ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

GÜNEŞ DEMİR  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 10/05/2007
Uyruk : TC
Baba Adı : MEHMET ALİ
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10682
Klasman : C
Bölge : GÜZELYURT

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21139 Yenikent Perçinci SK 2 - 1 Alayköy SKKD 22.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 7. Hafta BTM
2) 21212 Akçay SK 4 - 1 Serhatköy SK 15.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 8. Hafta BTM
3) 21121 Eurocoast Sadrazam Kayalar SK 3 - 0 Tatlısu HOBSK 14.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 6. Hafta BTM
4) 21008 Akçay SK 0 - 5 Amaara Gaziveren SK 09.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 7. Hafta BTM
5) 21081 Ötüken TKOSK 1 - 2 Serdarlı GB 08.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup 5. Hafta BTM
6) 21003 Yedidalga SK 0 - 6 Doğancı SK 05.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 6. Hafta BTM
7) 21000 Gayretköy GSK 3 - 1 Zümrütköy SK 02.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 5. Hafta BTM
8) 21046 Doğukent SK 1 - 2 Dilekkaya ASK 26.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 3. Hafta BTM
9) 21014 Eurocoast Sadrazam Kayalar SK 1 - 2 Çamlıbel SKD 19.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 2. Hafta BTM
10) 21012 T. Ersalıcı Tepebaşı SK 3 - 2 Tatlısu HOBSK 18.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 2. Hafta BTM
11) 21114 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 0 Doğan Türk Birliği 13.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi Final KADIN
12) 20989 Gayretköy GSK 1 - 2 Doğancı SK 11.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 1. Hafta BTM
13) 20980 Yalova SK 1 - 1 Dem s Cons. Çanakkale TSK 05.05.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 30. Hafta A2
14) 20944 Binatlı YSK 0 - 6 Gönyeli SK 28.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 29. Hafta A2
15) 20617 Zümrütköy SK 5 - 0 Baf Ülkü Yurdu 27.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 6. Hafta U14
16) 20615 Binatlı YSK 13 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 21.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 5. Hafta U14
17) 20613 Baf Ülkü Yurdu 1 - 0 Lefke TSK 20.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 5. Hafta U14
18) 20937 Yalova SK 1 - 1 Girne Halk Evi 20.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
19) 20883 Düzkaya KOSK 0 - 1 Miracle Değirmenlik SK 14.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
20) 20821 Gönyeli SK 4 - 1 Girne Halk Evi 07.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
21) 20798 Yenicami AK 2 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 31.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 25. Hafta A2
22) 20826 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 5 Miracle Değirmenlik SK 30.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 25. Hafta A2
23) 20423 Karaoğlanoğlu SK 0 - 1 Denizli SK 24.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 18. Hafta BTM
24) 20601 Binatlı YSK 8 - 2 Baf Ülkü Yurdu 23.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 2. Hafta U14
25) 20576 Baf Ülkü Yurdu 2 - 1 Girne Halk Evi 23.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
26) 20396 German Gold Akova Vuda 2 - 1 İncirli SK 17.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 17. Hafta BTM
27) 20543 Mormenekşe GBSK 3 - 3 Geçitkale GSK 17.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
28) 20597 Baf Ülkü Yurdu 3 - 0 T. Ersalıcı Tepebaşı SK 16.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 1. Hafta U14
29) 20137 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 4 - 0 Miracle Değirmenlik SK 10.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 8. Hafta KADIN
30) 20564 Ozanköy SK 1 - 2 M. Hacıali Yılmazköy SK 10.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
31) 20497 Lefke TSK 1 - 0 Alsancak Yeşilova SK 09.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 22. Hafta A2
32) 20386 İncirli SK 1 - 3 Tuzlaspor 03.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 15. Hafta BTM
33) 20348 Yalova SK 3 - 0 Düzkaya KOSK 18.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
34) 20356 Ortaköy SK 1 - 3 Vadili TÇBSK 17.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 13. Hafta BTM
35) 20337 M. Hacıali Yılmazköy SK 5 - 1 Girne Halk Evi 11.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
36) 20350 Bostancı Bağcıl SK 2 - 1 Ortaköy SK 10.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 12. Hafta BTM
37) 20119 Taşkınköy SK 0 - 4 Küçük Kaymaklı TSK 04.02.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 5. Hafta KADIN
38) 20222 Göçmenköy İYSK 0 - 3 Cihangir GSK 03.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
39) 20259 Bostancı Bağcıl SK 1 - 2 Karaoğlanoğlu SK 28.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 10. Hafta BTM
40) 20233 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 3 Esentepe KKSK 27.01.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
41) 20161 Alsancak Yeşilova SK 2 - 0 Girne Halk Evi 20.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
42) 19823 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 1 Gönyeli SK 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
43) 19816 Lapta TBSK 2 - 8 M. Hacıali Yılmazköy SK 24.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
44) 20041 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 1 - 2 Çetinkaya TSK 23.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 8. Hafta U16
45) 19728 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 5 Yeniboğaziçi DSK 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
46) 20029 Baf Ülkü Yurdu 9 - 1 Ortaköy SK 17.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 7. Hafta U16
47) 20028 Binatlı YSK 4 - 2 Doğukent SK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 7. Hafta U16
48) 19808 M. Hacıali Yılmazköy SK 3 - 1 Baf Ülkü Yurdu 16.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
49) 19979 Bostancı Bağcıl SK 2 - 0 Gülgün Süt Düzova GSK 10.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 4. Hafta BTM
50) 20010 Doğukent SK 3 - 2 Yalova SK 09.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 6. Hafta U16
51) 19796 Gönyeli SK 4 - 2 Mormenekşe GBSK 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
52) 19792 Binatlı YSK 2 - 2 Ünimar Maraş GSK 03.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
53) 19975 Ortaköy SK 2 - 0 Bostancı Bağcıl SK 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 3. Hafta BTM
54) 19780 Baf Ülkü Yurdu 1 - 2 Mormenekşe GBSK 26.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
55) 19973 Demirhan SK 0 - 1 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 25.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 2. Hafta BTM
56) 19774 Yalova SK 4 - 3 Lapta TBSK 19.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
57) 19838 Binatlı YSK 3 - 0 Lefke TSK 18.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 4. Hafta U16
58) 19866 Alsancak Yeşilova SK 2 - 2 Ozanköy SK 12.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 3. Hafta U16
59) 19767 Lapta TBSK 1 - 9 Esentepe KKSK 12.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
60) 19682 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 3 Doğan Türk Birliği 11.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 8. Hafta A2
61) 19832 Lefke TSK 0 - 1 Yalova SK 05.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 2. Hafta U16
62) 19758 Yalova SK 0 - 6 Ünimar Maraş GSK 05.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
63) 19661 Karşıyaka SK 0 - 2 Yenicami AK 29.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
64) 19830 Yalova SK 2 - 2 Doğukent SK 28.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 1. Hafta U16
65) 19744 Gönyeli SK 4 - 0 Ünimar Maraş GSK 21.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
66) 19614 Lefke TSK 0 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 14.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
67) 19643 Yalova SK 2 - 0 Hamitköy ŞHSK 08.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
68) 19606 Alsancak Yeşilova SK 5 - 4 Cihangir GSK 07.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
69) 19632 Binatlı YSK 0 - 1 Girne Halk Evi 01.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
70) 19627 Baf Ülkü Yurdu 1 - 4 Miracle Değirmenlik SK 24.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
71) 19589 Lefke TSK 0 - 5 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 23.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması