ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

SERKAN ÖZDENKCİ  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi : 09/04/1996
Uyruk : TC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10558
Klasman : B
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21153 Aslanköy GSD 9 - 0 Doğukent SK 15.06.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 6. Hafta BTM
2) 21098 Sun Republic Yarköy PGSK 3 - 5 Ergazi GSK 08.06.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 5. Hafta BTM
3) 21047 Akıncılar GSK 0 - 3 Aslanköy GSD 26.05.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 3. Hafta BTM
4) 21088 Sun Republic Yarköy PGSK 4 - 0 Büyükkonuk SKD 18.05.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 2. Hafta BTM
5) 21115 Yenicami AK 1 - 1 Mesarya SK 11.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig Play-Out 1. Hafta A TAKIM
6) 20863 Mesarya SK 2 - 0 Pera L. Gençler Birliği SK 21.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
7) 20890 Geçitkale GSK 2 - 0 Düzkaya KOSK 20.04.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
8) 20859 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 3 - 4 Karşıyaka SK 13.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
9) 20790 Göçmenköy İYSK 3 - 0 Alsancak Yeşilova SK 07.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
10) 20842 Mağusa Türk Gücü 1 - 1 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 04.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası Yarı Final 1. Maç A TAKIM
11) 20812 Mormenekşe GBSK 5 - 1 Baf Ülkü Yurdu 31.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
12) 20422 Demirhan SK 0 - 5 Vadili TÇBSK 24.03.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 18. Hafta BTM
13) 20545 Lapta TBSK 2 - 3 Yalova SK 23.03.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
14) 20594 Miracle Değirmenlik SK 0 - 1 Karşıyaka SK 20.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 2. Maç A TAKIM
15) 20417 Mevlevi SK 0 - 5 Karaoğlanoğlu SK 16.03.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 17. Hafta BTM
16) 20536 M. Hacıali Yılmazköy SK 1 - 0 Hamitköy ŞHSK 16.03.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
17) 20472 Göçmenköy İYSK 4 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 15.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
18) 20524 Dem s Cons. Çanakkale TSK 2 - 2 Hamitköy ŞHSK 04.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
19) 20388 German Gold Akova Vuda 4 - 3 Zella Estate Yenierenköy 03.03.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 15. Hafta BTM
20) 20458 Pera L. Gençler Birliği SK 1 - 2 Cihangir GSK 02.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
21) 20375 Türkmenköy ASK 0 - 1 İncirli SK 24.02.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 14. Hafta BTM
22) 20355 Gülgün Süt Düzova GSK 3 - 0 Bostancı Bağcıl SK 17.02.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 13. Hafta BTM
23) 20313 Gönyeli SK 3 - 0 Geçitkale GSK 17.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
24) 20370 Yenicami AK 1 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 12.02.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi Yarı Final 1. Maç U16
25) 20354 Vadili TÇBSK 0 - 0 Atoll Kozanköy SK 11.02.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 12. Hafta BTM
26) 20197 Yenicami AK 1 - 1 Doğan Türk Birliği 05.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
27) 20212 Mormenekşe GBSK 0 - 1 Dem s Cons. Çanakkale TSK 04.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
28) 20204 Hamitköy ŞHSK 2 - 0 Gönyeli SK 28.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
29) 20246 Mehmetçik TÇBSK 1 - 5 İncirli SK 27.01.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta BTM
30) 20247 Kaplıca Karadeniz 61 SK 6 - 1 Türkmenköy ASK 27.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta BTM
31) 20157 Mormenekşe GBSK 0 - 1 Göçmenköy İYSK 20.01.2024 4. HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
32) 19955 Tuzlaspor 0 - 1 Dörtyol SK 06.01.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 8. Hafta BTM
33) 19952 Mehmetçik TÇBSK 0 - 3 Pile TSK 30.12.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta BTM
34) 19585 Düzkaya KOSK 0 - 0 Baf Ülkü Yurdu 29.12.2023 4. HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
35) 19581 Dem s Cons. Çanakkale TSK 7 - 1 Yalova SK 27.12.2023 4. HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
36) 19991 Demirhan SK 0 - 1 Atoll Kozanköy SK 24.12.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 6. Hafta BTM
37) 19462 Göçmenköy İYSK 3 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
38) 19984 Gülgün Süt Düzova GSK 0 - 7 Vadili TÇBSK 16.12.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 5. Hafta BTM
39) 19571 Miracle Değirmenlik SK 4 - 1 Ozanköy SK 16.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
40) 19937 Tuzlaspor 3 - 2 Türkmenköy ASK 09.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 4. Hafta BTM
41) 19562 Geçitkale GSK 2 - 3 Hamitköy ŞHSK 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
42) 19929 German Gold Akova Vuda 3 - 0 Mehmetçik TÇBSK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 3. Hafta BTM
43) 19442 Cihangir GSK 1 - 1 Karşıyaka SK 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
44) 19433 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 3 - 2 Doğan Türk Birliği 27.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
45) 19924 Northernland Dipkarpaz SK 3 - 0 German Gold Akova Vuda 25.11.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta BTM
46) 19926 Kaplıca Karadeniz 61 SK 1 - 1 İncirli SK 25.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta BTM
47) 19539 Hamitköy ŞHSK 1 - 1 Ozanköy SK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
48) 19923 Zella Estate Yenierenköy 3 - 2 Pile TSK 18.11.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 1. Hafta BTM
49) 19525 Ünimar Maraş GSK 3 - 0 Girne Halk Evi 11.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
50) 19409 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 04.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
51) 19509 Miracle Değirmenlik SK 3 - 0 Girne Halk Evi 28.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
52) 19394 Pera L. Gençler Birliği SK 4 - 1 Yeniboğaziçi DSK 23.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
53) 19505 Lapta TBSK 1 - 0 Baf Ülkü Yurdu 21.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
54) 19381 Cihangir GSK 5 - 1 Yenicami AK 15.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
55) 19495 Miracle Değirmenlik SK 2 - 2 Esentepe KKSK 14.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
56) 19378 Türk Ocağı Limasol 0 - 0 Lefke TSK 08.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
57) 19597 Yeniboğaziçi DSK 0 - 0 Alsancak Yeşilova SK 30.09.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 2. Hafta A2
58) 19353 Yenicami AK 3 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 24.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
59) 19360 Ünimar Maraş GSK 4 - 4 Geçitkale GSK 23.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması