ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

FERDİ GÜZEL  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi : 28/01/2001
Uyruk : TC
Baba Adı : HÜSEYİN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10619
Klasman : C
Bölge : GİRNE

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20997 Amaara Gaziveren SK 10 - 0 Serhatköy SK 26.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 4. Hafta BTM
2) 21028 Ağırdağ Boğaz TSK 7 - 0 Dağyolu SK 18.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 2. Hafta BTM
3) 20699 Karşıyaka SK 4 - 0 Türk Ocağı Limasol 11.05.2024 4. HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 8. Hafta U14
4) 20623 Yalova SK 3 - 1 Lefke TSK 04.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 7. Hafta U14
5) 20897 Hamitköy ŞHSK 0 - 3 Baf Ülkü Yurdu 28.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
6) 20654 Gönyeli SK 10 - 0 Doğukent SK 27.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 6. Hafta U14
7) 20921 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 2 Lefke TSK 27.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 29. Hafta A2
8) 20688 Türk Ocağı Limasol 3 - 1 Girne Halk Evi 20.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 5. Hafta U14
9) 20909 Türk Ocağı Limasol 1 - 1 Yeniboğaziçi DSK 20.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 28. Hafta A2
10) 20929 Yalova SK 0 - 2 Ozanköy SK 14.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
11) 20605 Baf Ülkü Yurdu 1 - 0 Yalova SK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 3. Hafta U14
12) 20834 Baf Ülkü Yurdu 3 - 2 Dem s Cons. Çanakkale TSK 06.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 26. Hafta A2
13) 20810 M. Hacıali Yılmazköy SK 0 - 0 Miracle Değirmenlik SK 30.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
14) 20423 Karaoğlanoğlu SK 0 - 1 Denizli SK 24.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 18. Hafta BTM
15) 20577 Lapta TBSK 1 - 5 Yalova SK 23.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
16) 20599 Gayretköy GSK 2 - 2 M. Hacıali Yılmazköy SK 17.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 1. Hafta U14
17) 20568 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 0 Hamitköy ŞHSK 16.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
18) 20562 Lapta TBSK 2 - 1 Gönyeli SK 09.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
19) 20408 Atoll Kozanköy SK 4 - 0 Demirhan SK 02.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 15. Hafta BTM
20) 20453 Düzkaya KOSK 2 - 1 Girne Halk Evi 25.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
21) 20441 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 4 - 1 Yenicami AK 24.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
22) 20275 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 1 Yenicami AK 14.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
23) 20266 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 4 - 1 Doğan Türk Birliği 11.02.2024 HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası Çeyrek Final KADIN
24) 20352 Demirhan SK 5 - 0 Mevlevi SK 10.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 12. Hafta BTM
25) 20303 Hamitköy ŞHSK 2 - 2 Yalova SK 10.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
26) 20253 Türkmenköy ASK 0 - 0 Pile TSK 04.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 11. Hafta BTM
27) 20223 Alsancak Yeşilova SK 0 - 0 Yeniboğaziçi DSK 03.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
28) 20259 Bostancı Bağcıl SK 1 - 2 Karaoğlanoğlu SK 28.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 10. Hafta BTM
29) 20248 Tuzlaspor 0 - 1 German Gold Akova Vuda 27.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta BTM
30) 20200 Geçitkale GSK 2 - 0 Ünimar Maraş GSK 27.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
31) 20172 Alsancak Yeşilova SK 8 - 0 Miracle Değirmenlik SK 24.01.2024 HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası 1. Tur KADIN
32) 20083 Yalova SK 1 - 0 Ortaköy SK 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 10. Hafta U16
33) 19823 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 1 Gönyeli SK 07.01.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
34) 20084 Gönyeli SK 0 - 6 Yenicami AK 06.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 10. Hafta U16
35) 20082 Doğukent SK 5 - 0 Lefke TSK 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 10. Hafta U16
36) 20033 Baf Ülkü Yurdu 5 - 1 Yalova SK 30.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 9. Hafta U16
37) 19583 M. Hacıali Yılmazköy SK 3 - 2 Gönyeli SK 29.12.2023 4. HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
38) 19582 Binatlı YSK 2 - 1 Esentepe KKSK 28.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
39) 19990 Karaoğlanoğlu SK 2 - 0 Ortaköy SK 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 6. Hafta BTM
40) 19576 Lapta TBSK 0 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
41) 20045 Türk Ocağı Limasol 5 - 2 Doğan Türk Birliği 17.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 7. Hafta U16
42) 19810 Düzkaya KOSK 0 - 1 Geçitkale GSK 17.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
43) 20055 Düzkaya KOSK 3 - 0 Türkmenköy ASK 16.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 7. Hafta U16
44) 19805 Girne Halk Evi 1 - 0 Yalova SK 16.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
45) 19981 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 2 Atoll Kozanköy SK 10.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 4. Hafta BTM
46) 19974 Gülgün Süt Düzova GSK 0 - 0 Denizli SK 03.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 3. Hafta BTM
47) 19975 Ortaköy SK 2 - 0 Bostancı Bağcıl SK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 3. Hafta BTM
48) 19976 Atoll Kozanköy SK 4 - 2 Vadili TÇBSK 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 3. Hafta BTM
49) 19883 Düzkaya KOSK 0 - 3 Miracle Değirmenlik SK 19.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 4. Hafta U16
50) 19686 Alsancak Yeşilova SK 0 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 19.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
51) 19967 Karaoğlanoğlu SK 3 - 0 Bostancı Bağcıl SK 18.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 1. Hafta BTM
52) 19837 Baf Ülkü Yurdu 5 - 2 Doğukent SK 12.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 3. Hafta U16
53) 19835 Lefke TSK 3 - 0 Ortaköy SK 12.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 3. Hafta U16
54) 19682 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 3 Doğan Türk Birliği 11.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 8. Hafta A2
55) 19523 M. Hacıali Yılmazköy SK 0 - 0 Ozanköy SK 04.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
56) 19860 Alsancak Yeşilova SK 7 - 0 Girne Halk Evi 28.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 1. Hafta U16
57) 19664 Türk Ocağı Limasol 0 - 0 Mesarya SK 28.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
58) 19657 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 0 Türk Ocağı Limasol 22.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 5. Hafta A2
59) 19502 Yalova SK 0 - 2 Miracle Değirmenlik SK 21.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
60) 19619 Karşıyaka SK 3 - 1 Göçmenköy İYSK 15.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
61) 19604 Yenicami AK 8 - 1 Yeniboğaziçi DSK 07.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
62) 19632 Binatlı YSK 0 - 1 Girne Halk Evi 01.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
63) 19593 Alsancak Yeşilova SK 1 - 1 Doğan Türk Birliği 24.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması