English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
MEHMET EKŞİCİ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
Doğum Tarihi
:
07/05/1974
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10280
Klasman
:
Süper Lig Yardımcı Hakemi
Bölge
:
GAZİMAĞUSA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20478
Alsancak Yeşilova SK
6 - 1
Türk Ocağı Limasol
17.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
2)
20418
Ortaköy SK
0 - 0
Demirhan SK
16.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
17. Hafta
BTM
3)
20541
Gönyeli SK
5 - 5
Ozanköy SK
16.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
23. Hafta
A TAKIM
4)
20533
Hamitköy ŞHSK
0 - 1
Binatlı YSK
10.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
22. Hafta
A TAKIM
5)
20464
Çetinkaya TSK
4 - 1
Yeniboğaziçi DSK
09.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
22. Hafta
A TAKIM
6)
20590
Miracle Karşıyaka ASK
1 - 1
Miracle Değirmenlik SK
06.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 1. Maç
A TAKIM
7)
20526
Esentepe KKSK
0 - 1
Ünimar Maraş GSK
03.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
21. Hafta
A TAKIM
8)
20459
Göçmenköy İYSK
1 - 1
Lefke TSK
02.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
21. Hafta
A TAKIM
9)
20437
Düzkaya KOSK
0 - 0
Girne Halk Evi
25.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
20. Hafta
A TAKIM
10)
20425
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 0
Yenicami AK
24.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
20. Hafta
A TAKIM
11)
20294
Türk Ocağı Limasol
0 - 5
Çetinkaya TSK
17.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
19. Hafta
A TAKIM
12)
20272
Pera L. Gençler Birliği SK
1 - 3
Miracle Karşıyaka ASK
14.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
2. Tur
A TAKIM
13)
20304
Düzkaya KOSK
3 - 1
Esentepe KKSK
11.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
18. Hafta
A TAKIM
14)
20289
Yeniboğaziçi DSK
0 - 2
Yenicami AK
10.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
18. Hafta
A TAKIM
15)
20254
İncirli SK
0 - 0
Kaplıca Karadeniz 61 SK
04.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
11. Hafta
BTM
16)
20192
Mesarya SK
0 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
03.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
17. Hafta
A TAKIM
17)
20204
Hamitköy ŞHSK
2 - 0
Gönyeli SK
28.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
16. Hafta
A TAKIM
18)
20256
Vadili TÇBSK
1 - 2
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
27.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
10. Hafta
BTM
19)
20184
Yeniboğaziçi DSK
0 - 3
Göçmenköy İYSK
27.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
16. Hafta
A TAKIM
20)
20182
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 3
Küçük Kaymaklı TSK
26.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
16. Hafta
A TAKIM
21)
20170
Pera L. Gençler Birliği SK
4 - 1
Ozanköy SK
21.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
22)
19958
Pile TSK
1 - 1
Kaplıca Karadeniz 61 SK
06.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
8. Hafta
BTM
23)
19954
İncirli SK
0 - 4
German Gold Akova Vuda
06.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
8. Hafta
BTM
24)
19953
Kaplıca Karadeniz 61 SK
5 - 3
Tuzlaspor
30.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
7. Hafta
BTM
25)
19471
Yeniboğaziçi DSK
0 - 2
Mesarya SK
29.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
15. Hafta
A TAKIM
26)
19580
Mormenekşe GBSK
1 - 1
Girne Halk Evi
28.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
15. Hafta
A TAKIM
27)
19577
Baf Ülkü Yurdu
0 - 2
Hamitköy ŞHSK
24.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
28)
19461
Çetinkaya TSK
2 - 2
Yenicami AK
22.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
14. Hafta
A TAKIM
29)
19564
Mormenekşe GBSK
1 - 1
Esentepe KKSK
17.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
13. Hafta
A TAKIM
30)
19454
Pera L. Gençler Birliği SK
3 - 2
Mesarya SK
16.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
13. Hafta
A TAKIM
31)
19557
Esentepe KKSK
2 - 1
Girne Halk Evi
10.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
12. Hafta
A TAKIM
32)
19937
Tuzlaspor
3 - 2
Türkmenköy ASK
09.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
4. Hafta
BTM
33)
19930
Dörtyol SK
2 - 6
Kaplıca Karadeniz 61 SK
03.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
3. Hafta
BTM
34)
19929
German Gold Akova Vuda
3 - 0
Mehmetçik TÇBSK
02.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
3. Hafta
BTM
35)
19442
Cihangir GSK
1 - 1
Miracle Karşıyaka ASK
02.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
11. Hafta
A TAKIM
36)
19546
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
M. Hacıali Yılmazköy SK
26.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
10. Hafta
A TAKIM
37)
19430
Mesarya SK
1 - 0
Alsancak Yeşilova SK
25.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
10. Hafta
A TAKIM
38)
19424
Pera L. Gençler Birliği SK
0 - 3
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
19.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
9. Hafta
A TAKIM
39)
19922
Türkmenköy ASK
1 - 0
Kaplıca Karadeniz 61 SK
18.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
1. Hafta
BTM
40)
19536
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 3
Geçitkale GSK
18.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
9. Hafta
A TAKIM
41)
19415
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 1
Göçmenköy İYSK
11.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
8. Hafta
A TAKIM
42)
19411
Yeniboğaziçi DSK
1 - 1
Çetinkaya TSK
05.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
7. Hafta
A TAKIM
43)
19516
Mormenekşe GBSK
0 - 0
Miracle Değirmenlik SK
04.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
7. Hafta
A TAKIM
44)
19510
Geçitkale GSK
2 - 1
Yalova SK
29.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
6. Hafta
A TAKIM
45)
19400
Türk Ocağı Limasol
2 - 4
Mesarya SK
28.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
6. Hafta
A TAKIM
46)
19394
Pera L. Gençler Birliği SK
4 - 1
Yeniboğaziçi DSK
23.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
5. Hafta
A TAKIM
47)
19505
Lapta TBSK
1 - 0
Baf Ülkü Yurdu
21.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
5. Hafta
A TAKIM
48)
19383
Miracle Karşıyaka ASK
0 - 0
Göçmenköy İYSK
15.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
4. Hafta
A TAKIM
49)
19495
Miracle Değirmenlik SK
2 - 2
Esentepe KKSK
14.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
4. Hafta
A TAKIM
50)
19379
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 3
Çetinkaya TSK
08.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
3. Hafta
A TAKIM
51)
19484
Mormenekşe GBSK
2 - 1
Binatlı YSK
07.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
3. Hafta
A TAKIM
52)
19370
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
3 - 1
Türk Ocağı Limasol
01.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması