ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

MEHMET EKŞİCİ  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi : 07/05/1974
Uyruk : KKTC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10280
Klasman : Süper Lig Yardımcı Hakemi
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20822 Esentepe KKSK 1 - 0 Yalova SK 07.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
2) 20788 Çetinkaya TSK 1 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
3) 20783 Alsancak Yeşilova SK 3 - 1 Mesarya SK 31.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
4) 20846 Denizli SK 2 - 0 German Gold Akova Vuda 30.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off Yarı Final BTM
5) 20551 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Binatlı YSK 24.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
6) 20480 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 1 - 1 Yeniboğaziçi DSK 23.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
7) 20478 Alsancak Yeşilova SK 6 - 1 Türk Ocağı Limasol 17.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
8) 20418 Ortaköy SK 0 - 0 Demirhan SK 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 17. Hafta BTM
9) 20541 Gönyeli SK 5 - 5 Ozanköy SK 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
10) 20533 Hamitköy ŞHSK 0 - 1 Binatlı YSK 10.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
11) 20464 Çetinkaya TSK 4 - 1 Yeniboğaziçi DSK 09.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
12) 20590 Karşıyaka SK 1 - 1 Miracle Değirmenlik SK 06.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
13) 20526 Esentepe KKSK 0 - 1 Ünimar Maraş GSK 03.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
14) 20459 Göçmenköy İYSK 1 - 1 Lefke TSK 02.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
15) 20437 Düzkaya KOSK 0 - 0 Girne Halk Evi 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
16) 20425 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 0 Yenicami AK 24.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
17) 20294 Türk Ocağı Limasol 0 - 5 Çetinkaya TSK 17.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
18) 20272 Pera L. Gençler Birliği SK 1 - 3 Karşıyaka SK 14.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
19) 20304 Düzkaya KOSK 3 - 1 Esentepe KKSK 11.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
20) 20289 Yeniboğaziçi DSK 0 - 2 Yenicami AK 10.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
21) 20254 İncirli SK 0 - 0 Kaplıca Karadeniz 61 SK 04.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 11. Hafta BTM
22) 20192 Mesarya SK 0 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 03.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
23) 20204 Hamitköy ŞHSK 2 - 0 Gönyeli SK 28.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
24) 20184 Yeniboğaziçi DSK 0 - 3 Göçmenköy İYSK 27.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
25) 20256 Vadili TÇBSK 1 - 2 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 27.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 10. Hafta BTM
26) 20182 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 1 - 3 Küçük Kaymaklı TSK 26.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
27) 20170 Pera L. Gençler Birliği SK 4 - 1 Ozanköy SK 21.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
28) 19958 Pile TSK 1 - 1 Kaplıca Karadeniz 61 SK 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 8. Hafta BTM
29) 19954 İncirli SK 0 - 4 German Gold Akova Vuda 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 8. Hafta BTM
30) 19953 Kaplıca Karadeniz 61 SK 5 - 3 Tuzlaspor 30.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta BTM
31) 19471 Yeniboğaziçi DSK 0 - 2 Mesarya SK 29.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
32) 19580 Mormenekşe GBSK 1 - 1 Girne Halk Evi 28.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
33) 19577 Baf Ülkü Yurdu 0 - 2 Hamitköy ŞHSK 24.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
34) 19461 Çetinkaya TSK 2 - 2 Yenicami AK 22.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
35) 19564 Mormenekşe GBSK 1 - 1 Esentepe KKSK 17.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
36) 19454 Pera L. Gençler Birliği SK 3 - 2 Mesarya SK 16.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
37) 19557 Esentepe KKSK 2 - 1 Girne Halk Evi 10.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
38) 19937 Tuzlaspor 3 - 2 Türkmenköy ASK 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 4. Hafta BTM
39) 19930 Dörtyol SK 2 - 6 Kaplıca Karadeniz 61 SK 03.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 3. Hafta BTM
40) 19442 Cihangir GSK 1 - 1 Karşıyaka SK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
41) 19929 German Gold Akova Vuda 3 - 0 Mehmetçik TÇBSK 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 3. Hafta BTM
42) 19546 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 26.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
43) 19430 Mesarya SK 1 - 0 Alsancak Yeşilova SK 25.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
44) 19424 Pera L. Gençler Birliği SK 0 - 3 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 19.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
45) 19536 Dem s Cons. Çanakkale TSK 2 - 3 Geçitkale GSK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
46) 19922 Türkmenköy ASK 1 - 0 Kaplıca Karadeniz 61 SK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 1. Hafta BTM
47) 19415 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 1 Göçmenköy İYSK 11.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
48) 19411 Yeniboğaziçi DSK 1 - 1 Çetinkaya TSK 05.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
49) 19516 Mormenekşe GBSK 0 - 0 Miracle Değirmenlik SK 04.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
50) 19510 Geçitkale GSK 2 - 1 Yalova SK 29.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
51) 19400 Türk Ocağı Limasol 2 - 4 Mesarya SK 28.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
52) 19394 Pera L. Gençler Birliği SK 4 - 1 Yeniboğaziçi DSK 23.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
53) 19505 Lapta TBSK 1 - 0 Baf Ülkü Yurdu 21.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
54) 19383 Karşıyaka SK 0 - 0 Göçmenköy İYSK 15.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
55) 19495 Miracle Değirmenlik SK 2 - 2 Esentepe KKSK 14.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
56) 19379 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 3 Çetinkaya TSK 08.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
57) 19484 Mormenekşe GBSK 2 - 1 Binatlı YSK 07.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
58) 19370 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 3 - 1 Türk Ocağı Limasol 01.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması