ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

HÜSEYİN ÖZAŞIK  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : bostancı
Doğum Tarihi : 23/01/1985
Uyruk : KKTC
Baba Adı : Şeref
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10457
Klasman : B
Bölge : GÜZELYURT

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15872 Karadeniz 61 SB 5 - 1 Ardahan SD 15.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 10. Hafta A TAKIM
2) 15882 Güvercinlik İYSK 1 - 3 Pile TSK 13.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 9. Hafta A TAKIM
3) 15911 Pınarbaşı ÇSK 3 - 3 Demirhan SK 06.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 8. Hafta A TAKIM
4) 15920 Çamlıbel SKD 4 - 0 Akdeniz KSD 02.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 6.GRUP 7. Hafta A TAKIM
5) 15864 Boğaziçi SK 1 - 2 Ötüken TKOSK 29.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 6. Hafta A TAKIM
6) 15784 Serhatköy SK 0 - 6 Mevlevi SK 19.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 5. Hafta A TAKIM
7) 15781 Yeşilyurt SD 2 - 5 Gaziveren SK 16.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 4. Hafta A TAKIM
8) 15754 Alayköy SKKD 5 - 2 Bahçeli SK 08.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 3. Hafta A TAKIM
9) 15749 Ağırdağ Boğaz TSK 5 - 1 Demirhan SK 04.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 2. Hafta A TAKIM
10) 15840 Çanakkale TSK 2 - 1 Bostancı Bağcıl SK 30.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Out 3. Hafta A TAKIM
11) 15832 Esentepe KKSK 3 - 2 L. Gençler Birliği SK 26.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Off 2. Hafta A TAKIM
12) 15206 Hamitköy ŞHSK 2 - 2 Doğan Türk Birliği 22.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
13) 15573 Esentepe KKSK 3 - 2 Yonpaş Dumlupınar TSK 19.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 30. Hafta A TAKIM
14) 15191 Türk Ocağı Limasol 2 - 2 Düzkaya KOSK 15.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
15) 15552 Girne Halk Evi 3 - 0 Mormenekşe GBSK 12.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
16) 15541 Görneç KSK 0 - 3 Yonpaş Dumlupınar TSK 04.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
17) 15161 Göçmenköy İYSK 3 - 1 Gençlik Gücü TSK 27.06.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
18) 15522 Lapta TBSK 2 - 2 Maraş GSK 24.06.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
19) 15516 Ozanköy SK 2 - 3 Karşıyaka ASK 20.06.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
20) 15797 Çetinkaya TSK 1 - 3 Türk Ocağı Limasol 10.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 2. Maç A TAKIM
21) 15140 Gençlik Gücü TSK 1 - 1 Yenicami AK 08.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
22) 15133 Gönyeli SK 2 - 1 Türk Ocağı Limasol 01.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
23) 15687 Mağusa Türk Gücü 2 - 0 Cihangir GSK 26.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
24) 15689 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 4 Yenicami AK 25.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
25) 15120 Doğan Türk Birliği 3 - 1 Binatlı YSK 16.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
26) 15474 Mormenekşe GBSK 2 - 3 Dörtyol SK 09.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
27) 15068 Düzkaya KOSK 3 - 2 Görneç KSK 28.12.2019 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
28) 15025 Zümrütköy SK 4 - 5 Gülgün Süt Düzova GSK 22.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 9. Hafta A TAKIM
29) 14353 Doğan Türk Birliği 4 - 3 Hamitköy ŞHSK 21.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
30) 14467 Maraş GSK 2 - 0 Yalova SK 15.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
31) 14347 Merit Alsancak Yeşilova 6 - 1 Lefke TSK 14.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
32) 14342 Gençlik Gücü TSK 0 - 3 Mağusa Türk Gücü 08.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
33) 14936 Geçitkale GSK 7 - 2 Mehmetçik TÇBSK 07.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 7. Hafta A TAKIM
34) 14329 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 2 Doğan Türk Birliği 30.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
35) 14447 Karşıyaka ASK 2 - 0 Çanakkale TSK 24.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
36) 14441 Dörtyol SK 1 - 0 Girne Halk Evi 23.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
37) 14319 Cihangir GSK 1 - 0 Binatlı YSK 17.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
38) 14919 Yeniboğaziçi DSK 7 - 0 Dipkarpaz TSK 16.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 4. Hafta A TAKIM
39) 14431 Ozanköy SK 0 - 3 Yonpaş Dumlupınar TSK 10.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
40) 14312 Gençlik Gücü TSK 0 - 2 Göçmenköy İYSK 09.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
41) 14998 Tatlısu HOBSK 1 - 1 Gülgün Süt Düzova GSK 02.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 2. Hafta A TAKIM
42) 14291 Gönyeli SK 1 - 7 Mağusa Türk Gücü 27.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
43) 14903 İncirli SK 2 - 0 1461 İskele Trabzonspor 26.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 1. Hafta A TAKIM
44) 14409 Dörtyol SK 3 - 4 Çanakkale TSK 26.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
45) 14285 Çetinkaya TSK 0 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 18.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
46) 14392 Mormenekşe GBSK 0 - 4 Yalova SK 05.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
47) 14380 Maraş GSK 0 - 1 Yonpaş Dumlupınar TSK 28.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
48) 14257 Doğan Türk Birliği 2 - 3 Yenicami AK 27.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
49) 14253 Düzkaya KOSK 0 - 4 Küçük Kaymaklı TSK 22.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
50) 14376 Görneç KSK 3 - 1 Bostancı Bağcıl SK 21.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
51) 14367 Esentepe KKSK 2 - 0 Çanakkale TSK 14.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
52) 14247 Çetinkaya TSK 3 - 4 Cihangir GSK 13.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması