ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
U15 Ligi'nde haftanın programı 25/02/2020

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen U15 Ligi'nde tüm gruplardaki maçlar 29 Şubat - 1 Mart 2020 tarihinde oynanacak.

Program şöyle;




KTFF U15 Ligi 1.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
01.03.2020
14:30
İskele Cumhuriyet Stadı
1461 İskele Trabzonspor
2 - 0
Detaylar

Dipkarpaz TSK
(H) MERDİ BERKE SARIGÜL
(Y) MURAT İZCİ
(Y) AHMET ATLAR
01.03.2020
14:30
Yeni Erenköy Stadı
Sipahi TSK
2 - 1
Detaylar

Bafra SK
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) RÜYA SAKALLI
01.03.2020
09:30
Yeni Erenköy Stadı
Büyükkonuk BİASK
1 - 5
Detaylar

Tatlısu Seracılar SK
(H) ÖMER KÖSE
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) RÜYA SAKALLI


KTFF U15 Ligi 2.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.02.2020
09:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
1 - 8
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) YALÇIN KABACIKLI
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) İRFAN ALICI
01.03.2020
14:30
Dörtyol Stadı (Sentetik)
Güvercinlik İYSK
1 - 5
Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) MERT İŞLEK
01.03.2020
09:30
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK
0 - 3
Detaylar

Yenişehir SK


KTFF U15 Ligi 3.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.02.2020
14:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
6 - 1
Detaylar

Akıncılar GSK
(H) KADİR GÖKDEMİR
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) RÜYA SAKALLI
29.02.2020
14:30
Vadili 14 Ağustos Stadı
Vadili TÇBSK
3 - 1
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) MERT AKSU
(Y) ALİ EREN ORÇAN
(Y) HASAN BALDAN
29.02.2020
14:30
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK
1 - 1
Detaylar

Değirmenlik SK
(H) ŞAHİN COŞKUN
(Y) MEHMETCAN ERLİ
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER


KTFF U15 Ligi 4.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.02.2020
14:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 0
Detaylar

Gönyeli SK
(H) AHMET ATLAR
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) OGÜN ULAŞ
29.02.2020
09:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
2 - 1
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) MEHMETCAN ERLİ
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
29.02.2020
14:30
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Göçmenköy İYSK
3 - 2
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
(Y) FERDİ GÜZEL


KTFF U15 Ligi 5.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.02.2020
09:30
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Lapta TBSK
2 - 0
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) ÜMİT ENES GÜRLEK
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU
29.02.2020
09:30
Girne Pia Bella Sahası
Türk Ocağı Limasol
2 - 1
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) ÖMER BOR
(Y) FERDİ GÜZEL
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
01.03.2020
09:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova
1 - 3
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) RIDVAN ÇETİNKAYA
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER


KTFF U15 Ligi 6.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
01.03.2020
09:30
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası
Binatlı YSK
0 - 2
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) ADEM FİDAN
(Y) ARİF MALEK
(Y) ENES EMRE ACAZ
01.03.2020
14:30
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
11 - 0
Detaylar

Alayköy Gençlik SK
(H) AKAR KOÇ
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU
(Y) SELİM KAYNARCA
01.03.2020
14:30
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
3 - 1
Detaylar

Dikmen Gücü SK
(H) FURKAN YILMAZ
(Y) HASAN ABAY
(Y) EMİR TURALI
Site İçi Arama