ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

AHMET ATLAR  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 09/01/2005
Uyruk : KKTC
Baba Adı : YUSUF
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10632
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 17531 Güvercinlik İYSK 1 - 2 Korkuteli GD 31.07.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup 10. Hafta BTM
2) 17432 Çayönü SK 0 - 2 Tuzla ABSK 24.07.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup 8. Hafta BTM
3) 17454 Çamlıbel SKD 1 - 2 Mevlevi SK 17.07.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 2.Grup 7. Hafta BTM
4) 17327 Mevlevi SK 4 - 3 Kalkanlı SK 12.06.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 2.Grup 4. Hafta BTM
5) 17304 Gaziveren SK 3 - 1 Zümrütköy SK 29.05.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 2.Lig 1.Grup 1. Hafta BTM
6) 16917 Hamitköy ŞHSK 0 - 2 Mağusa Türk Gücü 30.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 29. Hafta A2
7) 17251 Çetinkaya TSK 2 - 2 Esentepe KKSK 23.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
8) 17260 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 2 Mağusa Türk Gücü 23.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi Çeyrek Final 1. Maç U15
9) 17246 Yeniboğaziçi DSK 2 - 1 Lefke TSK 16.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 2. Tur U15
10) 17236 SFC Dörtyol SK 7 - 1 Yalova SK 16.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
11) 16893 Türk Ocağı Limasol 1 - 0 Merit Alsancak Yeşilova SK 09.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
12) 16727 Mormenekşe GBSK 0 - 1 Çanakkale TSK 27.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
13) 16876 Mağusa Türk Gücü 8 - 0 Girne Halk Evi 26.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
14) 17046 Yonpaş Dumlupınar TSK 1 - 3 Mağusa Türk Gücü 26.03.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 7.Grup 6. Hafta U15
15) 17045 Çanakkale TSK 1 - 5 Yenişehir SK 26.03.2022 4. HAKEM Turkcell U15 Ligi 7.Grup 6. Hafta U15
16) 16843 Türk Ocağı Limasol 3 - 1 Hamitköy ŞHSK 23.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
17) 16959 Gönyeli SK 7 - 1 Yılmazköy SK 20.03.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 2.Grup 9. Hafta U15
18) 16868 Gönyeli SK 2 - 0 Lefke TSK 20.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 23. Hafta A2
19) 17156 Karşıyaka ASK 0 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 19.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
20) 17009 Miracle Değirmenlik SK 3 - 2 Esentepe KKSK 13.03.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 5.Grup 4. Hafta U15
21) 17152 İncirli SK 2 - 1 Maraş GSK 13.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
22) 16997 Doğan Türk Birliği 6 - 0 Ozanköy SK 12.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 4.Grup 8. Hafta U15
23) 16854 Doğan Türk Birliği 7 - 1 Baf Ülkü Yurdu 06.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
24) 16996 Merit Alsancak Yeşilova SK 2 - 1 Türk Ocağı Limasol 06.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 4.Grup 7. Hafta U15
25) 17060 Kaplıca Karadeniz 61 SK 2 - 2 Sipahi TSK 05.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 8.Grup 7. Hafta U15
26) 17135 Çanakkale TSK 0 - 5 Esentepe KKSK 27.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
27) 17025 Mormenekşe GBSK 1 - 10 Yeniboğaziçi DSK 27.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 6.Grup 6. Hafta U15
28) 17133 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 5 - 2 Yeniboğaziçi DSK 26.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
29) 16974 Küçük Kaymaklı TSK 10 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 26.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 3.Grup 6. Hafta U15
30) 16807 Küçük Kaymaklı TSK 4 - 2 Türk Ocağı Limasol 20.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
31) 17055 L. Gençler Birliği SK 5 - 2 SFC Boğaziçi SK 19.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 8.Grup 5. Hafta U15
32) 16835 İncirli SK 3 - 1 Yalova SK 19.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
33) 17053 SFC Boğaziçi SK 0 - 3 Sipahi TSK 13.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 8.Grup 4. Hafta U15
34) 17054 SFC 1461 İskele Trabzon 1 - 2 Kaplıca Karadeniz 61 SK 13.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 8.Grup 4. Hafta U15
35) 16795 Hamitköy ŞHSK 1 - 2 Gönyeli SK 12.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 18. Hafta A2
36) 16950 Göçmenköy İYSK 6 - 0 Alayköy Gençlik SK 12.02.2022 HAKEM Turkcell U15 Ligi 2.Grup 4. Hafta U15
37) 16793 Yenicami AK 1 - 0 Baf Ülkü Yurdu 06.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
38) 16945 Dikmen Gücü SK 0 - 0 Göçmenköy İYSK 06.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 2.Grup 2. Hafta U15
39) 16946 Gönyeli SK 15 - 1 Alayköy Gençlik SK 05.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM Turkcell U15 Ligi 2.Grup 2. Hafta U15
40) 16785 Hamitköy ŞHSK 2 - 3 Binatlı YSK 30.01.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
41) 16812 Karşıyaka ASK 1 - 6 Miracle Değirmenlik SK 29.01.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
42) 16536 İncirli SK 4 - 7 Baf Ülkü Yurdu 29.12.2021 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
43) 16310 Merit Alsancak Yeşilova SK 4 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 26.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
44) 16430 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 4 - 0 L. Gençler Birliği SK 25.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
45) 16301 Yenicami AK 5 - 0 Göçmenköy İYSK 19.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
46) 16416 Görneç KSK 3 - 2 Mormenekşe GBSK 12.12.2021 HAKEM AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
47) 16282 Girne Halk Evi 0 - 10 Doğan Türk Birliği 05.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
48) 16408 Maraş GSK 0 - 2 Esentepe KKSK 04.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
49) 16273 Gönyeli SK 0 - 1 Yenicami AK 27.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
50) 16388 Yalova SK 3 - 1 Bostancı Bağcıl SK 21.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
51) 16387 Mormenekşe GBSK 1 - 4 Çetinkaya TSK 20.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
52) 16258 Doğan Türk Birliği 4 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 13.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
53) 16374 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 8 - 1 Karşıyaka ASK 06.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
54) 16241 Gönyeli SK 4 - 2 Baf Ülkü Yurdu 31.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
55) 16238 Türk Ocağı Limasol 0 - 4 Yenicami AK 24.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
56) 16357 Mormenekşe GBSK 0 - 3 İncirli SK 23.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
57) 16228 Girne Halk Evi 1 - 3 Lefke TSK 16.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 5. Hafta A2
58) 16338 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 1 Miracle Değirmenlik SK 10.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
59) 16339 Görneç KSK 1 - 1 Çetinkaya TSK 09.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
60) 16329 Esentepe KKSK 3 - 0 Karşıyaka ASK 03.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
61) 16215 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 0 Mesarya SK 02.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
62) 16326 Düzkaya KOSK 2 - 0 L. Gençler Birliği SK 26.09.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
63) 16322 SFC Dörtyol SK 2 - 4 Miracle Değirmenlik SK 25.09.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
64) 16317 Maraş GSK 2 - 4 Çanakkale TSK 19.09.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
65) 16198 Yenicami AK 6 - 0 Merit Alsancak Yeşilova SK 18.09.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması