ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
KTFF Ligler » 2021-2022 Gol Krallığı
GOL KRALLIĞI
Sezon

BARAN DERİN
Mağusa Türk Gücü
45
ARDA EREN METİN
Çetinkaya TSK
36
TUĞRA YEŞER
Yonpaş Dumlupınar TSK
30
ARDA GECE
Mağusa Türk Gücü
25
MEHMET DOHAN
Yonpaş Dumlupınar TSK
23
ABDULLAH ÇOMUNOĞLU
Merit Alsancak Yeşilova SK
17
ÜMİT YILMAZ
Türk Ocağı Limasol
17
BERK GÜÇLÜCAN
Yonpaş Dumlupınar TSK
16
BARIŞ DOLU
Mağusa Türk Gücü
16
GÜLER ÜNERALP
Doğan Türk Birliği
15
ARSEVEN DAĞER
Doğan Türk Birliği
15
ANIL UÇMAZ
Gönyeli SK
15
AHMET ÇAKIR
Baf Ülkü Yurdu
14
SALİH GİRİTLİ
Binatlı YSK
14
MUHAMMET MUSTAFA ÇİL
Yenicami AK
13
BERKANT DEMİR
Gönyeli SK
12
OĞULCAN BALCI
Gönyeli SK
12
MUHAMMET EMİN IŞIK
Mağusa Türk Gücü
12
SÜLEYMAN ORMANCI
Mağusa Türk Gücü
12
ATAY YILDIZ
Mağusa Türk Gücü
12
SARPER KARMANER
Göçmenköy İYSK
11
ZAFER EMRE TAŞKIN
Girne Halk Evi
10
İLYAS BUCAK
Türk Ocağı Limasol
10
MERT OLGUN SEZER
Mağusa Türk Gücü
9
MEHMET YAPICIEL
Yeniceköy ZSK
9
ALTAN ÇOCUK
Hamitköy ŞHSK
9
ÖKKEŞ CAN ACET
Mağusa Türk Gücü
9
MARIOS SADIK KAŞIKCI
Baf Ülkü Yurdu
8
ARDA BAYRAM
Yonpaş Dumlupınar TSK
8
MEHMETALİ İLKBAHAR
Yenicami AK
8
BEKİR TOPUZ
Cihangir GSK
8
MERT AKBATU
Denizli SK
8
ALPEREN GÜLMEZ
Yonpaş Dumlupınar TSK
8
AHMET ARLI
Göçmenköy İYSK
8
SALİH CAN GÜL
Doğan Türk Birliği
8
KARAN AHMET SÖNMEZ
Yenicami AK
8
MUSTAFA YILDIRIM
Girne Halk Evi
8
OZAN AÇAR
Merit Alsancak Yeşilova SK
7
MAHMUT FANSA
Türk Ocağı Limasol
7
MUZAFFER KHAN
Mağusa Türk Gücü
7
BARIŞ KAYA
Yenicami AK
7
ALP GAZİ EMİRKANI
Küçük Kaymaklı TSK
7
İSMAİL KARMANER
Göçmenköy İYSK
7
HASAN KARAHÜSEYİN
Hamitköy ŞHSK
7
ASRIN ALİCAN SÖNMEZ
Yenicami AK
7
ERAY GENÇ
Kaplıca Karadeniz 61 SK
7
AHMET GÜLİÇLİ
Doğan Türk Birliği
6
EFE KANDE
Doğan Türk Birliği
6
GAZİ ÇIRA
Mağusa Türk Gücü
6
EREN AKSAL
Türk Ocağı Limasol
6
HÜSEYİN TOMAK
Binatlı YSK
6
ALPAY YILDIRIMER
Küçük Kaymaklı TSK
6
GÖKHAN KAYNARCA
Merit Alsancak Yeşilova SK
6
İSMAİL KAFFAOĞLU
Yonpaş Dumlupınar TSK
6
ASRIN ÇERİBAŞI
Küçük Kaymaklı TSK
6
EDİZ GÜLİÇLİ
Doğan Türk Birliği
6
KUTLUHAN GÜÇKAN
Doğan Türk Birliği
6
SERHAT HACI COŞKUN
Lefke TSK
6
ZEYNAL SÜRGÜLÜ
Hamitköy ŞHSK
6
ÜNER SALİH BERKALP
Baf Ülkü Yurdu
5
ERSİN ŞAKALAK
Merit Alsancak Yeşilova SK
5
AHMET ODUNCUOĞLU
Küçük Kaymaklı TSK
5
SÜLEYMAN KÜRKLÜ
Merit Alsancak Yeşilova SK
5
EMRE CAN OLUR
Tatlısu HOBSK
5
MUSTAFA ÖZERENLER
Gönyeli SK
5
MUSTAFA ÇAĞLAR
Baf Ülkü Yurdu
5
BERKAY ÜSTÜNÇEKİCER
Gönyeli SK
5
MEHMET GÜLEN
Çetinkaya TSK
4
İHSAN ÖZTÜRK
Türk Ocağı Limasol
4
SEYHAN KARADAĞ
Mesarya SK
4
SÜLEYMAN KUŞİ
Gaziköy SK
4
ASAF ONBAŞI
Gaziköy SK
4
FEVZİCAN ŞAHİN
Yonpaş Dumlupınar TSK
4
BERKE BAFLI
Baf Ülkü Yurdu
4
MUSTAFA SELEKER
Cihangir GSK
4
ARDA YATMAN
Yonpaş Dumlupınar TSK
4
DENNİS FAİK KORGAN
Tüfekçi Ortaköy SK
4
SAMİ DEMİRBİLEK
Baf Ülkü Yurdu
4
MEHMET ADİL AĞDEMİR
Mağusa Türk Gücü
4
HASAN BUCAK
Denizli SK
4
AYGÜN TOSUN
Binatlı YSK
4
MEHMET AKİF
Gönyeli SK
4
EMİRHAN ÇİL
Yenicami AK
4
SAMET ŞİMŞEK
Girne Halk Evi
4
MEHMET KAYA
Yenicami AK
4
ADİL KORAY İPEK
Türk Ocağı Limasol
4
AHMET HAFIZ
Küçük Kaymaklı TSK
4
MÜSLÜM ATAY
Cihangir GSK
4
BERKAY EMİRKAN
Cihangir GSK
3
AKIN SAYAR
Girne Halk Evi
3
ALİ KERİM YEŞİM
Baf Ülkü Yurdu
3
EKREM SÜMERAKA
Yenicami AK
3
OSMAN MAVİDENİZ
Doğan Türk Birliği
3
AHMET ESER AKSOY
Gönyeli SK
3
CEMAL PAYTONCULAR
Binatlı YSK
3
HÜSEYİN TURAN YEŞİL
Görneç KSK
3
YÜKSEL ERSİN
Merit Alsancak Yeşilova SK
3
HAMİT İNANDIM
Doğan Türk Birliği
3
ANILJAN JORAYEV
Mağusa Türk Gücü
3
BURAK GÖKKAYA
Cihangir GSK
3
MUHAMMET ALİ KAYNARCA
Merit Alsancak Yeşilova SK
3
HASAN KARŞILI
Gönyeli SK
3
SÜLEYMAN KAYLAK
Göçmenköy İYSK
3
ERAN ÇELİK
Göçmenköy İYSK
3
ERGENE SERHAT POLAT
Doğan Türk Birliği
3
ARDA EREK
Küçük Kaymaklı TSK
3
NEHİR CANTAŞ
Mağusa Türk Gücü
3
ÇAĞIN ÇİFTÇİOĞLU
Cihangir GSK
3
METEHAN ORDU
Dipkarpaz TSK
3
BATUHAN TEMEL
Gönyeli SK
3
HÜSEYİN KARAKUŞ
Mağusa Türk Gücü
2
ALİ YUSUF YAVUZ
Girne Halk Evi
2
ALİCAN HADDUR
Merit Alsancak Yeşilova SK
2
CEMAL ÇİFTÇİOĞLU
Cihangir GSK
2
HASAN ALSAKAL
Binatlı YSK
2
YUSUF YILDIZ
Baf Ülkü Yurdu
2
HÜSEYİN YEMCİOĞLU
Baf Ülkü Yurdu
2
MEHMET YARDIMCI
Mağusa Türk Gücü
2
NEVZAT ÇAYAN
Binatlı YSK
2
NAZIM ÇANGAR
Binatlı YSK
2
MAHMUT KARABEY
Merit Alsancak Yeşilova SK
2
ÜMİT AÇIKGÖZ
Yonpaş Dumlupınar TSK
2
İBRAHİM BAFLI
Binatlı YSK
2
AHMET ZEYNEL YAYICI
Türk Ocağı Limasol
2
MURAT ŞARMAN
Cihangir GSK
2
RİFAT SONATLI
Mağusa Türk Gücü
2
ORHAN ALMAS
Mağusa Türk Gücü
2
MENDUH DAĞ
Mağusa Türk Gücü
2
ÇAĞDAŞ ÇARIK
Küçük Kaymaklı TSK
2
DOĞUKAN MERT KURT
Yenicami AK
2
MUHİTTİN ÖZTÜRK
Göçmenköy İYSK
2
CHRISLIN DIAMONEKE
Karşıyaka ASK
2
MUSTAFA HACI
Gönyeli SK
2
BURAY SEVİL
Tüfekçi Ortaköy SK
2
BEDİRHAN YILDIZ
Türk Ocağı Limasol
2
AKTAN BİRKAYA
Mesarya SK
2
AHMET YILDIRIM
Merit Alsancak Yeşilova SK
2
HÜSEYİN ARİFOĞLU
Yenicami AK
2
BUĞRA GÜRSES
Lefke TSK
2
GÖKMEN ASLAN
Mesarya SK
2
HASAN HÜSEYİN ÖLMEZ
Mesarya SK
2
TAHSİN YILMAZ
Lefke TSK
2
UMUT ARIK
Doğan Türk Birliği
2
SALİH SAKALLI
Hamitköy ŞHSK
2
AHMED SUAT DORAN
Hamitköy ŞHSK
2
İBRAHİM HATAY
Gönyeli SK
2
RIDVAN OKUR
Gönyeli SK
2
SERTAN KIRMAN
Küçük Kaymaklı TSK
2
HAMZA TOKLU
Mesarya SK
2
MAHMUT ABAY
Mesarya SK
2
YUSUF DENİZ
Doğan Türk Birliği
2
İSMET ENES ŞAFAK
Göçmenköy İYSK
2
AHMET AVCI
Yenicami AK
1
ARDA MAYDON
Mağusa Türk Gücü
1
SALİH ÜNVEREN
Yenicami AK
1
TOPRAK BOLCAN
Küçük Kaymaklı TSK
1
RİFAT ÖZTEZER
Lefke TSK
1
ALTAN ÖKSÜZ
Lefke TSK
1
SELİM ALTINDAĞ
Göçmenköy İYSK
1
ABDULLAH BASAN
Göçmenköy İYSK
1
ŞÜKRÜ ŞEKERCİ
Hamitköy ŞHSK
1
İSA ASENOV
Türk Ocağı Limasol
1
FURKAN TAŞKIRAN
Küçük Kaymaklı TSK
1
EMRE ATEŞ
Hamitköy ŞHSK
1
MEHMET CAN ANKAY
Girne Halk Evi
1
MEHMET KARATAŞ
Göçmenköy İYSK
1
MEHMET YİĞİT YILDIRIM
Girne Halk Evi
1
OSMAN TAŞKIN
Küçük Kaymaklı TSK
1
DOĞAN SELAHATTİN YEŞİLOĞLU
Yonpaş Dumlupınar TSK
1
GIFT MBAKI MBUYAMBA
Doğan Türk Birliği
1
KUTLU ÖNAL
Girne Halk Evi
1
EFE ÖZADALI
Lefke TSK
1
HALİT HELVACI
Girne Halk Evi
1
UMUT ALİ BAŞAR
Girne Halk Evi
1
ONUR GÜLER
Hamitköy ŞHSK
1
DERAN ÇÖLLO
Küçük Kaymaklı TSK
1
OZAN YETGİN
Cihangir GSK
1
SERKAN TOMUK
Mesarya SK
1
TEOMAN ZAHTEROĞULLARI
Yonpaş Dumlupınar TSK
1
MEHMET EMİN HEKİMOĞLU
Gönyeli SK
1
CENKAY VUDALI
Yonpaş Dumlupınar TSK
1
HİLMİ ARITAN
Binatlı YSK
1
ARDA ATEŞ
Merit Alsancak Yeşilova SK
1
YUSUF TUNCELİ
Mesarya SK
1
MEHMET NUR KAYLAK
Göçmenköy İYSK
1
ALIREZA MORADGHOLIEI
Mağusa Türk Gücü
1
MERT NUREL
Merit Alsancak Yeşilova SK
1
KEMAL POYRAZOĞLU
Lefke TSK
1
ARCAN ERÇELİK
Küçük Kaymaklı TSK
1
EFE DERVİŞ YÖNEY
Gönyeli SK
1
İSMAİL ŞABAN
Yenicami AK
1
TÜRKAY RİFAT TOKMAK
Yenicami AK
1
MUSTAFA AKAR
Türk Ocağı Limasol
1
ARDA KARACAN
Göçmenköy İYSK
1
SÜLEYMAN SARI
Lefke TSK
1
SEYDİ VAKKAS SÜMER
Lefke TSK
1
HASAN YUMUŞAK
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1
ONUR KINAY
Yenicami AK
1
ŞÜKRÜ YİĞİT BAL
Türk Ocağı Limasol
1
TUĞBERK KESKİN
Küçük Kaymaklı TSK
1
MEHMET ÖMERAĞA
Göçmenköy İYSK
1
ALİ KAHRAMAN
Cihangir GSK
1
MEHMET ALİ DEMİR
Girne Halk Evi
1
YUSUF KURT
Lefke TSK
1
OSMAN OĞUZ YARDIMSEVER
Yonpaş Dumlupınar TSK
1
EMRE GÜMÜŞ
Lefke TSK
1
BERKE KARABULUT
Binatlı YSK
1
DOĞUKAN GÖREN
Yonpaş Dumlupınar TSK
1
İSMAİL HAKKI KORKMAZ
Vadili TÇBSK
1
ŞEVKET US
Lefke TSK
1
TUNCAY KURT
Lefke TSK
1
TURGUT BERKE KUT
Türk Ocağı Limasol
1
BATUHAN ŞANVERDİ
Türk Ocağı Limasol
1
NECATİ BAYRAKÇI
Yonpaş Dumlupınar TSK
1
MERT ERK
Göçmenköy İYSK
1
MUHAMMET MUSTAFA YILMAZ
Doğan Türk Birliği
1
ARDA AŞİNA
Küçük Kaymaklı TSK
1
AHMET YAMAN
Mesarya SK
1
HASAN KORDAL
Aslanköy GSD
1
ALİ CAN GÜL
Çanakkale TSK
1
CEMAL KUMANCI
Türk Ocağı Limasol
1
HÜSEYİN ŞİRKAN PEKER
Merit Alsancak Yeşilova SK
1
MEHMET BAHATTİN ZAİM
Binatlı YSK
1
MEHMET ÇAKIL
Lefke TSK
1
AYTAN İMAMZADE ÖZSUSUZLU
Baf Ülkü Yurdu
1
CANER İYİCİ
Cihangir GSK
1
EMRE ZENGİN
Yonpaş Dumlupınar TSK
1
SAADETTİN ÖZİNANÇLI
Yenicami AK
1
OKTAY KURDAŞ
Binatlı YSK
1
MEHMET ERFİNİKE
Girne Halk Evi
1
İSA BEŞLİ
Doğan Türk Birliği
1
BARIŞ MISIRLIOĞLU
Küçük Kaymaklı TSK
1
ARDA ERÇELİK
Küçük Kaymaklı TSK
1
ARDA MEHMET ERSEVER
Baf Ülkü Yurdu
1
ARİF SAĞALTICI
L. Gençler Birliği SK
1
ABDULLAH KOCADAL
Göçmenköy İYSK
1
HASAN PİRO TÜRKMEN
Hamitköy ŞHSK
1
Site İçi Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması

Statüler
Statüler için Tıklayınız