ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

NECMİ BULUT  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : AKOVA-G.MAGOSA
Doğum Tarihi : 07/06/1978
Uyruk : KKTC
Baba Adı : MUSTAFA
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10204
Klasman : B
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15948 Akıncılar GSK 0 - 0 Demirhan SK 20.09.2020 HAKEM BTM 2. Ligi Play-Off 2. Tur A TAKIM
2) 15861 Kumyalı SK 1 - 4 Ergazi GSK 16.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 10. Hafta A TAKIM
3) 15883 Mutluyaka HSK 5 - 1 Çayönü SK 13.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 9. Hafta A TAKIM
4) 15896 Yeniceköy ZSK 5 - 1 Gönendere ŞSKSK 05.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 8. Hafta A TAKIM
5) 15932 Serhatköy SK 0 - 5 Gaziveren SK 01.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 7. Hafta A TAKIM
6) 15918 Akdeniz KSD 1 - 1 Tepebaşı SK 30.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 6.GRUP 6. Hafta A TAKIM
7) 15729 Yenişehir SK 2 - 3 Pile TSK 19.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 5. Hafta A TAKIM
8) 15780 Mevlevi SK 5 - 1 Akçay SK 16.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 4. Hafta A TAKIM
9) 15710 Boğaziçi SK 2 - 1 Ardahan SD 08.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 3. Hafta A TAKIM
10) 15694 Ergazi GSK 1 - 0 Yeni Erenköy TSK 05.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 2. Hafta A TAKIM
11) 15844 Hamitköy ŞHSK 3 - 3 Binatlı YSK 30.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
12) 15837 Bostancı Bağcıl SK 2 - 1 Karşıyaka ASK 26.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
13) 15718 Pile TSK 2 - 1 Mutluyaka HSK 25.07.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 1. Hafta A TAKIM
14) 15829 Girne Halk Evi 2 - 3 L. Gençler Birliği SK 22.07.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Off 1. Hafta A TAKIM
15) 15201 Binatlı YSK 2 - 4 Baf Ülkü Yurdu 19.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
16) 15560 Mormenekşe GBSK 2 - 1 Lapta TBSK 16.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
17) 15190 Gönyeli SK 3 - 3 Hamitköy ŞHSK 15.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
18) 15555 Bostancı Bağcıl SK 1 - 1 Karşıyaka ASK 12.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
19) 15181 Gençlik Gücü TSK 1 - 3 Türk Ocağı Limasol 11.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
20) 15544 Dörtyol SK 0 - 3 Lapta TBSK 08.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
21) 15175 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 3 Hamitköy ŞHSK 04.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
22) 15171 Merit Alsancak Yeşilova 4 - 1 Göçmenköy İYSK 01.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
23) 15532 Maraş GSK 3 - 2 Görneç KSK 28.06.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
24) 15518 Yonpaş Dumlupınar TSK 3 - 1 Ozanköy SK 23.06.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
25) 15513 Dörtyol SK 1 - 4 L. Gençler Birliği SK 20.06.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
26) 15153 Binatlı YSK 0 - 0 Gençlik Gücü TSK 18.06.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
27) 15800 Doğan Türk Birliği 2 - 2 Göçmenköy İYSK 11.03.2020 1. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 2. Maç A TAKIM
28) 15505 Karşıyaka ASK 0 - 0 Mormenekşe GBSK 07.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
29) 15143 Türk Ocağı Limasol 2 - 2 Hamitköy ŞHSK 06.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
30) 15491 L. Gençler Birliği SK 0 - 0 Maraş GSK 23.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
31) 15125 Cihangir GSK 1 - 4 Gönyeli SK 22.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
32) 15122 Hamitköy ŞHSK 1 - 0 Gençlik Gücü TSK 16.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
33) 15479 Girne Halk Evi 1 - 1 Bostancı Bağcıl SK 15.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
34) 15475 Yonpaş Dumlupınar TSK 2 - 0 Maraş GSK 09.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
35) 15472 Çanakkale TSK 0 - 3 Lapta TBSK 08.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
36) 15577 Yenicami AK 3 - 1 Merit Alsancak Yeşilova 05.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
37) 15463 Dörtyol SK 1 - 1 Yalova SK 02.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
38) 15107 Doğan Türk Birliği 4 - 1 Lefke TSK 31.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
39) 15099 Binatlı YSK 3 - 5 Merit Alsancak Yeşilova 26.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
40) 15041 Dikmen Gücü SK 1 - 3 Tatlısu HOBSK 25.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 13. Hafta A TAKIM
41) 14947 Mehmetçik TÇBSK 2 - 1 Yarköy PGSK 05.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 10. Hafta A TAKIM
42) 15074 Mormenekşe GBSK 1 - 4 Lefke TSK 28.12.2019 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
43) 14357 Gençlik Gücü TSK 1 - 1 Baf Ülkü Yurdu 22.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
44) 14480 L. Gençler Birliği SK 3 - 1 Görneç KSK 21.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
45) 14941 Türkmenköy ASK 1 - 2 Geçitkale GSK 15.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 8. Hafta A TAKIM
46) 14348 Küçük Kaymaklı TSK 6 - 3 Yenicami AK 14.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
47) 14461 Ozanköy SK 1 - 1 Esentepe KKSK 08.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
48) 14462 Karşıyaka ASK 0 - 0 Bostancı Bağcıl SK 07.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
49) 15014 Ortaköy SK 2 - 3 Yılmazköy SK 30.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 6. Hafta A TAKIM
50) 14331 Göçmenköy İYSK 2 - 1 Gönyeli SK 29.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
51) 15010 Yılmazköy SK 2 - 0 Gülgün Süt Düzova GSK 24.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 5. Hafta A TAKIM
52) 14321 Doğan Türk Birliği 2 - 1 Baf Ülkü Yurdu 23.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
53) 14317 Mağusa Türk Gücü 2 - 1 Lefke TSK 17.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
54) 14921 Vadili TÇBSK 4 - 1 1461 İskele Trabzonspor 16.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 4. Hafta A TAKIM
55) 14436 Görneç KSK 3 - 2 Maraş GSK 16.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
56) 14310 Yenicami AK 5 - 3 Cihangir GSK 11.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
57) 14428 Maraş GSK 2 - 1 Lapta TBSK 10.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
58) 14417 L. Gençler Birliği SK 2 - 0 Dörtyol SK 02.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
59) 14297 Türk Ocağı Limasol 1 - 1 Doğan Türk Birliği 01.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
60) 14415 Mormenekşe GBSK 1 - 2 Karşıyaka ASK 27.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
61) 14905 Serdarlı GB 1 - 2 Geçitkale GSK 26.10.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 1. Hafta A TAKIM
62) 14281 Düzkaya KOSK 2 - 5 Doğan Türk Birliği 20.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
63) 14280 Yenicami AK 2 - 3 Göçmenköy İYSK 14.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
64) 14395 Mesarya SK 4 - 0 Çanakkale TSK 12.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
65) 14385 Ozanköy SK 1 - 2 Dörtyol SK 06.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
66) 14268 Cihangir GSK 4 - 1 Merit Alsancak Yeşilova 05.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
67) 14384 Yalova SK 2 - 1 Görneç KSK 29.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
68) 14258 Hamitköy ŞHSK 4 - 2 Binatlı YSK 28.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
69) 14255 Türk Ocağı Limasol 2 - 0 Çetinkaya TSK 23.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
70) 14243 Gönyeli SK 0 - 5 Yenicami AK 15.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
71) 14365 Lapta TBSK 1 - 2 Karşıyaka ASK 14.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması