ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ENGİN AKKAGÜN  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 01/01/1995
Uyruk : KKTC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10425
Klasman : Klasman Yrd.
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 14129 AKDOĞAN AKINCILAR GSK 1 - 2 TUZLA ABSK 08.06.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 10. Hafta A TAKIM
2) 14107 BAF ÜLKÜ YURDU 0 - 4 ESENTEPE KKSK 19.05.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
3) 14102 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 2 - 1 YENİCAMİ AK 18.05.2019 2. YARDIMCI HAKEM Kıbrıs Kupası Final A TAKIM
4) 14035 1461 İSKELE TRABZONSPOR 3 - 0 CİVİSİL SK 12.05.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 4. Hafta A TAKIM
5) 13447 ÇANAKKALE TSK 5 - 4 GÖÇMENKÖY İYSK 12.05.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 30. Hafta A TAKIM
6) 13991 DAĞYOLU SK 5 - 1 ALAYKÖY SK 11.05.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 4. Hafta A TAKIM
7) 14002 AKDENİZ KSD 1 - 1 TEPEBAŞI SK 05.05.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 3. Hafta A TAKIM
8) 13440 KARŞIYAKA ASK 2 - 2 BOSTANCI BAĞCIL SK 05.05.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
9) 13968 ÇAYÖNÜ SK 1 - 0 YENİŞEHİR SK 04.05.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 3. Hafta A TAKIM
10) 13305 GENÇLİK GÜCÜ TSK 1 - 1 BİNATLI YSK 04.05.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
11) 13294 LEFKE TSK 1 - 4 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 28.04.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
12) 14014 GÜLGÜN SÜT DÜZOVA GSK 3 - 2 KIRIKKALE TSK 27.04.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 2. Hafta A TAKIM
13) 13430 DÜZKAYA KOSK 1 - 0 YALOVA SK 27.04.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
14) 13998 ÇAMLIBEL SK 3 - 3 TEPEBAŞI SK 21.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 1. Hafta A TAKIM
15) 13428 HAMİTKÖY ŞHSK 2 - 2 DOĞANCI SK 21.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
16) 13281 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 4 - 2 GİRNE HALK EVİ 13.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
17) 13410 KARŞIYAKA ASK 2 - 1 AKOVA VUDA TÇB 07.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
18) 13406 DEĞİRMENLİK SK 0 - 2 DÜZKAYA KOSK 06.04.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
19) 13265 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 4 - 0 GİRNE HALK EVİ 31.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
20) 13399 MESARYA SK 4 - 1 YALOVA SK 30.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
21) 13395 BOSTANCI BAĞCIL SK 1 - 0 DOĞANCI SK 24.03.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
22) 13824 VADİLİ TÇB SK 3 - 2 TÜRKMENKÖY ASK 23.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 17. Hafta A TAKIM
23) 13389 MORMENEKŞE GBSK 1 - 0 YENİBOĞAZİÇİ DSK 23.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
24) 13250 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 3 - 1 BİNATLI YSK 17.03.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
25) 13381 ÇANAKKALE TSK 0 - 3 HAMİTKÖY ŞHSK 16.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
26) 13238 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 0 - 2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 10.03.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
27) 13376 MARAŞ GSK 0 - 1 GÖÇMENKÖY İYSK 09.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
28) 13368 AKOVA VUDA TÇB 1 - 1 MORMENEKŞE GBSK 03.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
29) 13854 AYDINKÖY MSK 1 - 2 TATLISU HOSK 02.03.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 10. Hafta A TAKIM
30) 13227 GÖNYELİ SK 4 - 1 BAF ÜLKÜ YURDU 24.02.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
31) 13362 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 1 - 1 KARŞIYAKA ASK 23.02.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
32) 13350 OZANKÖY SK 3 - 1 HAMİTKÖY ŞHSK 17.02.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
33) 13219 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 2 - 4 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 16.02.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
34) 13206 ÇETİNKAYA TSK 2 - 1 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 10.02.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
35) 13184 SERDARLI GB 1 - 2 TÜRKMENKÖY ASK 27.01.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 9. Hafta A TAKIM
36) 13318 GÖÇMENKÖY İYSK 2 - 7 YENİCAMİ AK 26.01.2019 1. YARDIMCI HAKEM Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
37) 13178 GAZİKÖY SK 1 - 6 MEHMETÇİK TÇB 13.01.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 8. Hafta A TAKIM
38) 13167 GÖRNEÇ KSK 4 - 1 DİPKARPAZ TSK 06.01.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 6. Hafta A TAKIM
39) 13019 GÖÇMENKÖY İYSK 5 - 1 ÇANAKKALE TSK 29.12.2018 2. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 15. Hafta U21
40) 12777 GÖÇMENKÖY İYSK 9 - 0 ÇANAKKALE TSK 29.12.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
41) 12650 CİHANGİR GSK 4 - 3 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 23.12.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
42) 13127 DENİZLİ SK 4 - 0 TATLISU HOSK 22.12.2018 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 4. Hafta A TAKIM
43) 12757 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 3 - 0 BOSTANCI BAĞCIL SK 16.12.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
44) 12639 YENİCAMİ AK 6 - 2 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 15.12.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
45) 12628 BİNATLI YSK 1 - 2 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 09.12.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
46) 12745 OZANKÖY SK 0 - 2 GÖÇMENKÖY İYSK 02.12.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
47) 12744 YALOVA SK 1 - 0 AKOVA VUDA TÇB 01.12.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
48) 12616 CİHANGİR GSK 2 - 1 GİRNE HALK EVİ 25.11.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
49) 12736 AKOVA VUDA TÇB 2 - 2 KARŞIYAKA ASK 24.11.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
50) 12609 YENİCAMİ AK 1 - 1 BAF ÜLKÜ YURDU 17.11.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
51) 12598 ÇETİNKAYA TSK 0 - 3 BİNATLI YSK 10.11.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
52) 12712 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 2 - 3 MESARYA SK 04.11.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
53) 12708 MARAŞ GSK 2 - 6 AKOVA VUDA TÇB 03.11.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
54) 12704 DOĞANCI SK 1 - 0 YENİBOĞAZİÇİ DSK 28.10.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
55) 12585 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 4 - 1 GENÇLİK GÜCÜ TSK 27.10.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
56) 12578 GİRNE HALK EVİ 3 - 0 LEFKE TSK 20.10.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
57) 12566 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 4 - 1 BİNATLI YSK 13.10.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
58) 12676 MARAŞ GSK 1 - 3 YALOVA SK 07.10.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
59) 12678 MORMENEKŞE GBSK 3 - 1 MESARYA SK 06.10.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
60) 12554 LEFKE TSK 4 - 1 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30.09.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
61) 12665 DÜZKAYA KOSK 2 - 3 GÖÇMENKÖY İYSK 22.09.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
62) 12543 TÜRK OCAĞI LİMASOL 2 - 0 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 20.09.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması