English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
HALİT ŞAKALAK
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
ADIYAMAN
Doğum Tarihi
:
01/07/2008
Statü
:
TC
Baba Adı
:
AHMET
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
116662
Kulüp
:
Alsancak Yeşilova SK
Kayıt Tarihi
:
25/01/2022
Lisans Veriliş Tarihi
:
18/09/2023
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Maçlar
Attığı Goller
Kartlar
Oyuncu Hareketleri
Genel
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Saat
Lig
Hafta
Grup
1)
20513
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 1
Alsancak Yeşilova SK
23.03.2024
11:30
AKSA A2 Süper Lig
24. Hafta
A2
2)
20510
Alsancak Yeşilova SK
0 - 0
Türk Ocağı Limasol
17.03.2024
11:30
AKSA A2 Süper Lig
23. Hafta
A2
3)
20497
Lefke TSK
1 - 0
Alsancak Yeşilova SK
09.03.2024
11:30
AKSA A2 Süper Lig
22. Hafta
A2
4)
20492
Alsancak Yeşilova SK
0 - 0
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
02.03.2024
11:30
AKSA A2 Süper Lig
21. Hafta
A2
5)
20445
Karşıyaka SK
2 - 2
Alsancak Yeşilova SK
25.02.2024
11:30
AKSA A2 Süper Lig
20. Hafta
A2
6)
20330
Alsancak Yeşilova SK
0 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
18.02.2024
11:30
AKSA A2 Süper Lig
19. Hafta
A2
7)
20223
Alsancak Yeşilova SK
0 - 0
Yeniboğaziçi DSK
03.02.2024
11:30
AKSA A2 Süper Lig
17. Hafta
A2
8)
20218
Doğan Türk Birliği
2 - 1
Alsancak Yeşilova SK
28.01.2024
11:30
AKSA A2 Süper Lig
16. Hafta
A2
9)
20178
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
6 - 0
Alsancak Yeşilova SK
27.01.2024
14:00
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
10)
20088
Alsancak Yeşilova SK
1 - 0
Doğan Türk Birliği
07.01.2024
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
10. Hafta
U16
11)
19733
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 1
Alsancak Yeşilova SK
06.01.2024
14:00
AKSA A2 Süper Lig
15. Hafta
A2
12)
20053
Türk Ocağı Limasol
1 - 3
Alsancak Yeşilova SK
30.12.2023
11:30
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
9. Hafta
U16
13)
20049
Ozanköy SK
0 - 4
Alsancak Yeşilova SK
24.12.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
8. Hafta
U16
14)
19724
Alsancak Yeşilova SK
0 - 3
Mağusa Türk Gücü
23.12.2023
11:30
AKSA A2 Süper Lig
14. Hafta
A2
15)
19717
Yenicami AK
1 - 0
Alsancak Yeşilova SK
16.12.2023
11:30
AKSA A2 Süper Lig
13. Hafta
A2
16)
20017
Girne Halk Evi
2 - 9
Alsancak Yeşilova SK
10.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
6. Hafta
U16
17)
19710
Çetinkaya TSK
0 - 3
Alsancak Yeşilova SK
09.12.2023
11:30
AKSA A2 Süper Lig
12. Hafta
A2
18)
19702
Alsancak Yeşilova SK
0 - 1
Göçmenköy İYSK
03.12.2023
11:30
AKSA A2 Süper Lig
11. Hafta
A2
19)
19873
Doğan Türk Birliği
3 - 0
Alsancak Yeşilova SK
02.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
5. Hafta
U16
20)
19694
Mesarya SK
2 - 0
Alsancak Yeşilova SK
25.11.2023
11:30
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
21)
19870
Alsancak Yeşilova SK
1 - 1
Türk Ocağı Limasol
18.11.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
4. Hafta
U16
22)
19866
Alsancak Yeşilova SK
2 - 2
Ozanköy SK
12.11.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
3. Hafta
U16
23)
19678
Türk Ocağı Limasol
0 - 0
Alsancak Yeşilova SK
12.11.2023
11:30
AKSA A2 Süper Lig
8. Hafta
A2
24)
19862
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
0 - 17
Alsancak Yeşilova SK
05.11.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
2. Hafta
U16
25)
19670
Alsancak Yeşilova SK
4 - 1
Lefke TSK
04.11.2023
11:30
AKSA A2 Süper Lig
7. Hafta
A2
26)
19662
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 2
Alsancak Yeşilova SK
29.10.2023
11:30
AKSA A2 Süper Lig
6. Hafta
A2
27)
19860
Alsancak Yeşilova SK
7 - 0
Girne Halk Evi
28.10.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
1. Hafta
U16
28)
19654
Alsancak Yeşilova SK
3 - 1
Karşıyaka SK
22.10.2023
12:30
AKSA A2 Süper Lig
5. Hafta
A2
29)
19612
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 3
Alsancak Yeşilova SK
15.10.2023
15:00
AKSA A2 Süper Lig
4. Hafta
A2
30)
19606
Alsancak Yeşilova SK
5 - 4
Cihangir GSK
07.10.2023
12:30
AKSA A2 Süper Lig
3. Hafta
A2
31)
19597
Yeniboğaziçi DSK
0 - 0
Alsancak Yeşilova SK
30.09.2023
14:00
AKSA A2 Süper Lig
2. Hafta
A2
32)
19593
Alsancak Yeşilova SK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
24.09.2023
14:00
AKSA A2 Süper Lig
1. Hafta
A2
Dakika
Gol Tipi
Karşılaşma
Tarih
Lig
Grup
1)
47.dk
F - AYAK
Doğan Türk Birliği - Alsancak Yeşilova SK
28.01.2024
AKSA A2 Süper Lig
A2
2)
59.dk
F - AYAK
Türk Ocağı Limasol - Alsancak Yeşilova SK
30.12.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
3)
74.dk
F - AYAK
Ozanköy SK - Alsancak Yeşilova SK
24.12.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
4)
7.dk
F - AYAK
Girne Halk Evi - Alsancak Yeşilova SK
10.12.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
5)
14.dk
F - AYAK
Girne Halk Evi - Alsancak Yeşilova SK
10.12.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
6)
16.dk
F - AYAK
Girne Halk Evi - Alsancak Yeşilova SK
10.12.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
7)
30.dk
F - AYAK
Girne Halk Evi - Alsancak Yeşilova SK
10.12.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
8)
72.dk
F - AYAK
Çetinkaya TSK - Alsancak Yeşilova SK
09.12.2023
AKSA A2 Süper Lig
A2
9)
28.dk
F - AYAK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK - Alsancak Yeşilova SK
05.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
10)
45.dk
F - AYAK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK - Alsancak Yeşilova SK
05.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
11)
50.dk
F - AYAK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK - Alsancak Yeşilova SK
05.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
12)
67.dk
F - AYAK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK - Alsancak Yeşilova SK
05.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
13)
69.dk
F - AYAK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK - Alsancak Yeşilova SK
05.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
14)
71.dk
P - PENALTI
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK - Alsancak Yeşilova SK
05.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
15)
72.dk
F - AYAK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK - Alsancak Yeşilova SK
05.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
16)
77.dk
F - AYAK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK - Alsancak Yeşilova SK
05.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
17)
65.dk
F - AYAK
Alsancak Yeşilova SK - Lefke TSK
04.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
A2
18)
52.dk
F - AYAK
Alsancak Yeşilova SK - Girne Halk Evi
28.10.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
19)
45.dk
F - AYAK
Alsancak Yeşilova SK - Karşıyaka SK
22.10.2023
AKSA A2 Süper Lig
A2
20)
45.dk
F - AYAK
China Bazaar Gençlik Gücü TSK - Alsancak Yeşilova SK
15.10.2023
AKSA A2 Süper Lig
A2
21)
20.dk
F - AYAK
Alsancak Yeşilova SK - Cihangir GSK
07.10.2023
AKSA A2 Süper Lig
A2
Oynadığı Takım
Kart
Dakika
Karşılaşma
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
Alsancak Yeşilova SK
80
Alsancak Yeşilova SK - Doğan Türk Birliği
07.01.2024
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
10. Hafta
U16
2)
Alsancak Yeşilova SK
21
Türk Ocağı Limasol - Alsancak Yeşilova SK
30.12.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
9. Hafta
U16
3)
Alsancak Yeşilova SK
63
Doğan Türk Birliği - Alsancak Yeşilova SK
02.12.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
5. Hafta
U16
4)
Alsancak Yeşilova SK
75
Mesarya SK - Alsancak Yeşilova SK
25.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
5)
Alsancak Yeşilova SK
35
Alsancak Yeşilova SK - Ozanköy SK
12.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
3. Hafta
U16
6)
Alsancak Yeşilova SK
81
Türk Ocağı Limasol - Alsancak Yeşilova SK
12.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
8. Hafta
A2
7)
Alsancak Yeşilova SK
80
Alsancak Yeşilova SK - Lefke TSK
04.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
7. Hafta
A2
8)
Alsancak Yeşilova SK
60
Alsancak Yeşilova SK - Cihangir GSK
07.10.2023
AKSA A2 Süper Lig
3. Hafta
A2
9)
Alsancak Yeşilova SK
45
Yeniboğaziçi DSK - Alsancak Yeşilova SK
30.09.2023
AKSA A2 Süper Lig
2. Hafta
A2
Sezon
Transfer Tarihi
Kulübü
Lig Türü
Transfer Türü
Söz. Başlangıç Tarihi
Söz. Bitiş Tarihi
1)
2023-2024
18.09.2023
Alsancak Yeşilova SK
LİG
V - Vize
2)
2022-2023
22.09.2022
Alsancak Yeşilova SK
LİG
V - Vize
3)
2021-2022
25.01.2022
Alsancak Yeşilova SK
LİG
YNL - Yeni Lisans
Lig Kategori
Grup
Toplam Maç
Toplam Gol
AKSA Süper Lig
A TAKIM
1
0
AKSA A2 Süper Lig
A2
46
6
Turkcell U15 Ligi 4.Grup
U15
8
2
Asbuzu U16 Ligi
U16
6
1
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
U16
19
21
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması