English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
GÜNEŞ DEMİR
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
LEFKOŞA
Doğum Tarihi
:
10/05/2007
Uyruk
:
TC
Baba Adı
:
MEHMET ALİ
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10682
Klasman
:
C
Bölge
:
GÜZELYURT
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20423
Karaoğlanoğlu SK
0 - 1
Denizli SK
24.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
18. Hafta
BTM
2)
20576
Baf Ülkü Yurdu
2 - 1
Girne Halk Evi
23.03.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
24. Hafta
A2
3)
20601
Binatlı YSK
8 - 2
Baf Ülkü Yurdu
23.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
2. Hafta
U14
4)
20396
German Gold Akova Vuda
2 - 1
İncirli SK
17.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
17. Hafta
BTM
5)
20543
Mormenekşe GBSK
3 - 3
Geçitkale GSK
17.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
23. Hafta
A TAKIM
6)
20597
Baf Ülkü Yurdu
15 - 1
Tepebaşı SK
16.03.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
1. Hafta
U14
7)
20564
Ozanköy SK
1 - 2
M. Hacıali Yılmazköy SK
10.03.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
22. Hafta
A2
8)
20137
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
4 - 0
Miracle Değirmenlik SK
10.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
8. Hafta
KADIN
9)
20497
Lefke TSK
1 - 0
Alsancak Yeşilova SK
09.03.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
22. Hafta
A2
10)
20386
İncirli SK
1 - 3
Tuzlaspor
03.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
15. Hafta
BTM
11)
20348
Yalova SK
3 - 0
Düzkaya KOSK
18.02.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
19. Hafta
A2
12)
20356
Ortaköy SK
1 - 3
Vadili TÇBSK
17.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
13. Hafta
BTM
13)
20337
M. Hacıali Yılmazköy SK
5 - 1
Girne Halk Evi
11.02.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
14)
20350
Bostancı Bağcıl SK
2 - 1
Ortaköy SK
10.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
12. Hafta
BTM
15)
20119
Taşkınköy SK
0 - 4
Küçük Kaymaklı TSK
04.02.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
5. Hafta
KADIN
16)
20222
Göçmenköy İYSK
0 - 3
Cihangir GSK
03.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
17. Hafta
A2
17)
20259
Bostancı Bağcıl SK
1 - 2
Karaoğlanoğlu SK
28.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
10. Hafta
BTM
18)
20233
M. Hacıali Yılmazköy SK
2 - 3
Esentepe KKSK
27.01.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
16. Hafta
A2
19)
20161
Alsancak Yeşilova SK
2 - 0
Girne Halk Evi
20.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
20)
19823
M. Hacıali Yılmazköy SK
2 - 1
Gönyeli SK
07.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
15. Hafta
A2
21)
19816
Lapta TBSK
2 - 8
M. Hacıali Yılmazköy SK
24.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
22)
19728
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 5
Yeniboğaziçi DSK
23.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
14. Hafta
A2
23)
20041
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 2
Çetinkaya TSK
23.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
8. Hafta
U16
24)
20029
Baf Ülkü Yurdu
9 - 1
Ortaköy SK
17.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
7. Hafta
U16
25)
19808
M. Hacıali Yılmazköy SK
3 - 1
Baf Ülkü Yurdu
16.12.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
13. Hafta
A2
26)
20028
Binatlı YSK
4 - 2
Doğukent SK
16.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
7. Hafta
U16
27)
19979
Bostancı Bağcıl SK
2 - 0
Gülgün Süt Düzova GSK
10.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
4. Hafta
BTM
28)
19796
Gönyeli SK
4 - 2
Mormenekşe GBSK
09.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
12. Hafta
A2
29)
20010
Doğukent SK
3 - 2
Yalova SK
09.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
6. Hafta
U16
30)
19792
Binatlı YSK
2 - 2
Ünimar Maraş GSK
03.12.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
31)
19975
Ortaköy SK
2 - 0
Bostancı Bağcıl SK
02.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
3. Hafta
BTM
32)
19780
Baf Ülkü Yurdu
1 - 2
Mormenekşe GBSK
26.11.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
10. Hafta
A2
33)
19973
Demirhan SK
0 - 1
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
25.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
2. Hafta
BTM
34)
19774
Yalova SK
4 - 3
Lapta TBSK
19.11.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
9. Hafta
A2
35)
19838
Binatlı YSK
3 - 0
Lefke TSK
18.11.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
4. Hafta
U16
36)
19767
Lapta TBSK
1 - 9
Esentepe KKSK
12.11.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
37)
19866
Alsancak Yeşilova SK
2 - 2
Ozanköy SK
12.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
3. Hafta
U16
38)
19682
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 3
Doğan Türk Birliği
11.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
8. Hafta
A2
39)
19758
Yalova SK
0 - 6
Ünimar Maraş GSK
05.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
7. Hafta
A2
40)
19832
Lefke TSK
0 - 1
Yalova SK
05.11.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
2. Hafta
U16
41)
19661
Karşıyaka SK
0 - 2
Yenicami AK
29.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
6. Hafta
A2
42)
19830
Yalova SK
2 - 2
Doğukent SK
28.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
1. Hafta
U16
43)
19744
Gönyeli SK
4 - 0
Ünimar Maraş GSK
21.10.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
5. Hafta
A2
44)
19614
Lefke TSK
0 - 2
Küçük Kaymaklı TSK
14.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
4. Hafta
A2
45)
19643
Yalova SK
2 - 0
Hamitköy ŞHSK
08.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
3. Hafta
A2
46)
19606
Alsancak Yeşilova SK
5 - 4
Cihangir GSK
07.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
3. Hafta
A2
47)
19632
Binatlı YSK
0 - 1
Girne Halk Evi
01.10.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
48)
19627
Baf Ülkü Yurdu
1 - 4
Miracle Değirmenlik SK
24.09.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
49)
19589
Lefke TSK
0 - 5
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
23.09.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
1. Hafta
A2
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması