English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
SELİM KAYNARCA
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
KAHRAMANMARAŞ
Doğum Tarihi
:
22/01/1989
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
HÜSEYİN
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10652
Klasman
:
C
Bölge
:
GÜZELYURT
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20482
Mesarya SK
1 - 2
Göçmenköy İYSK
24.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
2)
20396
German Gold Akova Vuda
2 - 1
İncirli SK
17.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
17. Hafta
BTM
3)
20543
Mormenekşe GBSK
3 - 3
Geçitkale GSK
17.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
23. Hafta
A TAKIM
4)
20531
Düzkaya KOSK
2 - 1
Dem s Cons. Çanakkale TSK
09.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
22. Hafta
A TAKIM
5)
20386
İncirli SK
1 - 3
Tuzlaspor
03.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
15. Hafta
BTM
6)
20492
Alsancak Yeşilova SK
0 - 0
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
02.03.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
21. Hafta
A2
7)
20442
Cihangir GSK
0 - 2
Mağusa Türk Gücü
24.02.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
20. Hafta
A2
8)
20317
Esentepe KKSK
0 - 4
Miracle Değirmenlik SK
18.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
9)
20370
Yenicami AK
1 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
12.02.2024
4. HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Yarı Final 1. Maç
U16
10)
20302
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Gönyeli SK
10.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
18. Hafta
A TAKIM
11)
20351
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
1 - 1
Karaoğlanoğlu SK
10.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
12. Hafta
BTM
12)
20228
Türk Ocağı Limasol
0 - 2
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
04.02.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
17. Hafta
A2
13)
20222
Göçmenköy İYSK
0 - 3
Cihangir GSK
03.02.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
17. Hafta
A2
14)
20114
Doğan Türk Birliği
4 - 0
Taşkınköy SK
27.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
4. Hafta
KADIN
15)
20231
Düzkaya KOSK
3 - 1
Lapta TBSK
27.01.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
16. Hafta
A2
16)
19816
Lapta TBSK
2 - 8
M. Hacıali Yılmazköy SK
24.12.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
17)
19988
Denizli SK
6 - 1
Demirhan SK
17.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
5. Hafta
BTM
18)
19799
Lapta TBSK
1 - 5
Dem s Cons. Çanakkale TSK
10.12.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
12. Hafta
A2
19)
20016
Doğan Türk Birliği
6 - 4
Ozanköy SK
10.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
6. Hafta
U16
20)
19800
Baf Ülkü Yurdu
3 - 1
Binatlı YSK
09.12.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
12. Hafta
A2
21)
19857
Çetinkaya TSK
0 - 5
Göçmenköy İYSK
02.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
5. Hafta
U16
22)
19871
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
1 - 8
Girne Halk Evi
02.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
5. Hafta
U16
23)
19698
Karşıyaka SK
2 - 3
Yeniboğaziçi DSK
26.11.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
24)
19973
Demirhan SK
0 - 1
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
25.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
2. Hafta
BTM
25)
19965
Ortaköy SK
1 - 0
Mevlevi SK
19.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
1. Hafta
BTM
26)
19689
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Karşıyaka SK
18.11.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
9. Hafta
A2
27)
19770
Düzkaya KOSK
4 - 0
Binatlı YSK
12.11.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
28)
19867
Türk Ocağı Limasol
10 - 1
Girne Halk Evi
12.11.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
3. Hafta
U16
29)
19763
M. Hacıali Yılmazköy SK
4 - 5
Ozanköy SK
04.11.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
7. Hafta
A2
30)
19848
Yenicami AK
5 - 1
Çetinkaya TSK
04.11.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
2. Hafta
U16
31)
19755
M. Hacıali Yılmazköy SK
1 - 1
Binatlı YSK
29.10.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
6. Hafta
A2
32)
19653
Yenicami AK
13 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
22.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
5. Hafta
A2
33)
19744
Gönyeli SK
4 - 0
Ünimar Maraş GSK
21.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
5. Hafta
A2
34)
19619
Karşıyaka SK
3 - 1
Göçmenköy İYSK
15.10.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
4. Hafta
A2
35)
19645
Ozanköy SK
0 - 3
Baf Ülkü Yurdu
14.10.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
36)
19369
Karşıyaka SK
6 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
01.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
37)
19625
Gönyeli SK
1 - 1
Hamitköy ŞHSK
24.09.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması