ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
KTFF Ligler » K-Pet Süper Lig » 2019-2020 Gol Krallığı
GOL KRALLIĞI
Sezon

JOHN EBUKA OKOYE
Yenicami AK
39
EBIMOBOWEI PETER
Mağusa Türk Gücü
34
EVANONYA KOSSI ADETU
Baf Ülkü Yurdu
26
EMMANUEL MBAH
Merit Alsancak Yeşilova
20
JOHN OKOLI
Göçmenköy İYSK
20
REMZİ BETMEZOĞLU
Türk Ocağı Limasol
17
KASIM TAĞMAN
Lefke TSK
16
DINOPETER JUDE AIRAODION
Mağusa Türk Gücü
16
ONYEKACHI OKAFOR
Küçük Kaymaklı TSK
16
ISMAEL KONE
Cihangir GSK
16
SERGE ABAKA
Yenicami AK
15
BILL OSMAN BEYZA
Merit Alsancak Yeşilova
15
BILLY MICHAEL
Doğan Türk Birliği
14
BADARA NABY SYLLA
Gönyeli SK
14
MEHMET ALTIN
Yenicami AK
13
UĞUR NACİ GÖK
Mağusa Türk Gücü
12
MUSA ŞANLIER
Cihangir GSK
11
DEBOLA OGUNSEYE
Binatlı YSK
11
MOSES IBUKUN AKINADE
Binatlı YSK
11
ADEOLA LANRE RUNSEWE
Baf Ülkü Yurdu
10
FELIX OBADA
Gönyeli SK
10
MUSTAFA YAŞINSES
Çetinkaya TSK
10
ARİF UYSAL
Mağusa Türk Gücü
9
YASİN DOĞAN
Merit Alsancak Yeşilova
9
YILMAZ ŞİPAL
Lefke TSK
9
BURAK KOÇAR
Merit Alsancak Yeşilova
9
OSITA OBIEKWE
Küçük Kaymaklı TSK
9
JONATHAN WESTON
Doğan Türk Birliği
9
OHA JESUTEKEVWE
Türk Ocağı Limasol
8
HASAN AKKUYU
Hamitköy ŞHSK
8
KENNETH NGWOKE
Göçmenköy İYSK
8
YASİN KURT
Mağusa Türk Gücü
8
AKSEL KAPTANOĞLU
Girne Halk Evi
8
HASAN CELİL EVREN
Yenicami AK
8
ŞENOL ŞÖFÖR
Mağusa Türk Gücü
7
DONATUS JOSEPH EDAFE
Cihangir GSK
7
NYANGUILA KALONJI
Yenicami AK
7
DRISSA KEITA
Düzkaya KOSK
6
ESOSA IROGUE
Lefke TSK
6
YANKI AKTÜL
Baf Ülkü Yurdu
6
YAĞIŞ GENÇAY
Gönyeli SK
6
QUINCY OSEI
Merit Alsancak Yeşilova
6
KENAN OSHAN
Doğan Türk Birliği
6
ERAY OSMAN HALİL
Gönyeli SK
6
ÖZGÜR ONGUN
Yonpaş Dumlupınar TSK
6
ESİN SONAY
Girne Halk Evi
6
ÜNAL KAYA
Mağusa Türk Gücü
5
MEHMET GÖKTAŞ
Yenicami AK
5
MEHMET NEŞE
Binatlı YSK
5
SELİM SAYGI
Doğan Türk Birliği
5
SABRİ SELDEN
Gönyeli SK
5
NURETTİN GECEKUŞU
Cihangir GSK
5
JAMES AKPAMA OBONGHA
Çetinkaya TSK
5
MUSTAFA SALK
Merit Alsancak Yeşilova
5
BERKEM KORBAY
Binatlı YSK
5
HASCAN KIRMAZ
Yenicami AK
5
OCRAN IDAN
Türk Ocağı Limasol
5
RASAQ AKANNI ADEGBITE
Doğan Türk Birliği
5
LEVAN INGOROKVA
Türk Ocağı Limasol
4
ERIC AGYEI
Cihangir GSK
4
BEHNAM HABIBI
Binatlı YSK
4
PRINCE BOATENG
Gençlik Gücü TSK
4
RİFAT HACIARİFOĞLU
Küçük Kaymaklı TSK
4
HAKAN KARACAOĞLU
Çetinkaya TSK
4
YUNUS KALAYCI
Düzkaya KOSK
4
AHMET HATAY
Göçmenköy İYSK
4
RAİF SELDEN
Gönyeli SK
4
ALİ AVCISOYU
Türk Ocağı Limasol
4
BAHADIR GÖÇBEN
Küçük Kaymaklı TSK
4
CEVDET GÜRSEL ALICI
Baf Ülkü Yurdu
4
TALAT DAĞER
Düzkaya KOSK
4
BEKİR YILDIZ
Düzkaya KOSK
4
ADENIYI ALLEN ASSOGBA
Çetinkaya TSK
3
ALİ ÖZTÜRK
Cihangir GSK
3
TANSEL EKİNGEN
Yenicami AK
3
FIRAT ERSALAN
Yenicami AK
3
TOYKAN HACET
Çetinkaya TSK
3
MUAMMER TİP
Binatlı YSK
3
MEMDUH SARIOĞLU
Merit Alsancak Yeşilova
3
AHMET CAN TEMEL
Düzkaya KOSK
3
MUSTAFA SÜZGEN
Binatlı YSK
3
SERKAN KARAOĞLAN
Binatlı YSK
3
MUHAMMET NAZİK
Küçük Kaymaklı TSK
3
ADİL YALÇIN UÇAR
Mağusa Türk Gücü
3
BARKIN ÖZAŞIK
Küçük Kaymaklı TSK
3
CANDY AGBANE
Lefke TSK
3
HASAN ULUKÖK
Yenicami AK
3
FIDELIS IRIA
Merit Alsancak Yeşilova
3
IKECHUKWU OKORIE
Lefke TSK
3
BROULAYE CAMARA
Hamitköy ŞHSK
3
ABOUBACAR KONE
Hamitköy ŞHSK
2
AMINU MOHAMMED IBRAHIM
Yenicami AK
2
CEYLAN TANERİ
Çetinkaya TSK
2
KAHRAMAN DÖNMEZ
Gönyeli SK
2
JUSTİCE AMENYAGLO
Bostancı Bağcıl SK
2
ERAY VUDALI
Hamitköy ŞHSK
2
TANER BİNGÖLLÜ
Küçük Kaymaklı TSK
2
SEMİH ÜNALDI
Lefke TSK
2
KADİR ÇETİNKAYA
Göçmenköy İYSK
2
VAKKAS KAYNARCA
Merit Alsancak Yeşilova
2
HALİL UÇAR
Mağusa Türk Gücü
2
MUSTAFA ÇELİK
Hamitköy ŞHSK
2
TANER ATEŞ
Hamitköy ŞHSK
2
MEHMET GÜRLÜ
Mağusa Türk Gücü
2
İLKER İNCELER
Türk Ocağı Limasol
2
DOĞUKAN ALTUNTAŞ
Türk Ocağı Limasol
2
ÜMİTCAN BABAHAN
Gençlik Gücü TSK
2
SERCAN DEMİRMAN
Doğan Türk Birliği
2
YUSUF ÖZBAHAR
Küçük Kaymaklı TSK
2
ÖMER ENGİN GÜL
Göçmenköy İYSK
2
AHMET SÖNMEZ
Doğan Türk Birliği
2
AZİZ ÖZSAKALLI
Bostancı Bağcıl SK
2
SERHAN ÖNET
Doğan Türk Birliği
2
HÜSEYİN SADIKLAR
Yenicami AK
2
İLYAS NİYAZİ
Merit Alsancak Yeşilova
2
ALİ ÖZBAHAR
Türk Ocağı Limasol
1
İRFAN ÖZBAY
Merit Alsancak Yeşilova
1
ALİ AKBULUT
Doğan Türk Birliği
1
EMİN ATABEK
Merit Alsancak Yeşilova
1
TUFAN GENÇAY
Gönyeli SK
1
MEHMET BARKINAY
Gönyeli SK
1
AHMET KARAL
Düzkaya KOSK
1
ABDULLAH UMUT
Binatlı YSK
1
DENİZ KURTAY
Türk Ocağı Limasol
1
ŞAHİN ŞEKER
Esentepe KKSK
1
HASAN YANAROĞLU
Düzkaya KOSK
1
EROL AKSUNLAR
Göçmenköy İYSK
1
TURGUT KAÇAR
Yonpaş Dumlupınar TSK
1
ERKAN NEVAL ESENGÜL
L. Gençler Birliği SK
1
ALİ SAVAŞAN
Doğan Türk Birliği
1
ERHAN ŞAHİN KENDİRCİ
Düzkaya KOSK
1
BERKEM NURDAL
Küçük Kaymaklı TSK
1
FİKRET YAĞCIOĞLU
Göçmenköy İYSK
1
MEHMET EROL
Mağusa Türk Gücü
1
TAYFUN DOĞAN
Gençlik Gücü TSK
1
SÜLEYMAN AKSAÇ
Gönyeli SK
1
KEMAL VARAN
Binatlı YSK
1
KEMAL UÇANER
Göçmenköy İYSK
1
BAYRAM ÖZGÜM
Binatlı YSK
1
AYDIN AYGIN
Doğan Türk Birliği
1
RAİF DENKTAŞ PEHLİVAN
Gençlik Gücü TSK
1
SALİH SAY
Girne Halk Evi
1
ERDOĞ BARKINAY
Gençlik Gücü TSK
1
CENKAY YARIŞAN
Binatlı YSK
1
ARİF ÖZTÜRK
Gençlik Gücü TSK
1
DOĞUKAN DEMİRMAN
Çetinkaya TSK
1
İBRAHİM HALİL KARADAL
Türk Ocağı Limasol
1
ZİHNİ TEMELCİ
Cihangir GSK
1
ARDAHAN ORBAY
Dikmen Gücü SK
1
BİLAL CEYLAN
Türk Ocağı Limasol
1
HÜSEYİN HÜRBEN
Cihangir GSK
1
SALİH ZENCİRKIRAN
Düzkaya KOSK
1
ERDOĞAN MURAT
L. Gençler Birliği SK
1
HÜRCAN ŞENKARDEŞLER
Baf Ülkü Yurdu
1
ARMSTRONG CHIGOUE CHIDI
Lefke TSK
1
MEHMET TEKİN
Merit Alsancak Yeşilova
1
MERT AKBATU
Lefke TSK
1
HÜSEYİN TÜRCAN
Düzkaya KOSK
1
HERVE AMANI
Mağusa Türk Gücü
1
NEVZAT DURAN
Mağusa Türk Gücü
1
ERİN ULUÇLAR
Gençlik Gücü TSK
1
LAWRENCE OGBE
Gençlik Gücü TSK
1
AGİT ALTAN
Hamitköy ŞHSK
1
KAHO YANNICK STEPHANE
Düzkaya KOSK
1
EMRE NAZİK
Küçük Kaymaklı TSK
1
HALİL İBRAHİM SİVRİ
Cihangir GSK
1
MUSTAFA HACI
Gönyeli SK
1
LAWAL MURTADAH OLADIPUPO
Göçmenköy İYSK
1
MUSTAFA VARDİ
Merit Alsancak Yeşilova
1
ARDA EREN METİN
Doğan Türk Birliği
1
ELİ AMİR ÖZKAN
Düzkaya KOSK
1
MICHAEL MAHMUT ÇAYIRCI
Hamitköy ŞHSK
1
SERTAN KIRMAN
Küçük Kaymaklı TSK
1
AUGUSTIN GILLES BINYA
Düzkaya KOSK
1
ATANDA OGUNGBE
Baf Ülkü Yurdu
1
Site İçi Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması

Statüler
Statüler için Tıklayınız