle Değirmenlik SK
04.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
7. Hafta
A2
40)
19879
Türkmenköy ASK
0 - 0
Düzkaya KOSK
04.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
2. Hafta
U16
Fikstürler
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puan Cetvelleri
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması