English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
YUSUF MENEKŞE
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
Ziyamet
Doğum Tarihi
:
02/03/1997
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Maşallah
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10711
Klasman
:
Aday
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
21100
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 3
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
05.05.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
Yarı Final 2. Maç
KADIN
2)
20413
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
5 - 0
Mevlevi SK
10.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
16. Hafta
BTM
3)
20412
Karaoğlanoğlu SK
2 - 1
Gülgün Süt Düzova GSK
10.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
16. Hafta
BTM
4)
20499
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
09.03.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
22. Hafta
A2
5)
20495
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 1
Çetinkaya TSK
03.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
21. Hafta
A2
6)
20124
Doğan Türk Birliği
2 - 0
Vadili TÇBSK
18.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
6. Hafta
KADIN
7)
20128
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
1 - 5
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
18.02.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
6. Hafta
KADIN
8)
20338
Geçitkale GSK
8 - 0
Lapta TBSK
11.02.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
9)
20360
Tuzlaspor
2 - 1
Northernland Dipkarpaz SK
10.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
12. Hafta
BTM
10)
20242
Yalova SK
2 - 3
M. Hacıali Yılmazköy SK
04.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
17. Hafta
A2
11)
20179
Yeniboğaziçi DSK
1 - 1
Esentepe KKSK
28.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
12)
20219
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 0
Lefke TSK
28.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
16. Hafta
A2
13)
20175
Yenicami AK
4 - 0
Binatlı YSK
27.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
14)
19813
Ozanköy SK
4 - 0
Girne Halk Evi
21.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
15)
20088
Alsancak Yeşilova SK
1 - 0
Doğan Türk Birliği
07.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
10. Hafta
U16
16)
19825
Düzkaya KOSK
6 - 0
Baf Ülkü Yurdu
07.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
15. Hafta
A2
17)
20060
Mesarya SK
5 - 1
Cihangir GSK
30.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
9. Hafta
U16
18)
20052
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
3 - 9
Ozanköy SK
30.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
9. Hafta
U16
19)
19815
Gönyeli SK
2 - 1
Binatlı YSK
24.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
20)
19947
Pile TSK
1 - 4
Northernland Dipkarpaz SK
23.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
6. Hafta
BTM
21)
20056
Cihangir GSK
2 - 2
Miracle Değirmenlik SK
17.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
7. Hafta
U16
22)
19721
Cihangir GSK
2 - 1
Lefke TSK
17.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
13. Hafta
A2
23)
20011
Ortaköy SK
1 - 4
Binatlı YSK
10.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
6. Hafta
U16
24)
19709
Göçmenköy İYSK
0 - 1
Yenicami AK
10.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
12. Hafta
A2
25)
19888
Esentepe KKSK
3 - 1
Cihangir GSK
03.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
5. Hafta
U16
26)
19872
Türk Ocağı Limasol
5 - 3
Ozanköy SK
03.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
5. Hafta
U16
27)
19692
Türk Ocağı Limasol
0 - 7
Mağusa Türk Gücü
26.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
28)
19695
Çetinkaya TSK
1 - 5
Göçmenköy İYSK
25.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
29)
19883
Düzkaya KOSK
0 - 3
Miracle Değirmenlik SK
19.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
4. Hafta
U16
30)
19686
Alsancak Yeşilova SK
0 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
19.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
9. Hafta
A2
31)
19689
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Karşıyaka SK
18.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
9. Hafta
A2
32)
19865
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
0 - 11
Doğan Türk Birliği
12.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
3. Hafta
U16
33)
19850
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 2
Yenicami AK
12.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
3. Hafta
U16
34)
19680
Çetinkaya TSK
1 - 2
Mesarya SK
12.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
8. Hafta
A2
35)
19882
Mesarya SK
5 - 0
Türkmenköy ASK
11.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
3. Hafta
U16
36)
19877
Miracle Değirmenlik SK
4 - 1
Cihangir GSK
05.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
2. Hafta
U16
37)
19862
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
0 - 17
Alsancak Yeşilova SK
05.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
2. Hafta
U16
38)
19833
Ortaköy SK
4 - 7
Baf Ülkü Yurdu
04.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
2. Hafta
U16
39)
19875
Cihangir GSK
1 - 3
Türkmenköy ASK
29.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
1. Hafta
U16
40)
19846
Göçmenköy İYSK
0 - 4
Yenicami AK
29.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
1. Hafta
U16
41)
19660
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 7
Mağusa Türk Gücü
29.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
6. Hafta
A2
42)
19659
Doğan Türk Birliği
2 - 1
Çetinkaya TSK
21.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
5. Hafta
A2
43)
19649
Hamitköy ŞHSK
1 - 2
Girne Halk Evi
15.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
44)
19644
Düzkaya KOSK
1 - 1
Yalova SK
14.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
45)
19599
Pera L. Gençler Birliği SK
3 - 5
Mağusa Türk Gücü
30.09.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
2. Hafta
A2
46)
19594
Mesarya SK
0 - 3
Cihangir GSK
24.09.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
1. Hafta
A2
47)
19623
Yalova SK
1 - 3
Binatlı YSK
23.09.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA Süper Lig Play-Out
188
AKSA 1.Lig Play-Off
189
AKSA 1.Lig Play-Out
190
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Ahmed Sami Topcan Kupası
32
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA Süper Lig Play-Out
188
AKSA 1.Lig Play-Off
189
AKSA 1.Lig Play-Out
190
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Ahmed Sami Topcan Kupası
32
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması