ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

OGÜN ULAŞ  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : ORTAKÖY
Doğum Tarihi : 10/09/1999
Uyruk : KKTC
Baba Adı : UMUT
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10650
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 17349 Kırıkkale TSK 1 - 2 Aslanköy GSD 28.05.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 4.Grup 1. Hafta BTM
2) 17300 Doğan Türk Birliği 3 - 0 Yeniboğaziçi DSK 15.05.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi YARI FİNAL 2. MAÇ U15
3) 16927 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 5 Merit Alsancak Yeşilova SK 07.05.2022 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 30. Hafta A2
4) 17266 Çanakkale TSK 0 - 1 L. Gençler Birliği SK 04.05.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 29. Hafta A2
5) 17270 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 6 - 0 Yalova SK 30.04.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 29. Hafta A2
6) 16914 Mesarya SK 0 - 11 Yonpaş Dumlupınar TSK 24.04.2022 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 28. Hafta A2
7) 17262 SFC Dörtyol SK 1 - 2 Yeniboğaziçi DSK 24.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi Çeyrek Final 1. Maç U15
8) 17254 Mormenekşe GBSK 4 - 0 Görneç KSK 23.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
9) 17241 Kaplıca Karadeniz 61 SK 2 - 8 Gönyeli SK 17.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 2. Tur U15
10) 17239 Yeniboğaziçi DSK 6 - 1 Çetinkaya TSK 17.04.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
11) 16892 Mağusa Türk Gücü 4 - 1 Doğan Türk Birliği 10.04.2022 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
12) 17218 Karşıyaka ASK 2 - 0 Düzkaya KOSK 02.04.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 25. Hafta A2
13) 17065 SFC Boğaziçi SK 4 - 1 L. Gençler Birliği SK 27.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 8.Grup 10. Hafta U15
14) 17211 İncirli SK 1 - 4 Miracle Değirmenlik SK 26.03.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
15) 17043 Mağusa Türk Gücü 6 - 2 Yenişehir SK 20.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 7.Grup 5. Hafta U15
16) 16867 Mağusa Türk Gücü 10 - 0 Türk Ocağı Limasol 20.03.2022 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 23. Hafta A2
17) 17032 Mesarya SK 1 - 0 SFC Dörtyol SK 19.03.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 6.Grup 9. Hafta U15
18) 17155 Maraş GSK 2 - 2 Mormenekşe GBSK 19.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
19) 17044 Yonpaş Dumlupınar TSK 8 - 0 Çanakkale TSK 19.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 7.Grup 5. Hafta U15
20) 17147 L. Gençler Birliği SK 3 - 2 Çetinkaya TSK 13.03.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
21) 16861 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 0 Girne Halk Evi 12.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 22. Hafta A2
22) 16957 Gönyeli SK 2 - 0 Dikmen Gücü SK 12.03.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 2.Grup 8. Hafta U15
23) 16858 Cihangir GSK 1 - 2 Yonpaş Dumlupınar TSK 06.03.2022 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
24) 17135 Çanakkale TSK 0 - 5 Esentepe KKSK 27.02.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
25) 17025 Mormenekşe GBSK 1 - 10 Yeniboğaziçi DSK 27.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 6.Grup 6. Hafta U15
26) 16993 Türk Ocağı Limasol 1 - 0 Girne Halk Evi 26.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 4.Grup 6. Hafta U15
27) 17006 Düzkaya KOSK 1 - 3 Esentepe KKSK 20.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 5.Grup 2. Hafta U15
28) 16808 Girne Halk Evi 0 - 0 Baf Ülkü Yurdu 20.02.2022 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
29) 16971 Hamitköy ŞHSK 2 - 2 Çetinkaya TSK 19.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 3.Grup 5. Hafta U15
30) 16834 Görneç KSK 1 - 2 Maraş GSK 13.02.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
31) 17004 Cihangir GSK 3 - 1 Düzkaya KOSK 13.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 5.Grup 1. Hafta U15
32) 16827 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 0 Çetinkaya TSK 12.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
33) 17019 Mormenekşe GBSK 0 - 2 Mesarya SK 08.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 6.Grup 3. Hafta U15
34) 17020 Yeniboğaziçi DSK 6 - 2 SFC Dörtyol SK 08.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 6.Grup 3. Hafta U15
35) 16793 Yenicami AK 1 - 0 Baf Ülkü Yurdu 06.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
36) 16945 Dikmen Gücü SK 0 - 0 Göçmenköy İYSK 06.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 2.Grup 2. Hafta U15
37) 16821 Miracle Değirmenlik SK 1 - 2 SFC Dörtyol SK 05.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
38) 17015 Yeniboğaziçi DSK 5 - 1 Mormenekşe GBSK 02.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 6.Grup 1. Hafta U15
39) 17047 Kaplıca Karadeniz 61 SK 0 - 2 L. Gençler Birliği SK 01.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 8.Grup 1. Hafta U15
40) 16785 Hamitköy ŞHSK 2 - 3 Binatlı YSK 30.01.2022 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
41) 16466 Demirerler Cons. Demirhan SK 1 - 1 Vadili TÇBSK 26.01.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta BTM
42) 16504 Karaoğlanoğlu SK 3 - 1 Doğancı SK 22.01.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 6. Hafta BTM
43) 16501 Ozanköy SK 1 - 2 Lapta TBSK 16.01.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 5. Hafta BTM
44) 16488 Dikmen Gücü SK 2 - 2 Yılmazköy SK 02.01.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 3. Hafta BTM
45) 16523 Gönyeli SK 4 - 0 Maraş GSK 29.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
46) 16311 Baf Ülkü Yurdu 2 - 0 Mesarya SK 25.12.2021 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
47) 16418 Çetinkaya TSK 3 - 0 Bostancı Bağcıl SK 18.12.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
48) 16290 Doğan Türk Birliği 6 - 3 Binatlı YSK 11.12.2021 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
49) 16284 Yenicami AK 3 - 0 Cihangir GSK 04.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
50) 16393 Esentepe KKSK 5 - 0 İncirli SK 27.11.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
51) 16391 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 1 - 1 Çanakkale TSK 21.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
52) 16390 Görneç KSK 0 - 5 SFC Dörtyol SK 20.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
53) 16262 Hamitköy ŞHSK 0 - 0 Baf Ülkü Yurdu 14.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
54) 16377 Esentepe KKSK 0 - 1 Yalova SK 13.11.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
55) 16370 L. Gençler Birliği SK 0 - 4 Miracle Değirmenlik SK 07.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
56) 16251 Küçük Kaymaklı TSK 3 - 1 Binatlı YSK 06.11.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 8. Hafta A2
57) 16362 Yeniboğaziçi DSK 2 - 3 Düzkaya KOSK 30.10.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
58) 16358 Çanakkale TSK 3 - 0 Bostancı Bağcıl SK 24.10.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
59) 16234 Baf Ülkü Yurdu 1 - 0 Doğan Türk Birliği 23.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
60) 16230 Yenicami AK 2 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 17.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 5. Hafta A2
61) 16348 Çetinkaya TSK 1 - 2 Düzkaya KOSK 16.10.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
62) 16221 Lefke TSK 0 - 6 Mağusa Türk Gücü 10.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
63) 16337 Çanakkale TSK 4 - 3 Yeniboğaziçi DSK 09.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
64) 16329 Esentepe KKSK 3 - 0 Karşıyaka ASK 03.10.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
65) 16212 Girne Halk Evi 1 - 5 Merit Alsancak Yeşilova SK 02.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
66) 16324 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 1 - 0 Maraş GSK 26.09.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
67) 16203 Göçmenköy İYSK 1 - 0 Binatlı YSK 25.09.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 2. Hafta A2
68) 16316 Çetinkaya TSK 2 - 1 SFC Dörtyol SK 19.09.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
69) 16194 Doğan Türk Birliği 5 - 1 Cihangir GSK 18.09.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması