ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ÖMER BAYRAKTAR  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : ORTAKÖY MAH. LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 12/02/2008
Statü : KKTC
Baba Adı : DERVİŞ
Lisans Bilgileri
Lisans No : 116253
Kulüp : Gönyeli SK
Kayıt Tarihi : 06/09/2021
Lisans Veriliş Tarihi : 11/09/2023

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor  Deplasman Tarih Saat Lig Hafta Grup
1) 20432 Ünimar Maraş GSK 0 - 3 Gönyeli SK 24.02.2024 14:00 AKSA 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
2) 20313 Gönyeli SK 3 - 0 Geçitkale GSK 17.02.2024 14:00 AKSA 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
3) 20302 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Gönyeli SK 10.02.2024 14:00 AKSA 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
4) 20211 Gönyeli SK 2 - 1 Düzkaya KOSK 04.02.2024 14:00 AKSA 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
5) 20236 Hamitköy ŞHSK 0 - 7 Gönyeli SK 28.01.2024 11:30 AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
6) 20163 Yenicami AK 2 - 0 Gönyeli SK 21.01.2024 13:00 Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
7) 20042 Çetinkaya TSK 3 - 1 Gönyeli SK 30.12.2023 11:30 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 9. Hafta U16
8) 19583 M. Hacıali Yılmazköy SK 3 - 2 Gönyeli SK 29.12.2023 14:00 AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
9) 20039 Göçmenköy İYSK 3 - 0 Gönyeli SK 24.12.2023 09:00 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 8. Hafta U16
10) 19815 Gönyeli SK 2 - 1 Binatlı YSK 24.12.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
11) 20038 Gönyeli SK 0 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 17.12.2023 14:00 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 7. Hafta U16
12) 19806 Dem s Cons. Çanakkale TSK 1 - 4 Gönyeli SK 16.12.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
13) 20014 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 5 Gönyeli SK 10.12.2023 09:00 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 6. Hafta U16
14) 19796 Gönyeli SK 4 - 2 Mormenekşe GBSK 09.12.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
15) 19549 Girne Halk Evi 1 - 5 Gönyeli SK 03.12.2023 14:00 AKSA 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
16) 19789 Girne Halk Evi 1 - 1 Gönyeli SK 03.12.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
17) 19858 Yenicami AK 2 - 1 Gönyeli SK 02.12.2023 09:00 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 5. Hafta U16
18) 19542 Gönyeli SK 1 - 2 Yalova SK 26.11.2023 14:00 AKSA 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
19) 19855 Gönyeli SK 5 - 1 Çetinkaya TSK 19.11.2023 09:00 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 4. Hafta U16
20) 19535 Esentepe KKSK 1 - 0 Gönyeli SK 18.11.2023 14:00 AKSA 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
21) 19775 Esentepe KKSK 3 - 1 Gönyeli SK 18.11.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
22) 19851 Gönyeli SK 2 - 1 Göçmenköy İYSK 12.11.2023 09:00 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 3. Hafta U16
23) 19528 Ozanköy SK 0 - 0 Gönyeli SK 11.11.2023 14:00 AKSA 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
24) 19768 Ozanköy SK 0 - 2 Gönyeli SK 11.11.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
25) 19760 Gönyeli SK 8 - 0 Lapta TBSK 05.11.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
26) 19847 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 1 Gönyeli SK 04.11.2023 09:00 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 2. Hafta U16
27) 19752 Baf Ülkü Yurdu 0 - 3 Gönyeli SK 29.10.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
28) 19845 Gönyeli SK 4 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 28.10.2023 09:00 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 1. Hafta U16
29) 19744 Gönyeli SK 4 - 0 Ünimar Maraş GSK 21.10.2023 12:30 AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
30) 19646 Geçitkale GSK 3 - 2 Gönyeli SK 14.10.2023 12:30 AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
31) 19640 Gönyeli SK 1 - 0 Miracle Değirmenlik SK 08.10.2023 12:30 AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
32) 19629 Düzkaya KOSK 1 - 2 Gönyeli SK 30.09.2023 14:00 AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
33) 19625 Gönyeli SK 1 - 1 Hamitköy ŞHSK 24.09.2023 14:00 AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2

Dakika Gol Tipi Karşılaşma Tarih Lig Grup
1) 29.dk F - AYAK Hamitköy ŞHSK - Gönyeli SK 28.01.2024 AKSA A2 1.Lig A2
2) 56.dk F - AYAK Hamitköy ŞHSK - Gönyeli SK 28.01.2024 AKSA A2 1.Lig A2
3) 71.dk F - AYAK Gönyeli SK - Binatlı YSK 24.12.2023 AKSA A2 1.Lig A2
4) 56.dk F - AYAK Dem s Cons. Çanakkale TSK - Gönyeli SK 16.12.2023 AKSA A2 1.Lig A2
5) 89.dk F - AYAK Dem s Cons. Çanakkale TSK - Gönyeli SK 16.12.2023 AKSA A2 1.Lig A2
6) 33.dk H - KAFA China Bazaar Gençlik Gücü TSK - Gönyeli SK 10.12.2023 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup U16
7) 49.dk F - AYAK Girne Halk Evi - Gönyeli SK 03.12.2023 AKSA A2 1.Lig A2
8) 15.dk F - AYAK Gönyeli SK - Çetinkaya TSK 19.11.2023 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup U16
9) 28.dk F - AYAK Gönyeli SK - Çetinkaya TSK 19.11.2023 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup U16
10) 61.dk F - AYAK Gönyeli SK - Çetinkaya TSK 19.11.2023 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup U16
11) 24.dk F - AYAK Düzkaya KOSK - Gönyeli SK 30.09.2023 AKSA A2 1.Lig A2
12) 10.dk K - KENDİ KALESİNE Gönyeli SK - Hamitköy ŞHSK 24.09.2023 AKSA A2 1.Lig A2

Oynadığı Takım Kart Dakika Karşılaşma Tarih Lig Hafta Grup
1) Gönyeli SK 81 Ünimar Maraş GSK - Gönyeli SK 24.02.2024 AKSA 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
2) Gönyeli SK 75 Hamitköy ŞHSK - Gönyeli SK 28.01.2024 AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
3) Gönyeli SK 50 Çetinkaya TSK - Gönyeli SK 30.12.2023 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 9. Hafta U16
4) Gönyeli SK 67 China Bazaar Gençlik Gücü TSK - Gönyeli SK 10.12.2023 Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 6. Hafta U16
5) Gönyeli SK 72 Ozanköy SK - Gönyeli SK 11.11.2023 AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
6) Gönyeli SK 69 Gönyeli SK - Ünimar Maraş GSK 21.10.2023 AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
7) Gönyeli SK 88 Gönyeli SK - Miracle Değirmenlik SK 08.10.2023 AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2

Sezon Transfer Tarihi Kulübü Lig Türü Transfer Türü Söz. Başlangıç Tarihi Söz. Bitiş Tarihi
1) 2023-2024 11.09.2023 Gönyeli SK LİG V - Vize
2) 2022-2023 22.09.2022 Gönyeli SK LİG V - Vize
3) 2021-2022 06.09.2021 Gönyeli SK LİG YNL - Yeni Lisans

Lig Kategori Grup Toplam Maç Toplam Gol
AKSA Süper Lig A TAKIM 12 0
AKSA 1.Lig A TAKIM 9 0
AKSA A2 Süper Lig A2 28 0
AKSA A2 1.Lig A2 14 7
Turkcell U15 Ligi 2.Grup U15 8 5
Turkcell U15 Ligi U15 3 5
Asbuzu U16 Ligi U16 5 0
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup U16 17 8
Northernland Kıbrıs Kupası A TAKIM 1 0
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması