ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig'de 10.hafta programı 12/11/2019

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig'de 10.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
16.11.2019
14:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Baf Ülkü Yurdu
3 - 1
Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) SERTAN ALKIN
(D) ÖMER DOĞRU
16.11.2019
14:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
4 - 1
Detaylar

Gönyeli SK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
16.11.2019
14:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Göçmenköy İYSK
0 - 3
Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) İSMAİL ERCAN
16.11.2019
14:30
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
3 - 2
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) OLGUN CANİK
(D) MEHMET SEZENER
17.11.2019
14:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK
3 - 0
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) CEMAL SARI
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) KEREM ERAN
17.11.2019
14:30
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü
2 - 1
Detaylar

Lefke TSK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) NECMİ BULUT
(Y) HAKAN GÖK
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
17.11.2019
14:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol
1 - 1
Detaylar

Yenicami AK
(H) ALİ ÖZER
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) MERT ERCAN BULUT
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
17.11.2019
14:30
Cihangir Stadı
Cihangir GSK
1 - 0
Detaylar

Binatlı YSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
16.11.2019
14:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
0 - 0
Detaylar

Dörtyol SK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) KEREM ERAN
16.11.2019
14:30
Görneç Üç Şehitler Stadı (Sentetik)
Görneç KSK
3 - 2
Detaylar

Maraş GSK
(H) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) NECMİ BULUT
(Y) HAKAN GÖK
(D) OSMAN KÜÇÜK
16.11.2019
14:30
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK
1 - 0
Detaylar

Ozanköy SK
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) FERHAT TUNA
17.11.2019
14:30
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Lapta TBSK
4 - 3
Detaylar

Mesarya SK
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) YUSUF BAKAR
(D) İSMAİL ERCAN
17.11.2019
14:30
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
1 - 2
Detaylar

Yalova SK
(H) FEHİM DAYI
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
17.11.2019
14:30
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK
0 - 1
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) SERKAN DURMAZ
17.11.2019
14:30
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Yonpaş Dumlupınar TSK
5 - 0
Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) SERTAN ALKIN
(D) EMRE ÖZTAŞLI
Site İçi Arama