ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

HASAN BALDAN  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : ORTAKÖY
Doğum Tarihi : 24/03/2002
Uyruk : KKTC
Baba Adı : RAMAZAN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10649
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21043 Kırıkkale TSK 4 - 1 Akıncılar GSK 19.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 2. Hafta BTM
2) 21027 Taşkent TSK 2 - 1 Bahçeli SK 18.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 2. Hafta BTM
3) 21104 Ozanköy SK 0 - 0 Geçitkale GSK 15.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
4) 21085 Ergazi GSK 4 - 0 Bafra SK 11.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 1. Hafta BTM
5) 20657 Çetinkaya TSK 9 - 0 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 04.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 7. Hafta U14
6) 20660 Hamitköy ŞHSK 0 - 4 Gönyeli SK 04.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 7. Hafta U14
7) 20971 Çetinkaya TSK 2 - 4 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 04.05.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 30. Hafta A2
8) 20955 Dem s Cons. Mağusa SA 2 - 2 Doğan Türk Birliği 28.04.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi Yarı Final 1. Maç KADIN
9) 20870 Doğan Türk Birliği 4 - 0 Mesarya SK 27.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
10) 20889 Ünimar Maraş GSK 3 - 3 Hamitköy ŞHSK 20.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
11) 20807 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 2 Yeniboğaziçi DSK 07.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
12) 20153 1461 İskele Trabzonspor 1 - 10 Doğan Türk Birliği 07.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 11. Hafta KADIN
13) 20818 Baf Ülkü Yurdu 1 - 2 Dem s Cons. Çanakkale TSK 06.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
14) 20816 Dem s Cons. Çanakkale TSK 3 - 5 Ünimar Maraş GSK 31.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
15) 20794 Göçmenköy İYSK 1 - 0 Çetinkaya TSK 30.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 25. Hafta A2
16) 20422 Demirhan SK 0 - 5 Vadili TÇBSK 24.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 18. Hafta BTM
17) 20513 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 1 Alsancak Yeşilova SK 23.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
18) 20394 Kaplıca Karadeniz 61 SK 5 - 2 Pile TSK 17.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 17. Hafta BTM
19) 20706 Miracle Değirmenlik SK 8 - 0 Cihangir GSK 16.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 1. Hafta U14
20) 20572 Esentepe KKSK 2 - 0 Lapta TBSK 16.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
21) 20565 Hamitköy ŞHSK 0 - 1 Binatlı YSK 10.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
22) 20535 Geçitkale GSK 5 - 1 Girne Halk Evi 09.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
23) 20385 Dörtyol SK 2 - 1 Türkmenköy ASK 03.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 15. Hafta BTM
24) 20388 German Gold Akova Vuda 4 - 3 Zella Estate Yenierenköy 03.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 15. Hafta BTM
25) 20491 Göçmenköy İYSK 3 - 0 Lefke TSK 02.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
26) 20376 Pile TSK 0 - 0 German Gold Akova Vuda 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 14. Hafta BTM
27) 20443 Yeniboğaziçi DSK 3 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 24.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
28) 20347 Girne Halk Evi 0 - 2 Hamitköy ŞHSK 18.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
29) 20314 Mormenekşe GBSK 1 - 1 M. Hacıali Yılmazköy SK 17.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
30) 20270 Doğan Türk Birliği 4 - 2 Lefke TSK 14.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
31) 20371 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 4 - 0 Türk Ocağı Limasol 12.02.2024 4. HAKEM Asbuzu U16 Ligi Yarı Final 1. Maç U16
32) 20364 Mehmetçik TÇBSK 0 - 2 German Gold Akova Vuda 11.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 12. Hafta BTM
33) 20303 Hamitköy ŞHSK 2 - 2 Yalova SK 10.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
34) 20352 Demirhan SK 5 - 0 Mevlevi SK 10.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 12. Hafta BTM
35) 20282 Yenicami AK 2 - 0 Mağusa Türk Gücü 07.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 2. Maç U16
36) 20243 Gönyeli SK 3 - 0 Düzkaya KOSK 04.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
37) 20279 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 0 Mesarya SK 02.02.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 1. Maç U16
38) 20200 Geçitkale GSK 2 - 0 Ünimar Maraş GSK 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
39) 20248 Tuzlaspor 0 - 1 German Gold Akova Vuda 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta BTM
40) 20163 Yenicami AK 2 - 0 Gönyeli SK 21.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
41) 19960 Northernland Dipkarpaz SK 7 - 0 İncirli SK 14.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 9. Hafta BTM
42) 19824 Hamitköy ŞHSK 2 - 0 Lapta TBSK 06.01.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
43) 20099 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 1 Doğan Türk Birliği 06.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 1. Hafta KADIN
44) 19951 Northernland Dipkarpaz SK 3 - 1 Zella Estate Yenierenköy 30.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta BTM
45) 19585 Düzkaya KOSK 0 - 0 Baf Ülkü Yurdu 29.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
46) 19944 Zella Estate Yenierenköy 3 - 2 German Gold Akova Vuda 23.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 6. Hafta BTM
47) 19569 Hamitköy ŞHSK 0 - 0 Ünimar Maraş GSK 17.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
48) 19566 Dem s Cons. Çanakkale TSK 2 - 0 Gönyeli SK 16.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
49) 19935 Pile TSK 2 - 1 Dörtyol SK 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 4. Hafta BTM
50) 19933 Northernland Dipkarpaz SK 0 - 0 Tuzlaspor 03.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 3. Hafta BTM
51) 19555 Düzkaya KOSK 0 - 0 Ozanköy SK 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
52) 19928 Tuzlaspor 2 - 2 Zella Estate Yenierenköy 25.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta BTM
53) 19920 Dörtyol SK 0 - 1 Northernland Dipkarpaz SK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 1. Hafta BTM
54) 19921 İncirli SK 0 - 2 Mehmetçik TÇBSK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 1. Hafta BTM
55) 19775 Esentepe KKSK 3 - 1 Gönyeli SK 18.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
56) 19527 Lapta TBSK 0 - 3 Esentepe KKSK 12.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
57) 19526 Baf Ülkü Yurdu 1 - 3 Yalova SK 11.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
58) 19671 Göçmenköy İYSK 7 - 3 Türk Ocağı Limasol 05.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
59) 19522 Binatlı YSK 0 - 1 Hamitköy ŞHSK 04.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
60) 19876 Düzkaya KOSK 2 - 1 Esentepe KKSK 29.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 1. Hafta U16
61) 19666 Cihangir GSK 1 - 3 Pera L. Gençler Birliği SK 28.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
62) 19656 Mesarya SK 0 - 1 Lefke TSK 21.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 5. Hafta A2
63) 19613 Çetinkaya TSK 1 - 3 Türk Ocağı Limasol 14.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
64) 19610 Göçmenköy İYSK 2 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 08.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
65) 19638 Dem s Cons. Çanakkale TSK 2 - 1 Ozanköy SK 07.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması