ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

MERTCAN YAPRAK  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : İSTANBUL
Doğum Tarihi : 16/07/1999
Uyruk : TC
Baba Adı : SEDAT
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10721
Klasman : Aday
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21171 Korkuteli GD 0 - 0 Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK 23.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 7. Hafta BTM
2) 21199 Büyükkonuk SKD 0 - 3 Sun Republic Yarköy PGSK 22.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 7. Hafta BTM
3) 21153 Aslanköy GSD 9 - 0 Doğukent SK 15.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 6. Hafta BTM
4) 21233 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 8 - 0 Zümrütköy SK 14.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2. Tur U14
5) 21095 Ergazi GSK 7 - 0 Büyükkonuk SKD 02.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 4. Hafta BTM
6) 21077 1461 İskele Trabzonspor 0 - 2 Serdarlı GB 26.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup 3. Hafta BTM
7) 21075 Ötüken TKOSK 2 - 1 Boğaziçi SK 25.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup 3. Hafta BTM
8) 20775 Mehmetçik TÇBSK 7 - 2 Pera L. Gençler Birliği SK 19.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 9. Hafta U14
9) 20739 Dörtyol SK 5 - 1 Türkmenköy ASK 19.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 9. Hafta U14
10) 21057 Mutluyaka HSK 2 - 3 Akdoğan SK 18.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 2. Hafta BTM
11) 20773 1461 İskele Trabzonspor 0 - 7 Mağusa Türk Gücü 18.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 9. Hafta U14
12) 21084 Büyükkonuk SKD 0 - 7 Halil Falyalı Kumyalı SK 11.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 1. Hafta BTM
13) 20771 Pera L. Gençler Birliği SK 3 - 1 Ünimar Maraş GSK 11.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 8. Hafta U14
14) 20765 Zella Estate Yenierenköy 1 - 12 Mağusa Türk Gücü 05.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 7. Hafta U14
15) 20986 Ünimar Maraş GSK 3 - 1 Miracle Değirmenlik SK 05.05.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 30. Hafta A2
16) 20767 Ünimar Maraş GSK 3 - 2 Northernland Dipkarpaz SK 04.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 7. Hafta U14
17) 20766 1461 İskele Trabzonspor 2 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 04.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 7. Hafta U14
18) 20967 Mesarya SK 1 - 5 Yeniboğaziçi DSK 04.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 30. Hafta A2
19) 20934 Esentepe KKSK 0 - 2 Mormenekşe GBSK 20.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
20) 20682 Karaoğlanoğlu SK 2 - 0 Ozanköy SK 13.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 4. Hafta U14
21) 20906 Alsancak Yeşilova SK 3 - 1 Çetinkaya TSK 13.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 27. Hafta A2
22) 20837 Gönyeli SK 6 - 1 Girne Halk Evi 07.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 26. Hafta A2
23) 20144 Doğan Türk Birliği 8 - 0 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 31.03.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 10. Hafta KADIN
24) 20795 Doğan Türk Birliği 0 - 0 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 30.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 25. Hafta A2
25) 20746 Mehmetçik TÇBSK 1 - 10 Mağusa Türk Gücü 24.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 2. Hafta U14
26) 20747 Northernland Dipkarpaz SK 0 - 7 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 24.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 2. Hafta U14
27) 20748 Yeniboğaziçi DSK 1 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 23.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 2. Hafta U14
28) 20711 Civisil SK 0 - 5 Mesarya SK 23.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 2. Hafta U14
29) 20578 Ünimar Maraş GSK 3 - 2 Mormenekşe GBSK 23.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
30) 20744 Pera L. Gençler Birliği SK 5 - 1 Northernland Dipkarpaz SK 17.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 1. Hafta U14
31) 20575 Mormenekşe GBSK 1 - 0 Geçitkale GSK 17.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
32) 20138 1461 İskele Trabzonspor 1 - 3 Taşkınköy SK 10.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 8. Hafta KADIN
33) 20503 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 2 Yenicami AK 10.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 22. Hafta A2
34) 20561 Ünimar Maraş GSK 6 - 2 Yalova SK 09.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
35) 20387 Northernland Dipkarpaz SK 2 - 2 Pile TSK 03.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 15. Hafta BTM
36) 20490 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 1 Cihangir GSK 02.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
37) 20446 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 1 Göçmenköy İYSK 25.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
38) 20452 Geçitkale GSK 4 - 1 Esentepe KKSK 24.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
39) 20346 Mormenekşe GBSK 2 - 1 M. Hacıali Yılmazköy SK 17.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
40) 20354 Vadili TÇBSK 0 - 0 Atoll Kozanköy SK 11.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 12. Hafta BTM
41) 20334 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Gönyeli SK 10.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
42) 20284 Yeniboğaziçi DSK 0 - 1 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 07.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 2. Maç U16
43) 20255 Zella Estate Yenierenköy 0 - 0 Tuzlaspor 04.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 11. Hafta BTM
44) 20123 Dem s Cons. Mağusa SA 12 - 0 1461 İskele Trabzonspor 03.02.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 5. Hafta KADIN
45) 20239 Ünimar Maraş GSK 4 - 1 Ozanköy SK 03.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
46) 20278 Mağusa Türk Gücü 0 - 2 Yenicami AK 02.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 1. Maç U16
47) 20177 Mesarya SK 5 - 1 Doğukent SK 28.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2. Tur U16
48) 20230 Dem s Cons. Çanakkale TSK 6 - 1 Girne Halk Evi 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
49) 20173 1461 İskele Trabzonspor 1 - 8 Doğan Türk Birliği 24.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası 1. Tur KADIN
50) 20109 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 21.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 3. Hafta KADIN
51) 20112 Vadili TÇBSK 0 - 4 Dem s Cons. Mağusa SA 20.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 3. Hafta KADIN
52) 20102 Alsancak Yeşilova SK 1 - 6 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 07.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 1. Hafta KADIN
53) 19738 Karşıyaka SK 2 - 0 Lefke TSK 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
54) 20078 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 2 1461 İskele Trabzonspor 30.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 9. Hafta U16
55) 20076 Yeniboğaziçi DSK 1 - 0 Pera L. Gençler Birliği SK 24.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 8. Hafta U16
56) 20077 Sipahi TSK 6 - 2 Northernland Dipkarpaz SK 24.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 8. Hafta U16
57) 20067 Vadili TÇBSK 0 - 4 Mağusa Türk Gücü 23.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 8. Hafta U16
58) 19819 Geçitkale GSK 1 - 2 Miracle Değirmenlik SK 23.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
59) 20074 1461 İskele Trabzonspor 5 - 0 Northernland Dipkarpaz SK 17.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 7. Hafta U16
60) 20073 Pera L. Gençler Birliği SK 4 - 2 Sipahi TSK 17.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 7. Hafta U16
61) 20072 Mormenekşe GBSK 0 - 5 Yeniboğaziçi DSK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 7. Hafta U16
62) 20020 Miracle Değirmenlik SK 0 - 6 Mesarya SK 10.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 6. Hafta U16
63) 19803 Miracle Değirmenlik SK 5 - 1 Düzkaya KOSK 10.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
64) 20024 Yeniboğaziçi DSK 2 - 1 1461 İskele Trabzonspor 09.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 6. Hafta U16
65) 20025 Northernland Dipkarpaz SK 0 - 4 Pera L. Gençler Birliği SK 09.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 6. Hafta U16
66) 19918 Sipahi TSK 1 - 2 1461 İskele Trabzonspor 03.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 5. Hafta U16
67) 19917 Pera L. Gençler Birliği SK 7 - 1 Mormenekşe GBSK 03.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 5. Hafta U16
68) 19901 Mağusa Türk Gücü 9 - 0 Dörtyol SK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 5. Hafta U16
69) 19924 Northernland Dipkarpaz SK 3 - 0 German Gold Akova Vuda 25.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta BTM
70) 19926 Kaplıca Karadeniz 61 SK 1 - 1 İncirli SK 25.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta BTM
71) 19914 Yeniboğaziçi DSK 5 - 2 Sipahi TSK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 4. Hafta U16
72) 19772 Mormenekşe GBSK 0 - 0 Ünimar Maraş GSK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
73) 19913 Mormenekşe GBSK 3 - 2 Northernland Dipkarpaz SK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 4. Hafta U16
74) 19915 1461 İskele Trabzonspor 2 - 2 Pera L. Gençler Birliği SK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 4. Hafta U16
75) 19912 Pera L. Gençler Birliği SK 3 - 2 Yeniboğaziçi DSK 12.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 3. Hafta U16
76) 19892 Mağusa Türk Gücü 6 - 0 Ünimar Maraş GSK 04.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 2. Hafta U16
77) 19879 Türkmenköy ASK 0 - 0 Düzkaya KOSK 04.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 2. Hafta U16
78) 19756 Mormenekşe GBSK 0 - 4 Miracle Değirmenlik SK 04.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
79) 19874 Mesarya SK 4 - 0 Miracle Değirmenlik SK 29.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 1. Hafta U16
80) 19662 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 2 Alsancak Yeşilova SK 29.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması