ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

KEREM ERAN  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : sivas
Doğum Tarihi : 08/05/1978
Uyruk : KKTC
Baba Adı : SABRİ
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10095
Klasman : Süper Lig Hakemi
Bölge : GİRNE

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15827 Türk Ocağı Limasol 1 - 4 Yenicami AK 28.07.2020 HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası YARI FİNAL 2. MAÇ A TAKIM
2) 15837 Bostancı Bağcıl SK 2 - 1 Karşıyaka ASK 26.07.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
3) 15207 Çetinkaya TSK 0 - 0 Düzkaya KOSK 22.07.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
4) 15202 Lefke TSK 2 - 2 Merit Alsancak Yeşilova 19.07.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
5) 15192 Çetinkaya TSK 0 - 0 Binatlı YSK 15.07.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
6) 15187 Gönyeli SK 3 - 1 Göçmenköy İYSK 10.07.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
7) 15174 Baf Ülkü Yurdu 1 - 1 Doğan Türk Birliği 05.07.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
8) 15541 Görneç KSK 0 - 3 Yonpaş Dumlupınar TSK 04.07.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
9) 15169 Binatlı YSK 3 - 1 Cihangir GSK 01.07.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
10) 15159 Çetinkaya TSK 1 - 2 Hamitköy ŞHSK 26.06.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
11) 15819 Mağusa Türk Gücü 0 - 1 Doğan Türk Birliği 24.06.2020 HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası YARI FİNAL 1. MAÇ A TAKIM
12) 15151 Yenicami AK 5 - 1 Düzkaya KOSK 19.06.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
13) 15797 Çetinkaya TSK 1 - 3 Türk Ocağı Limasol 10.03.2020 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 2. Maç A TAKIM
14) 15504 Yonpaş Dumlupınar TSK 1 - 0 Yalova SK 08.03.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
15) 15145 Göçmenköy İYSK 0 - 2 Binatlı YSK 07.03.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
16) 15133 Gönyeli SK 2 - 1 Türk Ocağı Limasol 01.03.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
17) 15496 Maraş GSK 1 - 1 Bostancı Bağcıl SK 29.02.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
18) 15687 Mağusa Türk Gücü 2 - 0 Cihangir GSK 26.02.2020 HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
19) 15129 Çetinkaya TSK 2 - 0 Baf Ülkü Yurdu 23.02.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
20) 15122 Hamitköy ŞHSK 1 - 0 Gençlik Gücü TSK 16.02.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
21) 15478 Dörtyol SK 7 - 0 Ozanköy SK 15.02.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
22) 15112 Cihangir GSK 2 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 09.02.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
23) 15471 L. Gençler Birliği SK 0 - 2 Girne Halk Evi 08.02.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
24) 15103 Gönyeli SK 4 - 1 Binatlı YSK 02.02.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
25) 15465 Esentepe KKSK 3 - 5 L. Gençler Birliği SK 01.02.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
26) 15456 Karşıyaka ASK 2 - 0 Lapta TBSK 26.01.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
27) 15092 Türk Ocağı Limasol 0 - 3 Mağusa Türk Gücü 24.01.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
28) 15067 Yalova SK 2 - 3 Binatlı YSK 28.12.2019 HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
29) 14358 Düzkaya KOSK 1 - 3 Çetinkaya TSK 22.12.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
30) 14350 Çetinkaya TSK 1 - 0 Gençlik Gücü TSK 15.12.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
31) 14468 Lapta TBSK 1 - 2 Mormenekşe GBSK 14.12.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
32) 14461 Ozanköy SK 1 - 1 Esentepe KKSK 08.12.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
33) 14337 Doğan Türk Birliği 1 - 0 Merit Alsancak Yeşilova 07.12.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
34) 14451 Görneç KSK 1 - 3 Mesarya SK 30.11.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
35) 14325 Yenicami AK 2 - 3 Mağusa Türk Gücü 22.11.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
36) 14313 Çetinkaya TSK 3 - 0 Doğan Türk Birliği 17.11.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
37) 14433 Esentepe KKSK 0 - 0 Dörtyol SK 16.11.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
38) 14311 Binatlı YSK 3 - 1 Düzkaya KOSK 10.11.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
39) 14429 Yalova SK 3 - 1 L. Gençler Birliği SK 09.11.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
40) 14297 Türk Ocağı Limasol 1 - 1 Doğan Türk Birliği 01.11.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
41) 14411 Mesarya SK 2 - 0 Bostancı Bağcıl SK 27.10.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
42) 14292 Merit Alsancak Yeşilova 2 - 0 Çetinkaya TSK 26.10.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
43) 14407 Karşıyaka ASK 0 - 3 Yalova SK 19.10.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
44) 14280 Yenicami AK 2 - 3 Göçmenköy İYSK 14.10.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
45) 14398 Girne Halk Evi 3 - 2 Esentepe KKSK 12.10.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
46) 14266 Gençlik Gücü TSK 2 - 4 Hamitköy ŞHSK 05.10.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
47) 14382 Girne Halk Evi 2 - 3 L. Gençler Birliği SK 29.09.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
48) 14263 Çetinkaya TSK 1 - 4 Mağusa Türk Gücü 28.09.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
49) 14249 Lefke TSK 1 - 4 Doğan Türk Birliği 22.09.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
50) 14365 Lapta TBSK 1 - 2 Karşıyaka ASK 14.09.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
51) 14247 Çetinkaya TSK 3 - 4 Cihangir GSK 13.09.2019 HAKEM K-Pet Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması