English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
BARAN MARANGOZ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
LEFKOŞA
Doğum Tarihi
:
10/07/2006
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
İRFAN ŞAHİNER
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10668
Klasman
:
C
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20518
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 2
Pera L. Gençler Birliği SK
24.03.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
24. Hafta
A2
2)
20587
Dem s Cons. Mağusa SA
5 - 0
Alsancak Yeşilova SK
24.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Kadınlar Kıbrıs Kupası
Yarı Final 2. Maç
KADIN
3)
20546
Ünimar Maraş GSK
0 - 0
Mormenekşe GBSK
23.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
24. Hafta
A TAKIM
4)
20598
Serhatköy SK
0 - 6
Binatlı YSK
17.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
1. Hafta
U14
5)
20636
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
2 - 0
Hamitköy ŞHSK
17.03.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
1. Hafta
U14
6)
20397
Dörtyol SK
2 - 0
Tuzlaspor
17.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
17. Hafta
BTM
7)
20507
Yenicami AK
0 - 0
Lefke TSK
16.03.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
23. Hafta
A2
8)
20534
Miracle Değirmenlik SK
0 - 0
Mormenekşe GBSK
10.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
22. Hafta
A TAKIM
9)
20390
Zella Estate Yenierenköy
2 - 4
Northernland Dipkarpaz SK
09.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
16. Hafta
BTM
10)
20525
Lapta TBSK
2 - 2
Ozanköy SK
03.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
21. Hafta
A TAKIM
11)
20493
Mağusa Türk Gücü
8 - 0
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
02.03.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
21. Hafta
A2
12)
20436
Geçitkale GSK
3 - 4
Esentepe KKSK
24.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
20. Hafta
A TAKIM
13)
20374
Tuzlaspor
5 - 0
Mehmetçik TÇBSK
24.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
14. Hafta
BTM
14)
20326
Türk Ocağı Limasol
2 - 0
Çetinkaya TSK
17.02.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
19. Hafta
A2
15)
20373
Türk Ocağı Limasol
1 - 5
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
16.02.2024
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Yarı Final 2. Maç
U16
16)
20273
Yalova SK
0 - 3
Göçmenköy İYSK
14.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
2. Tur
A TAKIM
17)
20364
Mehmetçik TÇBSK
0 - 2
German Gold Akova Vuda
11.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
12. Hafta
BTM
18)
20319
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 2
Göçmenköy İYSK
10.02.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
18. Hafta
A2
19)
20120
Alsancak Yeşilova SK
1 - 4
Doğan Türk Birliği
04.02.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
5. Hafta
KADIN
20)
20263
Karaoğlanoğlu SK
1 - 0
Vadili TÇBSK
03.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
11. Hafta
BTM
21)
20249
Northernland Dipkarpaz SK
1 - 0
Dörtyol SK
28.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
10. Hafta
BTM
22)
20202
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Baf Ülkü Yurdu
27.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
16. Hafta
A TAKIM
23)
20160
Miracle Karşıyaka ASK
4 - 0
Esentepe KKSK
20.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
24)
20007
Bostancı Bağcıl SK
2 - 4
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
14.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
9. Hafta
BTM
25)
19955
Tuzlaspor
0 - 1
Dörtyol SK
06.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
8. Hafta
BTM
26)
20061
Miracle Değirmenlik SK
3 - 0
Düzkaya KOSK
30.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
9. Hafta
U16
27)
20070
Vadili TÇBSK
1 - 6
Dörtyol SK
30.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 5.Grup
9. Hafta
U16
28)
19586
Miracle Değirmenlik SK
3 - 0
Ünimar Maraş GSK
29.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
15. Hafta
A TAKIM
29)
19573
Ozanköy SK
0 - 0
Girne Halk Evi
23.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
30)
19567
Binatlı YSK
1 - 1
Lapta TBSK
17.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
13. Hafta
A TAKIM
31)
19986
Atoll Kozanköy SK
1 - 1
Karaoğlanoğlu SK
17.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
5. Hafta
BTM
32)
19811
Miracle Değirmenlik SK
6 - 0
Ozanköy SK
16.12.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
13. Hafta
A2
33)
20054
Mesarya SK
2 - 1
Esentepe KKSK
16.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
7. Hafta
U16
34)
19562
Geçitkale GSK
2 - 3
Hamitköy ŞHSK
09.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
12. Hafta
A TAKIM
35)
19554
Hamitköy ŞHSK
1 - 2
Miracle Değirmenlik SK
03.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
11. Hafta
A TAKIM
36)
19703
Pera L. Gençler Birliği SK
6 - 1
Türk Ocağı Limasol
02.12.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
11. Hafta
A2
37)
19692
Türk Ocağı Limasol
0 - 7
Mağusa Türk Gücü
26.11.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
38)
19694
Mesarya SK
2 - 0
Alsancak Yeşilova SK
25.11.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
39)
19967
Karaoğlanoğlu SK
3 - 0
Bostancı Bağcıl SK
18.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
1. Hafta
BTM
40)
19681
Miracle Karşıyaka ASK
0 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
11.11.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
8. Hafta
A2
41)
19660
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 7
Mağusa Türk Gücü
29.10.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
6. Hafta
A2
42)
19875
Cihangir GSK
1 - 3
Türkmenköy ASK
29.10.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
1. Hafta
U16
43)
19654
Alsancak Yeşilova SK
3 - 1
Miracle Karşıyaka ASK
22.10.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
5. Hafta
A2
44)
19613
Çetinkaya TSK
1 - 3
Türk Ocağı Limasol
14.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
4. Hafta
A2
45)
19637
Baf Ülkü Yurdu
1 - 3
Ünimar Maraş GSK
07.10.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
3. Hafta
A2
46)
19602
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 2
Mesarya SK
01.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
2. Hafta
A2
47)
19631
Miracle Değirmenlik SK
11 - 2
Lapta TBSK
30.09.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
48)
19362
Gönyeli SK
2 - 0
Hamitköy ŞHSK
24.09.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
1. Hafta
A TAKIM
49)
19621
Girne Halk Evi
0 - 4
Dem s Cons. Çanakkale TSK
23.09.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması