ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

HAKAN ÜNAL  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : İSKELE
Doğum Tarihi : 15/03/1986
Uyruk : KKTC
Baba Adı : MEHMET KAZIM
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10269
Klasman : Süper Lig Hakemi
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15844 Hamitköy ŞHSK 3 - 3 Binatlı YSK 30.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
2) 15837 Bostancı Bağcıl SK 2 - 1 Karşıyaka ASK 26.07.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
3) 15206 Hamitköy ŞHSK 2 - 2 Doğan Türk Birliği 22.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
4) 15201 Binatlı YSK 2 - 4 Baf Ülkü Yurdu 19.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
5) 15562 Çanakkale TSK 3 - 2 L. Gençler Birliği SK 16.07.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
6) 15194 Mağusa Türk Gücü 8 - 0 Gençlik Gücü TSK 15.07.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
7) 15550 Esentepe KKSK 3 - 0 Ozanköy SK 12.07.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
8) 15545 Ozanköy SK 1 - 7 Bostancı Bağcıl SK 08.07.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
9) 15175 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 3 Hamitköy ŞHSK 04.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
10) 15166 Doğan Türk Birliği 1 - 1 Çetinkaya TSK 01.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
11) 15528 Mesarya SK 3 - 0 Lapta TBSK 28.06.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
12) 15516 Ozanköy SK 2 - 3 Karşıyaka ASK 20.06.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
13) 15502 Girne Halk Evi 2 - 0 Lapta TBSK 08.03.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
14) 15143 Türk Ocağı Limasol 2 - 2 Hamitköy ŞHSK 06.03.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
15) 15063 Ortaköy SK 6 - 2 Tatlısu HOBSK 01.03.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 18. Hafta A TAKIM
16) 15690 Göçmenköy İYSK 0 - 1 Doğan Türk Birliği 26.02.2020 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
17) 15493 Çanakkale TSK 1 - 1 Mesarya SK 23.02.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
18) 15127 Düzkaya KOSK 1 - 0 Hamitköy ŞHSK 22.02.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
19) 15481 Lapta TBSK 1 - 4 L. Gençler Birliği SK 16.02.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
20) 14980 Türkmenköy ASK 3 - 1 Vadili TÇBSK 15.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 16. Hafta A TAKIM
21) 15113 Türk Ocağı Limasol 2 - 0 Baf Ülkü Yurdu 09.02.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
22) 15473 Görneç KSK 1 - 1 Yalova SK 08.02.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
23) 15576 Gönyeli SK 1 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 05.02.2020 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
24) 15462 Mesarya SK 3 - 0 Ozanköy SK 02.02.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
25) 15099 Binatlı YSK 3 - 5 Merit Alsancak Yeşilova 26.01.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
26) 14963 İncirli SK 0 - 0 Türkmenköy ASK 25.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 13. Hafta A TAKIM
27) 14955 Serdarlı GB 2 - 2 Türkmenköy ASK 12.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 11. Hafta A TAKIM
28) 15028 Ortaköy SK 1 - 3 Değirmenlik SK 05.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 10. Hafta A TAKIM
29) 15070 Dörtyol SK 1 - 1 Gençlik Gücü TSK 28.12.2019 HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
30) 14475 Mormenekşe GBSK 1 - 5 Maraş GSK 22.12.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
31) 14354 Lefke TSK 3 - 1 Gönyeli SK 21.12.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
32) 14470 Esentepe KKSK 2 - 0 Karşıyaka ASK 15.12.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
33) 14339 Lefke TSK 0 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 08.12.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
34) 14464 Çanakkale TSK 2 - 2 Görneç KSK 07.12.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
35) 14454 Bostancı Bağcıl SK 6 - 1 Ozanköy SK 30.11.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
36) 14327 Gençlik Gücü TSK 0 - 4 Cihangir GSK 24.11.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
37) 14923 İncirli SK 1 - 2 Yeniboğaziçi DSK 23.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 5. Hafta A TAKIM
38) 14440 Yonpaş Dumlupınar TSK 5 - 0 Karşıyaka ASK 17.11.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
39) 14428 Maraş GSK 2 - 1 Lapta TBSK 10.11.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
40) 14430 Mormenekşe GBSK 2 - 1 Çanakkale TSK 09.11.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
41) 14422 Çanakkale TSK 2 - 1 Yalova SK 03.11.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
42) 14421 Görneç KSK 1 - 3 Lapta TBSK 02.11.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
43) 14416 Ozanköy SK 1 - 4 Görneç KSK 26.10.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
44) 14287 Gençlik Gücü TSK 1 - 3 Lefke TSK 19.10.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
45) 14395 Mesarya SK 4 - 0 Çanakkale TSK 12.10.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
46) 14391 Görneç KSK 3 - 1 Esentepe KKSK 05.10.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
47) 14265 Binatlı YSK 0 - 3 Doğan Türk Birliği 04.10.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
48) 14377 Dörtyol SK 2 - 2 Mormenekşe GBSK 28.09.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
49) 14252 Gençlik Gücü TSK 2 - 2 Merit Alsancak Yeşilova 21.09.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
50) 14367 Esentepe KKSK 2 - 0 Çanakkale TSK 14.09.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması