English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
BERK BAĞRIKARA
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
Lefkoşa
Doğum Tarihi
:
12/12/2000
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
NİYAZİ
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10585
Klasman
:
B
Bölge
:
GÜZELYURT
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20484
Lefke TSK
0 - 2
Mağusa Türk Gücü
24.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
2)
20547
Geçitkale GSK
0 - 3
Dem s Cons. Çanakkale TSK
23.03.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
24. Hafta
A TAKIM
3)
20401
Tuzlaspor
4 - 2
Pile TSK
23.03.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
18. Hafta
BTM
4)
20593
Mağusa Türk Gücü
2 - 1
Doğan Türk Birliği
20.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 2. Maç
A TAKIM
5)
20540
Esentepe KKSK
1 - 0
Lapta TBSK
16.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
23. Hafta
A TAKIM
6)
20413
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
5 - 0
Mevlevi SK
10.03.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
16. Hafta
BTM
7)
20466
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 2
Mesarya SK
09.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
22. Hafta
A TAKIM
8)
20592
Göçmenköy İYSK
1 - 1
Cihangir GSK
06.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 1. Maç
A TAKIM
9)
20408
Atoll Kozanköy SK
4 - 0
Demirhan SK
02.03.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
15. Hafta
BTM
10)
20520
Girne Halk Evi
0 - 1
Miracle Değirmenlik SK
01.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
21. Hafta
A TAKIM
11)
20429
Miracle Karşıyaka ASK
2 - 3
Alsancak Yeşilova SK
25.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
20. Hafta
A TAKIM
12)
20380
Vadili TÇBSK
4 - 3
Gülgün Süt Düzova GSK
24.02.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
14. Hafta
BTM
13)
20296
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 1
Lefke TSK
18.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
19. Hafta
A TAKIM
14)
20271
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 0
Cihangir GSK
14.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
2. Tur
A TAKIM
15)
20309
Ozanköy SK
0 - 2
Dem s Cons. Çanakkale TSK
11.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
18. Hafta
A TAKIM
16)
20291
Lefke TSK
3 - 0
Türk Ocağı Limasol
10.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
18. Hafta
A TAKIM
17)
20350
Bostancı Bağcıl SK
2 - 1
Ortaköy SK
10.02.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
12. Hafta
BTM
18)
20254
İncirli SK
0 - 0
Kaplıca Karadeniz 61 SK
04.02.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
11. Hafta
BTM
19)
20208
Baf Ülkü Yurdu
2 - 2
Geçitkale GSK
03.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
17. Hafta
A TAKIM
20)
20190
Göçmenköy İYSK
0 - 1
Cihangir GSK
02.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
17. Hafta
A TAKIM
21)
20186
Doğan Türk Birliği
4 - 2
Alsancak Yeşilova SK
28.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
16. Hafta
A TAKIM
22)
20199
Düzkaya KOSK
2 - 1
Lapta TBSK
27.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
16. Hafta
A TAKIM
23)
20164
Cihangir GSK
4 - 0
Baf Ülkü Yurdu
21.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
24)
20156
Hamitköy ŞHSK
1 - 3
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
20.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
25)
19999
Atoll Kozanköy SK
2 - 1
Gülgün Süt Düzova GSK
06.01.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
8. Hafta
BTM
26)
19575
Gönyeli SK
2 - 0
Binatlı YSK
24.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
27)
19572
Yalova SK
0 - 0
Mormenekşe GBSK
23.12.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
28)
19466
Lefke TSK
0 - 3
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
22.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
14. Hafta
A TAKIM
29)
19719
Doğan Türk Birliği
0 - 3
Küçük Kaymaklı TSK
17.12.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
13. Hafta
A2
30)
20046
Ozanköy SK
4 - 0
Girne Halk Evi
17.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
7. Hafta
U16
31)
19568
M. Hacıali Yılmazköy SK
1 - 0
Baf Ülkü Yurdu
16.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
13. Hafta
A TAKIM
32)
19985
Ortaköy SK
0 - 1
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
16.12.2023
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
5. Hafta
BTM
33)
19559
Lapta TBSK
1 - 1
Dem s Cons. Çanakkale TSK
10.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
12. Hafta
A TAKIM
34)
19974
Gülgün Süt Düzova GSK
0 - 0
Denizli SK
03.12.2023
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
3. Hafta
BTM
35)
19440
Doğan Türk Birliği
3 - 0
Lefke TSK
02.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
11. Hafta
A TAKIM
36)
19429
Küçük Kaymaklı TSK
3 - 2
Yenicami AK
25.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
10. Hafta
A TAKIM
37)
19534
Yalova SK
0 - 1
Lapta TBSK
19.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
9. Hafta
A TAKIM
38)
19528
Ozanköy SK
0 - 0
Gönyeli SK
11.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
8. Hafta
A TAKIM
39)
19418
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
10.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
8. Hafta
A TAKIM
40)
19675
Yeniboğaziçi DSK
1 - 2
Çetinkaya TSK
05.11.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
7. Hafta
A2
41)
19909
Yeniboğaziçi DSK
8 - 0
Mormenekşe GBSK
05.11.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
2. Hafta
U16
42)
19405
Yenicami AK
1 - 4
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
04.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
7. Hafta
A TAKIM
43)
19397
Miracle Karşıyaka ASK
1 - 5
Yenicami AK
29.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
6. Hafta
A TAKIM
44)
19514
Hamitköy ŞHSK
0 - 0
Dem s Cons. Çanakkale TSK
28.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
6. Hafta
A TAKIM
45)
19388
Mağusa Türk Gücü
1 - 2
Cihangir GSK
21.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
5. Hafta
A TAKIM
46)
19372
Mağusa Türk Gücü
3 - 1
Doğan Türk Birliği
09.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
3. Hafta
A TAKIM
47)
19605
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 3
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
07.10.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
3. Hafta
A2
48)
19368
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
3 - 0
Mesarya SK
01.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
49)
19596
Çetinkaya TSK
0 - 6
Lefke TSK
30.09.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
2. Hafta
A2
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması