ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

GÜNEŞ DEMİR  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 10/05/2007
Uyruk : TC
Baba Adı : MEHMET ALİ
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10682
Klasman : C
Bölge : GÜZELYURT

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20348 Yalova SK 3 - 0 Düzkaya KOSK 18.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
2) 20356 Ortaköy SK 1 - 3 Vadili TÇBSK 17.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 13. Hafta BTM
3) 20337 M. Hacıali Yılmazköy SK 5 - 1 Girne Halk Evi 11.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
4) 20350 Bostancı Bağcıl SK 2 - 1 Ortaköy SK 10.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 12. Hafta BTM
5) 20119 Taşkınköy SK 0 - 4 Küçük Kaymaklı TSK 04.02.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 5. Hafta KADIN
6) 20222 Göçmenköy İYSK 0 - 3 Cihangir GSK 03.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
7) 20259 Bostancı Bağcıl SK 1 - 2 Karaoğlanoğlu SK 28.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 10. Hafta BTM
8) 20233 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 3 Esentepe KKSK 27.01.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
9) 20161 Alsancak Yeşilova SK 2 - 0 Girne Halk Evi 20.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
10) 19823 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 1 Gönyeli SK 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
11) 19816 Lapta TBSK 2 - 8 M. Hacıali Yılmazköy SK 24.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
12) 19728 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 5 Yeniboğaziçi DSK 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
13) 20041 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 1 - 2 Çetinkaya TSK 23.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 8. Hafta U16
14) 20029 Baf Ülkü Yurdu 9 - 1 Ortaköy SK 17.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 7. Hafta U16
15) 19808 M. Hacıali Yılmazköy SK 3 - 1 Baf Ülkü Yurdu 16.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
16) 20028 Binatlı YSK 4 - 2 Doğukent SK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 7. Hafta U16
17) 19979 Bostancı Bağcıl SK 2 - 0 Gülgün Süt Düzova GSK 10.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 4. Hafta BTM
18) 19796 Gönyeli SK 4 - 2 Mormenekşe GBSK 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
19) 20010 Doğukent SK 3 - 2 Yalova SK 09.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 6. Hafta U16
20) 19792 Binatlı YSK 2 - 2 Ünimar Maraş GSK 03.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
21) 19975 Ortaköy SK 2 - 0 Bostancı Bağcıl SK 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 3. Hafta BTM
22) 19780 Baf Ülkü Yurdu 1 - 2 Mormenekşe GBSK 26.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
23) 19973 Demirhan SK 0 - 1 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 25.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 2. Hafta BTM
24) 19774 Yalova SK 4 - 3 Lapta TBSK 19.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
25) 19838 Binatlı YSK 3 - 0 Lefke TSK 18.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 4. Hafta U16
26) 19767 Lapta TBSK 1 - 9 Esentepe KKSK 12.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
27) 19866 Alsancak Yeşilova SK 2 - 2 Ozanköy SK 12.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 3. Hafta U16
28) 19682 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 3 Doğan Türk Birliği 11.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 8. Hafta A2
29) 19758 Yalova SK 0 - 6 Ünimar Maraş GSK 05.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
30) 19832 Lefke TSK 0 - 1 Yalova SK 05.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 2. Hafta U16
31) 19661 Miracle Karşıyaka ASK 0 - 2 Yenicami AK 29.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
32) 19830 Yalova SK 2 - 2 Doğukent SK 28.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 1. Hafta U16
33) 19744 Gönyeli SK 4 - 0 Ünimar Maraş GSK 21.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
34) 19614 Lefke TSK 0 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 14.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
35) 19643 Yalova SK 2 - 0 Hamitköy ŞHSK 08.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
36) 19606 Alsancak Yeşilova SK 5 - 4 Cihangir GSK 07.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
37) 19632 Binatlı YSK 0 - 1 Girne Halk Evi 01.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
38) 19627 Baf Ülkü Yurdu 1 - 4 Miracle Değirmenlik SK 24.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
39) 19589 Lefke TSK 0 - 5 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 23.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması