ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

SELİM KAYNARCA  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : KAHRAMANMARAŞ
Doğum Tarihi : 22/01/1989
Uyruk : KKTC
Baba Adı : HÜSEYİN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10652
Klasman : C
Bölge : GÜZELYURT

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20988 Yedidalga SK 0 - 2 Amaara Gaziveren SK 12.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 1. Hafta BTM
2) 21101 Lapta TBSK 0 - 4 Geçitkale GSK 11.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig Play-Out 1. Hafta A TAKIM
3) 20977 Ozanköy SK 1 - 1 Geçitkale GSK 05.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 30. Hafta A TAKIM
4) 20896 M. Hacıali Yılmazköy SK 4 - 0 Lapta TBSK 28.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
5) 20891 Ozanköy SK 1 - 2 Miracle Değirmenlik SK 20.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
6) 20880 Binatlı YSK 4 - 4 Baf Ülkü Yurdu 14.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
7) 20802 Türk Ocağı Limasol 3 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 06.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
8) 20845 Kaplıca Karadeniz 61 SK 0 - 1 Vadili TÇBSK 30.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off Yarı Final BTM
9) 20482 Mesarya SK 1 - 2 Göçmenköy İYSK 24.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
10) 20396 German Gold Akova Vuda 2 - 1 İncirli SK 17.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 17. Hafta BTM
11) 20543 Mormenekşe GBSK 3 - 3 Geçitkale GSK 17.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
12) 20531 Düzkaya KOSK 2 - 1 Dem s Cons. Çanakkale TSK 09.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
13) 20386 İncirli SK 1 - 3 Tuzlaspor 03.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 15. Hafta BTM
14) 20492 Alsancak Yeşilova SK 0 - 0 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 02.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
15) 20442 Cihangir GSK 0 - 2 Mağusa Türk Gücü 24.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
16) 20317 Esentepe KKSK 0 - 4 Miracle Değirmenlik SK 18.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
17) 20370 Yenicami AK 1 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 12.02.2024 4. HAKEM Asbuzu U16 Ligi Yarı Final 1. Maç U16
18) 20351 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 1 Karaoğlanoğlu SK 10.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 12. Hafta BTM
19) 20302 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Gönyeli SK 10.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
20) 20228 Türk Ocağı Limasol 0 - 2 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 04.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
21) 20222 Göçmenköy İYSK 0 - 3 Cihangir GSK 03.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
22) 20114 Doğan Türk Birliği 4 - 0 Taşkınköy SK 27.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 4. Hafta KADIN
23) 20231 Düzkaya KOSK 3 - 1 Lapta TBSK 27.01.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
24) 19816 Lapta TBSK 2 - 8 M. Hacıali Yılmazköy SK 24.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
25) 19988 Denizli SK 6 - 1 Demirhan SK 17.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 5. Hafta BTM
26) 20016 Doğan Türk Birliği 6 - 4 Ozanköy SK 10.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 6. Hafta U16
27) 19799 Lapta TBSK 1 - 5 Dem s Cons. Çanakkale TSK 10.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
28) 19800 Baf Ülkü Yurdu 3 - 1 Binatlı YSK 09.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
29) 19871 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 8 Girne Halk Evi 02.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 5. Hafta U16
30) 19857 Çetinkaya TSK 0 - 5 Göçmenköy İYSK 02.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 5. Hafta U16
31) 19698 Karşıyaka SK 2 - 3 Yeniboğaziçi DSK 26.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 10. Hafta A2
32) 19973 Demirhan SK 0 - 1 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 25.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 2. Hafta BTM
33) 19965 Ortaköy SK 1 - 0 Mevlevi SK 19.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 1. Hafta BTM
34) 19689 Doğan Türk Birliği 1 - 1 Karşıyaka SK 18.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
35) 19867 Türk Ocağı Limasol 10 - 1 Girne Halk Evi 12.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 3. Hafta U16
36) 19770 Düzkaya KOSK 4 - 0 Binatlı YSK 12.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
37) 19848 Yenicami AK 5 - 1 Çetinkaya TSK 04.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 2. Hafta U16
38) 19763 M. Hacıali Yılmazköy SK 4 - 5 Ozanköy SK 04.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
39) 19755 M. Hacıali Yılmazköy SK 1 - 1 Binatlı YSK 29.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
40) 19653 Yenicami AK 13 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 22.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 5. Hafta A2
41) 19744 Gönyeli SK 4 - 0 Ünimar Maraş GSK 21.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
42) 19619 Karşıyaka SK 3 - 1 Göçmenköy İYSK 15.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
43) 19645 Ozanköy SK 0 - 3 Baf Ülkü Yurdu 14.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
44) 19369 Karşıyaka SK 6 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 01.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
45) 19625 Gönyeli SK 1 - 1 Hamitköy ŞHSK 24.09.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması