ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

MERT AKSU  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 21/10/2004
Uyruk : KKTC
Baba Adı : MEHMET
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10641
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21122 T. Ersalıcı Tepebaşı SK 1 - 0 Akdeniz KSD 15.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 6. Hafta BTM
2) 21232 Vadili TÇBSK 7 - 0 Mehmetçik TÇBSK 14.06.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2. Tur U14
3) 21007 Doğancı SK 2 - 1 Zümrütköy SK 09.06.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 7. Hafta BTM
4) 21001 Serhatköy SK 1 - 2 Yedidalga SK 02.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 5. Hafta BTM
5) 21047 Akıncılar GSK 0 - 3 Aslanköy GSD 26.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 3. Hafta BTM
6) 21025 Bahçeli SK 3 - 0 Alayköy SKKD 11.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 1. Hafta BTM
7) 20968 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 0 Cihangir GSK 04.05.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 30. Hafta A2
8) 20728 Dörtyol SK 1 - 1 Cihangir GSK 28.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 6. Hafta U14
9) 20725 Mesarya SK 0 - 5 Vadili TÇBSK 28.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 6. Hafta U14
10) 20947 Miracle Değirmenlik SK 9 - 0 Geçitkale GSK 28.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 29. Hafta A2
11) 20847 Demirhan SK 1 - 1 Türkmenköy ASK 31.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out Eleme Turu 1. Maç BTM
12) 20809 Binatlı YSK 5 - 3 Geçitkale GSK 30.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
13) 20519 Çetinkaya TSK 3 - 1 Cihangir GSK 24.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
14) 20549 Düzkaya KOSK 1 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 23.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
15) 20140 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 3 - 0 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 17.03.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 9. Hafta KADIN
16) 20508 Doğan Türk Birliği 3 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 16.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 23. Hafta A2
17) 20532 Ozanköy SK 0 - 2 M. Hacıali Yılmazköy SK 10.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
18) 20390 Zella Estate Yenierenköy 2 - 4 Northernland Dipkarpaz SK 09.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 16. Hafta BTM
19) 20494 Mesarya SK 7 - 1 Türk Ocağı Limasol 03.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
20) 20404 Denizli SK 1 - 2 Bostancı Bağcıl SK 02.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 15. Hafta BTM
21) 20521 Binatlı YSK 1 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 02.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
22) 20433 Baf Ülkü Yurdu 0 - 2 Lapta TBSK 24.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
23) 20368 Northernland Dipkarpaz SK 2 - 0 Mehmetçik TÇBSK 18.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 13. Hafta BTM
24) 20356 Ortaköy SK 1 - 3 Vadili TÇBSK 17.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 13. Hafta BTM
25) 20271 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 0 Cihangir GSK 14.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
26) 20320 Çetinkaya TSK 1 - 2 Pera L. Gençler Birliği SK 10.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 18. Hafta A2
27) 20324 Cihangir GSK 2 - 2 Alsancak Yeşilova SK 10.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 18. Hafta A2
28) 20242 Yalova SK 2 - 3 M. Hacıali Yılmazköy SK 04.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
29) 20281 Doğan Türk Birliği 3 - 3 Türk Ocağı Limasol 02.02.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 1. Maç U16
30) 20249 Northernland Dipkarpaz SK 1 - 0 Dörtyol SK 28.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta BTM
31) 20202 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Baf Ülkü Yurdu 27.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
32) 20168 Düzkaya KOSK 2 - 2 Mesarya SK 21.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
33) 19963 Pile TSK 4 - 1 Tuzlaspor 14.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 9. Hafta BTM
34) 20001 Karaoğlanoğlu SK 1 - 0 Mevlevi SK 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 8. Hafta BTM
35) 20090 Düzkaya KOSK 0 - 3 Mesarya SK 06.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 10. Hafta U16
36) 20087 Ozanköy SK 0 - 4 Türk Ocağı Limasol 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 10. Hafta U16
37) 19734 Doğan Türk Birliği 3 - 0 Göçmenköy İYSK 06.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
38) 19995 Ortaköy SK 0 - 3 Atoll Kozanköy SK 30.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 7. Hafta BTM
39) 20042 Çetinkaya TSK 3 - 1 Gönyeli SK 30.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 9. Hafta U16
40) 19586 Miracle Değirmenlik SK 3 - 0 Ünimar Maraş GSK 29.12.2023 4. HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
41) 19584 Hamitköy ŞHSK 2 - 1 Lapta TBSK 28.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
42) 19989 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 1 Gülgün Süt Düzova GSK 24.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 6. Hafta BTM
43) 19574 Esentepe KKSK 3 - 0 Dem s Cons. Çanakkale TSK 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
44) 19943 Mehmetçik TÇBSK 1 - 1 Tuzlaspor 16.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta BTM
45) 19942 Northernland Dipkarpaz SK 3 - 3 Kaplıca Karadeniz 61 SK 16.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta BTM
46) 19932 Türkmenköy ASK 0 - 0 Zella Estate Yenierenköy 03.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 3. Hafta BTM
47) 19903 Vadili TÇBSK 5 - 1 Ünimar Maraş GSK 02.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 5. Hafta U16
48) 19700 Mağusa Türk Gücü 3 - 5 Küçük Kaymaklı TSK 02.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
49) 19970 Denizli SK 2 - 1 Ortaköy SK 26.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 2. Hafta BTM
50) 19545 Geçitkale GSK 1 - 1 Binatlı YSK 25.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
51) 19854 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 3 Yenicami AK 19.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 4. Hafta U16
52) 19687 Göçmenköy İYSK 3 - 0 Mesarya SK 19.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
53) 19899 Dörtyol SK 1 - 3 Vadili TÇBSK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 4. Hafta U16
54) 19690 Yeniboğaziçi DSK 3 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 18.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
55) 19678 Türk Ocağı Limasol 0 - 0 Alsancak Yeşilova SK 12.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 8. Hafta A2
56) 19531 Hamitköy ŞHSK 2 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 11.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
57) 19519 Esentepe KKSK 3 - 0 Baf Ülkü Yurdu 05.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
58) 19878 Esentepe KKSK 1 - 2 Mesarya SK 04.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 2. Hafta U16
59) 19863 Doğan Türk Birliği 0 - 1 Türk Ocağı Limasol 04.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 2. Hafta U16
60) 19752 Baf Ülkü Yurdu 0 - 3 Gönyeli SK 29.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
61) 19746 Dem s Cons. Çanakkale TSK 8 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 22.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
62) 19647 Miracle Değirmenlik SK 0 - 2 Esentepe KKSK 14.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
63) 19489 Lapta TBSK 3 - 1 Geçitkale GSK 08.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
64) 19602 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 2 Mesarya SK 01.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 2. Hafta A2
65) 19599 Pera L. Gençler Birliği SK 3 - 5 Mağusa Türk Gücü 30.09.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 2. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması