ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ŞAHİN COŞKUN  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : İSKENDERUN
Doğum Tarihi : 04/04/1997
Uyruk : YYS
Baba Adı : METİN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10644
Klasman : B
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21117 Yenicami AK 2 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 15.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
2) 21009 Akdeniz KSD 2 - 1 T. Ersalıcı Tepebaşı SK 11.05.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 1. Hafta BTM
3) 20979 Gönyeli SK 4 - 2 M. Hacıali Yılmazköy SK 05.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 30. Hafta A TAKIM
4) 20899 Miracle Değirmenlik SK 4 - 0 Geçitkale GSK 28.04.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
5) 20878 Yalova SK 2 - 1 Ozanköy SK 14.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
6) 20820 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Hamitköy ŞHSK 06.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
7) 20851 Vadili TÇBSK 0 - 0 Denizli SK 05.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off Final BTM
8) 20841 Göçmenköy İYSK 2 - 1 Karşıyaka SK 03.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası Yarı Final 1. Maç A TAKIM
9) 20816 Dem s Cons. Çanakkale TSK 3 - 5 Ünimar Maraş GSK 31.03.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
10) 20777 Mağusa Türk Gücü 5 - 0 Türk Ocağı Limasol 30.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
11) 20550 Gönyeli SK 1 - 2 Esentepe KKSK 24.03.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
12) 20481 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 0 Alsancak Yeşilova SK 23.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
13) 20593 Mağusa Türk Gücü 2 - 1 Doğan Türk Birliği 20.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 2. Maç A TAKIM
14) 20543 Mormenekşe GBSK 3 - 3 Geçitkale GSK 17.03.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
15) 20475 Yenicami AK 1 - 3 Lefke TSK 16.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
16) 20412 Karaoğlanoğlu SK 2 - 1 Gülgün Süt Düzova GSK 10.03.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 16. Hafta BTM
17) 20529 Ünimar Maraş GSK 1 - 1 Yalova SK 09.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
18) 20591 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 0 Yenicami AK 06.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
19) 20404 Denizli SK 1 - 2 Bostancı Bağcıl SK 02.03.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 15. Hafta BTM
20) 20521 Binatlı YSK 1 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 02.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
21) 20429 Karşıyaka SK 2 - 3 Alsancak Yeşilova SK 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
22) 20433 Baf Ülkü Yurdu 0 - 2 Lapta TBSK 24.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
23) 20357 Atoll Kozanköy SK 3 - 0 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 18.02.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 13. Hafta BTM
24) 20355 Gülgün Süt Düzova GSK 3 - 0 Bostancı Bağcıl SK 17.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 13. Hafta BTM
25) 20307 Binatlı YSK 3 - 0 Mormenekşe GBSK 11.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
26) 20292 Cihangir GSK 3 - 1 Alsancak Yeşilova SK 10.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
27) 20282 Yenicami AK 2 - 0 Mağusa Türk Gücü 07.02.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 2. Maç U16
28) 20008 Vadili TÇBSK 3 - 0 Demirhan SK 14.01.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 9. Hafta BTM
29) 19736 Cihangir GSK 0 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 07.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
30) 19573 Ozanköy SK 0 - 0 Girne Halk Evi 23.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
31) 19456 Yeniboğaziçi DSK 4 - 3 Türk Ocağı Limasol 16.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
32) 19561 Ünimar Maraş GSK 1 - 1 M. Hacıali Yılmazköy SK 10.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
33) 19983 Denizli SK 2 - 1 Mevlevi SK 09.12.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 4. Hafta BTM
34) 19432 Lefke TSK 3 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 25.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
35) 19920 Dörtyol SK 0 - 1 Northernland Dipkarpaz SK 19.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 1. Hafta BTM
36) 19921 İncirli SK 0 - 2 Mehmetçik TÇBSK 19.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 1. Hafta BTM
37) 19966 Atoll Kozanköy SK 5 - 0 Denizli SK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 1. Hafta BTM
38) 19537 Binatlı YSK 0 - 2 Miracle Değirmenlik SK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
39) 19417 Karşıyaka SK 2 - 2 Pera L. Gençler Birliği SK 11.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
40) 19407 Göçmenköy İYSK 3 - 1 Türk Ocağı Limasol 05.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
41) 19523 M. Hacıali Yılmazköy SK 0 - 0 Ozanköy SK 04.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
42) 19511 Ünimar Maraş GSK 0 - 1 Esentepe KKSK 28.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
43) 19502 Yalova SK 0 - 2 Miracle Değirmenlik SK 21.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
44) 19384 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 1 Mesarya SK 14.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
45) 19642 Lapta TBSK 0 - 5 Geçitkale GSK 08.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
46) 19604 Yenicami AK 8 - 1 Yeniboğaziçi DSK 07.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
47) 19365 Doğan Türk Birliği 2 - 2 Yenicami AK 01.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
48) 19479 Hamitköy ŞHSK 0 - 0 Esentepe KKSK 30.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
49) 19590 Küçük Kaymaklı TSK 5 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 23.09.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
50) 19348 Mağusa Türk Gücü 7 - 1 Çetinkaya TSK 21.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması