ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

MERT AKSU  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 21/10/2004
Uyruk : KKTC
Baba Adı : MEHMET
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10641
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 17299 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 1 Baf Ülkü Yurdu 15.05.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi YARI FİNAL 2. MAÇ U15
2) 17277 L. Gençler Birliği SK 3 - 2 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 07.05.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 30. Hafta A2
3) 16918 Cihangir GSK 1 - 2 Girne Halk Evi 04.05.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 29. Hafta A2
4) 17264 Yeniboğaziçi DSK 3 - 2 Mormenekşe GBSK 30.04.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 29. Hafta A2
5) 17272 Yeniboğaziçi DSK 6 - 0 SFC Dörtyol SK 30.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi Çeyrek Final 2. Maç U15
6) 16910 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 0 Göçmenköy İYSK 24.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 28. Hafta A2
7) 17256 Maraş GSK 6 - 4 Bostancı Bağcıl SK 23.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
8) 17243 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 0 Yonpaş Dumlupınar TSK 16.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 2. Tur U15
9) 17235 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 11 - 1 Görneç KSK 16.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
10) 17232 İncirli SK 0 - 3 Esentepe KKSK 10.04.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 26. Hafta A2
11) 16898 Mesarya SK 2 - 2 Hamitköy ŞHSK 09.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
12) 17065 SFC Boğaziçi SK 4 - 1 L. Gençler Birliği SK 27.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 8.Grup 10. Hafta U15
13) 17001 Türk Ocağı Limasol 8 - 0 Ozanköy SK 26.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 4.Grup 10. Hafta U15
14) 17002 Girne Halk Evi 1 - 4 Doğan Türk Birliği 26.03.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 4.Grup 10. Hafta U15
15) 16880 Merit Alsancak Yeşilova SK 8 - 1 Göçmenköy İYSK 26.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
16) 17064 Kaplıca Karadeniz 61 SK 3 - 0 SFC 1461 İskele Trabzon 20.03.2022 4. HAKEM Turkcell U15 Ligi 8.Grup 9. Hafta U15
17) 17032 Mesarya SK 1 - 0 SFC Dörtyol SK 19.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 6.Grup 9. Hafta U15
18) 17155 Maraş GSK 2 - 2 Mormenekşe GBSK 19.03.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
19) 17044 Yonpaş Dumlupınar TSK 8 - 0 Çanakkale TSK 19.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 7.Grup 5. Hafta U15
20) 16958 Yılmazköy SK 0 - 3 Alayköy Gençlik SK 13.03.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 2.Grup 8. Hafta U15
21) 17149 Yalova SK 0 - 3 Miracle Değirmenlik SK 13.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
22) 16861 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 0 Girne Halk Evi 12.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 22. Hafta A2
23) 16957 Gönyeli SK 2 - 0 Dikmen Gücü SK 12.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 2.Grup 8. Hafta U15
24) 17119 Yenierenköy TSK 4 - 2 Demirerler Cons. Demirhan SK 08.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 13. Hafta BTM
25) 16858 Cihangir GSK 1 - 2 Yonpaş Dumlupınar TSK 06.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
26) 16975 Yenicami AK 1 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 05.03.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 3.Grup 7. Hafta U15
27) 16851 Yenicami AK 1 - 0 Türk Ocağı Limasol 05.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
28) 17132 SFC Dörtyol SK 2 - 0 Bostancı Bağcıl SK 26.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
29) 16841 Çetinkaya TSK 3 - 0 Görneç KSK 20.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
30) 16806 Doğan Türk Birliği 2 - 1 Yonpaş Dumlupınar TSK 19.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
31) 16992 Doğan Türk Birliği 3 - 1 Girne Halk Evi 19.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 4.Grup 5. Hafta U15
32) 16969 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 1 - 3 Hamitköy ŞHSK 13.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 3.Grup 4. Hafta U15
33) 16970 Çetinkaya TSK 1 - 10 Küçük Kaymaklı TSK 13.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 3.Grup 4. Hafta U15
34) 16829 Düzkaya KOSK 8 - 0 İncirli SK 12.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
35) 17003 Esentepe KKSK 1 - 1 Miracle Değirmenlik SK 12.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 5.Grup 1. Hafta U15
36) 16987 Ozanköy SK 0 - 13 Doğan Türk Birliği 09.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 4.Grup 3. Hafta U15
37) 16988 Girne Halk Evi 4 - 4 Merit Alsancak Yeşilova SK 09.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 4.Grup 3. Hafta U15
38) 16794 Mağusa Türk Gücü 9 - 0 Merit Alsancak Yeşilova SK 06.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
39) 16821 Miracle Değirmenlik SK 1 - 2 SFC Dörtyol SK 05.02.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
40) 16943 Alayköy Gençlik SK 4 - 11 Dikmen Gücü SK 01.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 2.Grup 1. Hafta U15
41) 16964 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 8 Küçük Kaymaklı TSK 01.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 3.Grup 1. Hafta U15
42) 16813 Görneç KSK 1 - 13 L. Gençler Birliği SK 29.01.2022 HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
43) 16268 Türk Ocağı Limasol 7 - 2 Girne Halk Evi 08.01.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 10. Hafta A2
44) 16443 SFC 1461 İskele Trabzon 1 - 1 Demirerler Cons. Demirhan SK 02.01.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 3. Hafta BTM
45) 16535 SFC Dörtyol SK 2 - 3 Doğan Türk Birliği 29.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
46) 16429 Çanakkale TSK 5 - 1 İncirli SK 26.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
47) 16300 Mağusa Türk Gücü 9 - 0 Hamitköy ŞHSK 19.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
48) 16418 Çetinkaya TSK 3 - 0 Bostancı Bağcıl SK 18.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
49) 16414 Çanakkale TSK 2 - 2 Yalova SK 11.12.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
50) 16402 Mormenekşe GBSK 1 - 7 Miracle Değirmenlik SK 04.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
51) 16398 SFC Dörtyol SK 1 - 3 Düzkaya KOSK 28.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
52) 16274 Doğan Türk Birliği 0 - 3 Mağusa Türk Gücü 27.11.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
53) 16262 Hamitköy ŞHSK 0 - 0 Baf Ülkü Yurdu 14.11.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
54) 16369 Yalova SK 1 - 2 Yeniboğaziçi DSK 06.11.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
55) 16246 Cihangir GSK 1 - 1 Merit Alsancak Yeşilova SK 30.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
56) 16236 Mesarya SK 1 - 1 Girne Halk Evi 24.10.2021 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
57) 16356 L. Gençler Birliği SK 2 - 2 Maraş GSK 23.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
58) 16231 Cihangir GSK 6 - 1 Göçmenköy İYSK 17.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 5. Hafta A2
59) 16347 Miracle Değirmenlik SK 7 - 1 Görneç KSK 16.10.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
60) 16223 Türk Ocağı Limasol 1 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 10.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
61) 16343 Karşıyaka ASK 0 - 3 Bostancı Bağcıl SK 09.10.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
62) 16333 Maraş GSK 8 - 1 Görneç KSK 03.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
63) 16212 Girne Halk Evi 1 - 5 Merit Alsancak Yeşilova SK 02.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
64) 16202 Hamitköy ŞHSK 0 - 7 Doğan Türk Birliği 26.09.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 2. Hafta A2
65) 16322 SFC Dörtyol SK 2 - 4 Miracle Değirmenlik SK 25.09.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
66) 16196 Girne Halk Evi 2 - 3 Göçmenköy İYSK 19.09.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
67) 16313 Esentepe KKSK 5 - 0 Mormenekşe GBSK 18.09.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması