ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

EMRE ÖZTAŞLI  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : Eskişehir
Doğum Tarihi : 18/09/1978
Uyruk : KKTC
Baba Adı : Azmi
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10151
Klasman : Süper Lig Hakemi
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15840 Çanakkale TSK 2 - 1 Bostancı Bağcıl SK 30.07.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Out 3. Hafta A TAKIM
2) 15832 Esentepe KKSK 3 - 2 L. Gençler Birliği SK 26.07.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Off 2. Hafta A TAKIM
3) 15206 Hamitköy ŞHSK 2 - 2 Doğan Türk Birliği 22.07.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
4) 15200 Yenicami AK 5 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 19.07.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
5) 15199 Gençlik Gücü TSK 4 - 2 Çetinkaya TSK 19.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
6) 15189 Merit Alsancak Yeşilova 3 - 1 Doğan Türk Birliği 15.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
7) 15184 Düzkaya KOSK 4 - 1 Cihangir GSK 11.07.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
8) 15537 Girne Halk Evi 1 - 0 Dörtyol SK 04.07.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
9) 15165 Yenicami AK 3 - 2 Türk Ocağı Limasol 02.07.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
10) 15530 Mormenekşe GBSK 3 - 1 L. Gençler Birliği SK 28.06.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
11) 15162 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 4 Merit Alsancak Yeşilova 27.06.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
12) 15819 Mağusa Türk Gücü 0 - 1 Doğan Türk Birliği 24.06.2020 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası YARI FİNAL 1. MAÇ A TAKIM
13) 15152 Lefke TSK 4 - 1 Cihangir GSK 21.06.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
14) 15143 Türk Ocağı Limasol 2 - 2 Hamitköy ŞHSK 06.03.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
15) 15494 Lapta TBSK 1 - 2 Esentepe KKSK 01.03.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
16) 15497 Mesarya SK 2 - 1 L. Gençler Birliği SK 29.02.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
17) 15689 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 4 Yenicami AK 25.02.2020 HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
18) 14984 1461 İskele Trabzonspor 2 - 5 Serdarlı GB 23.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 17. Hafta A TAKIM
19) 15128 Mağusa Türk Gücü 5 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 22.02.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
20) 15123 Çetinkaya TSK 1 - 2 Göçmenköy İYSK 14.02.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
21) 15475 Yonpaş Dumlupınar TSK 2 - 0 Maraş GSK 09.02.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
22) 15471 L. Gençler Birliği SK 0 - 2 Girne Halk Evi 08.02.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
23) 15576 Gönyeli SK 1 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 05.02.2020 HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
24) 15467 Bostancı Bağcıl SK 2 - 2 Görneç KSK 02.02.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
25) 15104 Baf Ülkü Yurdu 0 - 3 Cihangir GSK 01.02.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
26) 15456 Karşıyaka ASK 2 - 0 Lapta TBSK 26.01.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
27) 15096 Lefke TSK 2 - 0 Hamitköy ŞHSK 25.01.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
28) 15076 Göçmenköy İYSK 0 - 0 Girne Halk Evi 28.12.2019 HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
29) 14479 Çanakkale TSK 1 - 1 Bostancı Bağcıl SK 22.12.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
30) 14355 Yenicami AK 1 - 2 Merit Alsancak Yeşilova 21.12.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
31) 14341 Binatlı YSK 1 - 1 Çetinkaya TSK 07.12.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
32) 14332 Baf Ülkü Yurdu 0 - 2 Lefke TSK 01.12.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
33) 14446 Ozanköy SK 2 - 4 L. Gençler Birliği SK 23.11.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
34) 14325 Yenicami AK 2 - 3 Mağusa Türk Gücü 22.11.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
35) 14440 Yonpaş Dumlupınar TSK 5 - 0 Karşıyaka ASK 17.11.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
36) 14316 Göçmenköy İYSK 0 - 3 Merit Alsancak Yeşilova 16.11.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
37) 14303 Düzkaya KOSK 1 - 3 Yenicami AK 02.11.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
38) 14416 Ozanköy SK 1 - 4 Görneç KSK 26.10.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
39) 14289 Doğan Türk Birliği 0 - 2 Cihangir GSK 25.10.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
40) 14285 Çetinkaya TSK 0 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 18.10.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
41) 14400 Mormenekşe GBSK 1 - 1 Görneç KSK 13.10.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
42) 14275 Gönyeli SK 1 - 2 Cihangir GSK 12.10.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
43) 14387 Yonpaş Dumlupınar TSK 0 - 1 Mesarya SK 04.10.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
44) 14382 Girne Halk Evi 2 - 3 L. Gençler Birliği SK 29.09.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
45) 14260 Merit Alsancak Yeşilova 0 - 2 Düzkaya KOSK 28.09.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
46) 14374 Çanakkale TSK 2 - 2 Girne Halk Evi 22.09.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
47) 14256 Göçmenköy İYSK 0 - 0 Mağusa Türk Gücü 20.09.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
48) 14246 Baf Ülkü Yurdu 5 - 1 Düzkaya KOSK 14.09.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
49) 14786 Mağusa Türk Gücü 1 - 1 Yenicami AK 06.09.2019 4. HAKEM KTFF Süper Kupa Final A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması