ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ÖMER DOĞRU  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : Bingöl
Doğum Tarihi : 25/02/1983
Uyruk : KKTC
Baba Adı : Aziz
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10180
Klasman : A
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15946 Sadrazam Kayalar SK 2 - 0 Kırıkkale TSK 20.09.2020 HAKEM BTM 2. Ligi Play-Off 2. Tur A TAKIM
2) 15917 Pınarbaşı ÇSK 0 - 2 Alayköy SKKD 16.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 10. Hafta A TAKIM
3) 15889 Yeniceköy ZSK 1 - 1 Kırıkkale TSK 29.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 6. Hafta A TAKIM
4) 15701 Kumyalı SK 1 - 2 Sipahi TSK 16.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 4. Hafta A TAKIM
5) 15737 Akıncılar GSK 2 - 1 Dilekkaya ASK 09.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 3. Hafta A TAKIM
6) 15775 Gaziveren SK 3 - 0 Serhatköy SK 05.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 2. Hafta A TAKIM
7) 15823 Yenicami AK 0 - 3 Mağusa Türk Gücü 26.07.2020 HAKEM U21 Süper Lig Şampiyonluk Grubu 2. Hafta U21
8) 15207 Çetinkaya TSK 0 - 0 Düzkaya KOSK 22.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
9) 15202 Lefke TSK 2 - 2 Merit Alsancak Yeşilova 19.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
10) 15192 Çetinkaya TSK 0 - 0 Binatlı YSK 15.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
11) 15555 Bostancı Bağcıl SK 1 - 1 Karşıyaka ASK 12.07.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
12) 15181 Gençlik Gücü TSK 1 - 3 Türk Ocağı Limasol 11.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
13) 15178 Cihangir GSK 7 - 2 Gençlik Gücü TSK 04.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
14) 15532 Maraş GSK 3 - 2 Görneç KSK 28.06.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
15) 15510 Mesarya SK 4 - 1 Esentepe KKSK 20.06.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
16) 15151 Yenicami AK 5 - 1 Düzkaya KOSK 19.06.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
17) 15147 Düzkaya KOSK 1 - 0 Lefke TSK 08.03.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
18) 15505 Karşıyaka ASK 0 - 0 Mormenekşe GBSK 07.03.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
19) 15134 Küçük Kaymaklı TSK 3 - 1 Çetinkaya TSK 01.03.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
20) 14988 Dipkarpaz TSK 3 - 4 1461 İskele Trabzonspor 29.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 18. Hafta A TAKIM
21) 14983 İncirli SK 2 - 1 Mehmetçik TÇBSK 23.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 17. Hafta A TAKIM
22) 15052 Gülgün Süt Düzova GSK 0 - 2 Değirmenlik SK 16.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 16. Hafta A TAKIM
23) 15119 Gönyeli SK 6 - 1 Düzkaya KOSK 15.02.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
24) 15115 Göçmenköy İYSK 0 - 2 Lefke TSK 09.02.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
25) 15050 Yılmazköy SK 3 - 2 Ortaköy SK 08.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 15. Hafta A TAKIM
26) 14969 Serdarlı GB 1 - 0 Dipkarpaz TSK 02.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 14. Hafta A TAKIM
27) 14962 Yarköy PGSK 1 - 3 Geçitkale GSK 25.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 13. Hafta A TAKIM
28) 15038 Tatlısu HOBSK 4 - 1 Yılmazköy SK 19.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 12. Hafta A TAKIM
29) 15032 Dikmen Gücü SK 1 - 1 Zümrütköy SK 11.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 11. Hafta A TAKIM
30) 15005 Tatlısu HOBSK 1 - 2 Dikmen Gücü SK 29.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 4. Hafta A TAKIM
31) 15071 Lapta TBSK 0 - 4 Merit Alsancak Yeşilova 28.12.2019 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
32) 14479 Çanakkale TSK 1 - 1 Bostancı Bağcıl SK 22.12.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
33) 14353 Doğan Türk Birliği 4 - 3 Hamitköy ŞHSK 21.12.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
34) 14940 Yeniboğaziçi DSK 1 - 0 Vadili TÇBSK 15.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 8. Hafta A TAKIM
35) 14469 Girne Halk Evi 3 - 2 Ozanköy SK 14.12.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
36) 14343 Düzkaya KOSK 1 - 3 Türk Ocağı Limasol 08.12.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
37) 15019 Karaoğlanoğlu SB 2 - 2 Ortaköy SK 07.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 7. Hafta A TAKIM
38) 14930 Türkmenköy ASK 1 - 2 1461 İskele Trabzonspor 30.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 6. Hafta A TAKIM
39) 15008 Değirmenlik SK 0 - 0 Tatlısu HOBSK 24.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 5. Hafta A TAKIM
40) 14441 Dörtyol SK 1 - 0 Girne Halk Evi 23.11.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
41) 15006 Denizli SK 1 - 3 Yılmazköy SK 17.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 4. Hafta A TAKIM
42) 14314 Baf Ülkü Yurdu 3 - 1 Hamitköy ŞHSK 16.11.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
43) 14425 Dörtyol SK 3 - 1 Bostancı Bağcıl SK 10.11.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
44) 14910 Türkmenköy ASK 1 - 5 Serdarlı GB 02.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 2. Hafta A TAKIM
45) 14904 Dipkarpaz TSK 2 - 7 Vadili TÇBSK 27.10.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 1. Hafta A TAKIM
46) 14288 Binatlı YSK 1 - 3 Yenicami AK 19.10.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
47) 14388 Çanakkale TSK 1 - 2 Maraş GSK 06.10.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
48) 14384 Yalova SK 2 - 1 Görneç KSK 29.09.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
49) 14383 Esentepe KKSK 0 - 0 Bostancı Bağcıl SK 28.09.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
50) 14254 Cihangir GSK 5 - 0 Baf Ülkü Yurdu 21.09.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
51) 14248 Mağusa Türk Gücü 0 - 1 Türk Ocağı Limasol 14.09.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması